Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrvatski wannabe celebrity

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hrvatski wannabe celebrity

    Alex Grdic,Marko Grubnic,Ciganovic,Karabatic......i ostalo smece

    Moze li mi netko da objasni tko su oni?Zasto svaki put kad prodem pokraj trafike ugledam nekog od njih na naslovnici?Zasto svaki put kad upalim TV moram cuti sto je tko obukao?
    Ja bi to sve rjesia ko Hitler zidove.

    Pitanje za starije clanove,da li je bilo tog smeca osamdesetih,devetesetih?

    Moje misljenje je da otkad je stvoren Red Carpet,stvorene su i te pi*ke materine

  • #2
    Re: Hrvatski wannabe celebrity

    A zašto ljude toliko živciraju takve osobe? Boli me ***** za njih... još bolje da takve osobe plijene medijsku pozornost, bar ću manje bit pred TV-om, a više sa ekipom po kavicama...
    Originally posted by HeadacheR
    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

    Comment


    • #3
      Re: Hrvatski wannabe celebrity

      Originally posted by DrHouse
      A zašto ljude toliko živciraju takve osobe? Boli me k.... za njih... još bolje da takve osobe plijene medijsku pozornost, bar ću manje bit pred TV-om, a više sa ekipom po kavicama...

      hahaha,dobro receno! Meni se to sve gadi!

      Comment


      • #4
        Re: Hrvatski wannabe celebrity

        Originally posted by Ivan1993
        Alex Grdic,Marko Grubnic,Ciganovic,Karabatic......i ostalo smece

        Moze li mi netko da objasni tko su oni?Zasto svaki put kad prodem pokraj trafike ugledam nekog od njih na naslovnici?Zasto svaki put kad upalim TV moram cuti sto je tko obukao?
        Ja bi to sve rjesia ko Hitler zidove.

        Pitanje za starije clanove,da li je bilo tog smeca osamdesetih,devetesetih?

        Moje misljenje je da otkad je stvoren Red Carpet,stvorene su i te pi*ke materine
        Mediji nude društvu takav sadržaj, ali samo zato jer društvo (većina) želi takav sadržaj, kako ne bi razmišljali o svom životu. Bijeg od stvarnosti. Ista stvar sa sapunicama.
        Dobro kaže House, ne moj da te živciraju. Jednostavno ih ne doživljavaj. Jer ako te živciraju, onda znači da razmišljaš o njima i "truješ" se neproduktivnim sadržajem, samo na drugi način od onih koji vole takav sadržaj.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Hrvatski wannabe celebrity

          Originally posted by PatrickStar
          Originally posted by Ivan1993
          Alex Grdic,Marko Grubnic,Ciganovic,Karabatic......i ostalo smece

          Moze li mi netko da objasni tko su oni?Zasto svaki put kad prodem pokraj trafike ugledam nekog od njih na naslovnici?Zasto svaki put kad upalim TV moram cuti sto je tko obukao?
          Ja bi to sve rjesia ko Hitler zidove.

          Pitanje za starije clanove,da li je bilo tog smeca osamdesetih,devetesetih?

          Moje misljenje je da otkad je stvoren Red Carpet,stvorene su i te pi*ke materine
          Mediji nude društvu takav sadržaj, ali samo zato jer društvo (većina) želi takav sadržaj, kako ne bi razmišljali o svom životu. Bijeg od stvarnosti. Ista stvar sa sapunicama.
          Dobro kaže House, ne moj da te živciraju. Jednostavno ih ne doživljavaj. Jer ako te živciraju, onda znači da razmišljaš o njima i "truješ" se neproduktivnim sadržajem, samo na drugi način od onih koji vole takav sadržaj.
          Ma glup sam sto uopce razbijam glavu time,zalosno je sta takve osobe davaju los primjer drugima koji ih gledaju pa i neki postaju kao oni!

          Comment


          • #6
            Re: Hrvatski wannabe celebrity

            Originally posted by DrHouse
            A zašto ljude toliko živciraju takve osobe? Boli me k.... za njih... još bolje da takve osobe plijene medijsku pozornost, bar ću manje bit pred TV-om, a više sa ekipom po kavicama...
            +1
            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

            Comment


            • #7
              Re: Hrvatski wannabe celebrity

              joooj i mene TO nervira, ja bi mu se posral u onu guči torbicu za 100t kuna i još bi ga šlapil za uho, pa nema veze kaj bude bude
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • #8
                Re: Hrvatski wannabe celebrity

                Originally posted by PatrickStar
                [
                Mediji nude društvu takav sadržaj, ali samo zato jer društvo (većina) želi takav sadržaj, kako ne bi razmišljali o svom životu. Bijeg od stvarnosti. Ista stvar sa sapunicama.
                Dobro kaže House, ne moj da te živciraju. Jednostavno ih ne doživljavaj. Jer ako te živciraju, onda znači da razmišljaš o njima i "truješ" se neproduktivnim sadržajem, samo na drugi način od onih koji vole takav sadržaj.
                Slažem se u potpunosti. No može te živicirati zato što jednostavno ne razumiješ zašto se to uopće prodaje, zašto to ljude uopće zanima. Kakvu dobrobit pojedinac ima od određene infomacije o nekome koji je nešto negdje napravio ili rekao potpuno nevažno za život tog određenog pojedinca.
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment


                • #9
                  Re: Hrvatski wannabe celebrity

                  Daj guze kao i grubi-bubi pa ćeš i ti bit po novinama i red carpetu
                  ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                  Comment

                  Working...
                  X