Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

    meni je san otici u kanadu zivit u maloj baraci pokraj nekog jezera i **** me se

    Comment


    • #17
      Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

      teica-kanada me i najvise privlaci i zbog toga sto je jako daleko od ove je*atanje a i zbg toga sto uvjek imas nesto za radit a za razliku od austrije prica se engleski koji ajmo reci volim u odnosu na njemacki

      australija-hmm primamljiva zbog sunce jer ga obozavam,sad sto se posla tice nzm nemam predstavu sta bih mogao raditi ...

      A sto se posla tice volio bi otici negdje gdje bi mogao raditi nesto sto volim a da od toga ima zivota kao npr: Fitnes trener ili kondicioni trener ili nesto u tom smislu ...ako ne to onda utjerivac red ( pandur,specjalac ili nesto slicno )

      frozen-jedem ja i ovdje odlicno sreca moja sto su kod mene u familiji vecina dobri kuhari pa neznas sta bi prije jeo baka-radila 35 god kao kuharica---stari ucio od nje ---uskoro ce biti i na mene red pa onda da mogu palit odavde

      wolfey-hvala

      Conanbarbarin-ako ti je to zivotni san onda se spakuj i pali za kanadu

      Comment


      • #18
        Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

        Bez faksa ti je isto sranje gore ili ode ,sa faksom je druga prica a i sumnjam da ce te bilo koja bolja drzava primiti ako nisi u skupini deficitarnih zanimanja sa diplomom.
        Arena

        Comment


        • #19
          Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

          Originally posted by MegaMegaBadBoy
          teica-kanada me i najvise privlaci i zbog toga sto je jako daleko od ove je*atanje a i zbg toga sto uvjek imas nesto za radit a za razliku od austrije prica se engleski koji ajmo reci volim u odnosu na njemacki

          australija-hmm primamljiva zbog sunce jer ga obozavam,sad sto se posla tice nzm nemam predstavu sta bih mogao raditi ...

          A sto se posla tice volio bi otici negdje gdje bi mogao raditi nesto sto volim a da od toga ima zivota kao npr: Fitnes trener ili kondicioni trener ili nesto u tom smislu ...ako ne to onda utjerivac red ( pandur,specjalac ili nesto slicno )
          Odeš li u Kanadu il Australiju i imaš karijeru kao trener. naravno, uz mnogo truda i položenih certifikata. Tj. morat ćeš se malo pomučit prvo, neki posao nać i platit si tečajeve za trenera itd. Nakon toga samo pametno. Osobni treneri su traženi, to se zna

          Comment


          • #20
            Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

            Pa ovisi koji jezik tecnije govoris. Engleski ili njemacki? Ako ti je kako si rekao njemacki mrzak, onda prekrizi Austriju. London osobno nebih izabrao zbog vjecno loseg vremena, a i UK je postao jedan veliki Bronx sa kraljicom na kovanici, tako da je i tamo koma.
            Birao bih izmedu Australije i Kanade. Nisam zimski tip, no ipak bih vjerojano uzeo Kanadu, jer tamo (barem koliko imam uvid) je jednostavnije snaci se nego u Australiji u koju bjezi pola svijeta
            Ehh da, i pogledaj sa kojom si si rodbinom najblizi. Nebudes banuo nekoj tetki 25. koljena na vrata...
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • #21
              Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

              austrija-najbliza rodbina tetka
              kanda-djed,baba,cica
              australija-ujak,ujna....
              london-neka tamo tetka

              Comment


              • #22
                Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

                Originally posted by MegaMegaBadBoy
                austrija-najbliza rodbina tetka
                kanda-djed,baba,cica
                australija-ujak,ujna....
                london-neka tamo tetka
                put pod noge i pravac kanada
                Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                Comment


                • #23
                  Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

                  http://www.nemaproblema.com/citizenship.htm

                  http://www.nemaproblema.com/canada.htm

                  bez dileme ako budem gibao gibam u kanadu

                  Comment


                  • #24
                    Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

                    Nedavno su mi 2 frenda dobili poslove u Kanadi, javili se izravno tvrtkama(inače su završili građevinu), od cure ujak mi je u Kanadi, ima građevinsku tvrtku, novca ko govana, a došo bez ičega za vrijeme rata, pobjego iz Gline. Dolje je pravilo "Koliko radiš, toliko imaš", a život je puno mirniji. Nadam se da ću skoro otići dolje čisto da vidim kako je to na mjesec-2, sanjam tu zemlju, ako ću se ikada maknuti odavde idem tamo... al ću prije toga dati priliku Hrvatskoj da me obogati.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

