Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komarci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Komarci

    mi imamo termoelektranu na ulazu u tuzlu ,i ona se u velikoj mjeri brine da nas ta gamad nenapada.
    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

    Comment


    • #17
      Re: Komarci

      Jucer sam ubio dva poviše kreveta...bili su puni krvi...to su me isisali dobrano...nadam se da im kazein škodi
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • #18
        Re: Komarci

        Uvijek se smijem burazu kad dodje sa terena, neki dan su isli u valjda najvecu vukoje*** tu kod nas, 25 kilometara u svakom smjeru od civilizacije. To kaze da ima komaraca k'o blata, moraju raditi sa maskama jer ulaze u usta, nos i oci koliko ih je
        My Karma ran over your Dogma.

        Comment


        • #19
          Re: Komarci

          Originally posted by VelikiBlek
          Jucer sam ubio dva poviše kreveta...bili su puni krvi...to su me isisali dobrano...nadam se da im kazein škodi
          Jutros sjedim i gledam TV, i osjetim da me nešto pecnulo na ramenu, pogledam kad komarac mi siše krv
          Malo sam ga pustio, a onda okerepio, te razmazao njegovu utrobui svoju krv po ramenu

          Neće nitko moje deltoide dirati

          Comment


          • #20
            Re: Komarci

            ja komarca jedino na internetu vidim i tv-u vidim

            al neki dan mi u stampariji bio leptir , naravno da sam se frapirao otkud on tu ,.....nije dugo izdrzao,.. al u među vremenu dok je letio slikali smo ga da imamo u arhivi koliko je cist zrak kod nas da nam leptiri dolaze
            Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
            Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
            Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

            Comment

            Working...
            X