Announcement

Collapse
No announcement yet.

Drogiranje zvukom?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drogiranje zvukom?

    Danas sam saznao za drogiranje zvukom na internetu nisam našao ništa detaljno osim naziva samih muzika jedna je



    A posljedice cu npr nočne more. A prilikom slušanja opušta zanima me nešto više o tome pa ako netko ima link volio bi da posta, ne mislim probati ali želim znati kako to djeluje i kako zvuk ima takav utjecaj?

  • #2
    Re: Drogiranje zvukom?

    Probao sam i ništa nisam osjetio, čak je pomalo iritantno.
    http://ce-4.forumotion.com/t3964-mp3-droga tu ima nešto o tome a sad kolko je istine u svemu tome neznam. Mislim da je to slično onome kao i u disku kad od jakog zvuka i svjetla se osječaš pomalo ošamućen.

    Comment


    • #3
      Re: Drogiranje zvukom?

      Cito sam o ovome nekad davno, i bilo je tih nekih melodija za koje su tvrdili da stvaraju iluzije neke i sl. no možeš to slušat vazdan vjeruj mi nista se nece dogodit, samo ces se smorit.

      Comment


      • #4
        Re: Drogiranje zvukom?

        neke rade, neke ne, ovisi o osobi. A i efekti se razlikuju, obično potiče neke emocije ili fiziološke reakcije.
        Ja sam koristio I-doser, i nije ni blizu bilo kakve droge

        Comment


        • #5
          Re: Drogiranje zvukom?

          To možda ovisi i o glasnoči... Na zvučniku mi paše a s slušalicama na kojima je bas perfektan tu me boli glava. A na slušalicama kakve su bile prije 5-6 godina s tom kvalitetom bas nije bio takav, možda ima to utjecaj.

          Comment


          • #6
            Re: Drogiranje zvukom?

            To možda ovisi i o glasnoči... Na zvučniku mi paše a s slušalicama na kojima je bas perfektan tu me boli glava. A na slušalicama kakve su bile prije 5-6 godina s tom kvalitetom bas nije bio takav, možda ima to utjecaj.

            http://www.youtube.com/watch?v=d1akB...eature=related

            Comment


            • #7
              Re: Drogiranje zvukom?

              glasnoca igra ulogu ali bass je taj koji te baca u tranc

              Comment


              • #8
                Re: Drogiranje zvukom?

                Da mora se leći i zatvoriti oči... Ali mene zanima kako muzika ima takav utjecaj na psihu.

                Comment


                • #9
                  Re: Drogiranje zvukom?

                  navodno valovi u glazbi utječu na valove mozga. Kolko je u tome istine, ne bih znao.
                  Mislim, i "obična" glazba to radi, kad pustiš nešto opuštajuće npr., i ležiš u mraku, opustiš se i valovi koje mozak odašilje se mijenjaju.
                  A ovaj doser kao to radi direktno.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Drogiranje zvukom?

                    U pužnici ima vode pa možda to utječe. Mislim da je razlog u tome kada bas udari da se napravi jedan val i tako u ritmu znate kada po vodi udarate polako kako ljepo voda ide i kada lupate brzo onda je sve uzburkano. Kod obične muzike nije to sve u ritmu.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Drogiranje zvukom?

                      davno sam bio naletio na cyber drogu(mp3 format). poslusao sam razne..marhiuana, pa najjacu pejote...


                      na mene nisu bas nesto utjecale, dok se moj frend na marihuanu morao dic iz kreveta i ic rigat..i ful mrtav je bio...
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Drogiranje zvukom?

                        Probao sam sad, no valjda sam pre umoran... Naravno da sam morao ic jos malo googlat o tome!
                        Uglavnom, jako zanimljivo, no ovo sto si stavio me prvo iziritiralo sustanje u pozadini, pa sam premotavo i kad samkliknuo na 24:38 mislio sam da ce mi mozak eksplodirat... No sutra cu probat sa drugim kompilacijama...
                        Btw. imas koju za utonut u san?
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #13
                          Re: Drogiranje zvukom?

                          Originally posted by Aronnax View Post
                          Probao sam sad, no valjda sam pre umoran... Naravno da sam morao ic jos malo googlat o tome!
                          Uglavnom, jako zanimljivo, no ovo sto si stavio me prvo iziritiralo sustanje u pozadini, pa sam premotavo i kad samkliknuo na 24:38 mislio sam da ce mi mozak eksplodirat... No sutra cu probat sa drugim kompilacijama...
                          Btw. imas koju za utonut u san?
                          To i meni treba :P probat ču naći nešto.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Drogiranje zvukom?

                            Sleeping Angel-Idoser

                            Comment

                            Working...
                            X