                      Ja bi izabrao London jer pruža najviše mogučnosti i dosta je urbaniji od ostalih navdenih gradova.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

                        zna li neko koji su poslovi trazeni u kanadi ? i koji su fakulteti sa balkana priznati nebitno iz kojeg grada bg/zg/bl/sr ?

                        Comment


                        • #27
                          Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

                          Originally posted by MegaMegaBadBoy
                          zna li neko koji su poslovi trazeni u kanadi ? i koji su fakulteti sa balkana priznati nebitno iz kojeg grada bg/zg/bl/sr ?
                          pravo i ekonomija im je totalno drugačije pa to ne priznaju, kao ni sa filozofskog sve moguće jezike... sa tehničkim fakultetima ne možeš pogriješit, vjerovatno treba nekih dodatnih ispita položit... biomedicinski fakulteti isto zahtijevaju polaganje njihovog državnog ispita za koji se posebno priprema... al to onda učiš po njihovoj literaturi tokom faksa što i nije neki problem jer je američka literatura puno bolja i razumljivija od domaće..
                          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

                            pa sta ti mislis posto ja sad idem za vererinarskog tehnicara koji fax da upisem kad zavrsim:

                            -veterinu
                            -medicinu
                            -dif(kif) kako hoces
                            -Poljoprivredni fakultet
                            -ili neki drugi ?

                            stvarno imam jos puno vremena posto sam tek 1 razred sad zavrsio...ali eto ako ti nije problem odg na neka pitanja super

                            Comment


                            • #29
                              Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

                              Originally posted by MegaMegaBadBoy
                              Znaci zivim u BiH/RS a imam dosta familije u insotranstvu...a posto se u ovoj drzavi vodi jako los zivot zelio bih kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde ...

                              Opcije:

                              Kanada-Toronto
                              Australija-okolina Sidneja
                              Austria-okolina Beca
                              Engleska-London

                              imam rodbine u jos stranih zemalja ali ne svidja mi se tamo ....

                              Dakle zamolio bih vas da prokomentarisete dje vidite najbolju buducnost? da se ne patim kao i svi ovdje na balkanu ...i zasto mislite tako ...unaprijed hvala
                              to ti ovisi o tome cime se mislis bavit

                              Comment


                              • #30
                                Re: Zivim u bih/rs - kad zavrsim skolu "pobjeci " odavde

                                Originally posted by MegaMegaBadBoy
                                pa sta ti mislis posto ja sad idem za vererinarskog tehnicara koji fax da upisem kad zavrsim:

                                -veterinu
                                -medicinu
                                -dif(kif) kako hoces
                                -Poljoprivredni fakultet
                                -ili neki drugi ?

                                stvarno imam jos puno vremena posto sam tek 1 razred sad zavrsio...ali eto ako ti nije problem odg na neka pitanja super
                                a moraš vidit što te zanima, i što ćeš uspit upisat, u Hrvatskoj je teško upisat medicinu ili veterinu ako nisi iz gimnazije (jer traže njihov program)... premda teoretski ako sad već kreneš radit po gimnazijskim knjigama onda možeš upast.. uglavnom dosta je to truda, traje 6 godina, učiš stranu literaturu, polažeš najprije domaći državni (prije toga godina dana straža - praktički sedma godina) da stekneš naslov doktora, pa onda još minimalno godinu dana dok riješiš njihov državni, jer je to procedura koja traje... i onda si tek na početku
                                ne znam za poljoprivredni i dif kako to funkcionira, al što god uzmeš ništa ti neće priznat dok njihovu razliku predmeta ne položiš...
                                ako ti roditelji imaju para, bolja opcija bi bila da se ranije preseliš i tamo studiraš, samo što su njihove školarine jako, jako skupe... treba puno para
                                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                                Comment

                                Working...
                                X