Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gitara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Gitara

    ja sam počeo svirat gitaru i onda sam u jednom spotu vidio Slasha iz G`n`R kako čupa žice na gitari i svira, probo i ja i xD sve sam ih strgo, kasnije mi se nije dalo kupovat nove tako da sam zamjenio gitaru za kosu klupu za trbušnjake

    Comment


    • #32
      Re: Gitara

      Originally posted by slatina_man
      probo i ja i xD sve sam ih strgo


      Originally posted by slatina_man
      kasnije mi se nije dalo kupovat nove tako da sam zamjenio gitaru za kosu klupu za trbušnjake
      kosu klupu uvijek možeš improvizirati, gitaru ne

      Comment


      • #33
        Re: Gitara

        ma zajebi ti to kosa klupa košta 350kn a gitaru kupio u emmezzeti na akciji za 100kn xD

        Comment


        • #34
          Re: Gitara

          o glazbeni topic...

          ja sam zavrsio 4 razreda glazbene za klavir, ali onda presao na gitaru ipak, i ostao vjeran njoj sve do sad

          ma elektricna gitara je najjaca

          Comment


          • #35
            Re: Gitara

            Originally posted by ervin
            ma elektricna gitara je najjaca
            Koju opremu imaš? mislim na gitaru, pojačalo, procesor...
            može koja slikica?
            Meni je brat išao cijelu osnovnu i srednju u glazbenu, meni je žao što ja nisam. Ipak naučio me je mnogo toga vezano uz glazbenu teoriju. izuzev toga, samouk sam

            Originally posted by slatina_man
            a gitaru kupio u emmezzeti na akciji za 100kn xD
            ajme. pa samo komplet žica dođe 50 kn. kakva je to gitara?

            Comment


            • #36
              Re: Gitara

              Originally posted by sr505
              Originally posted by ervin
              ma elektricna gitara je najjaca
              Koju opremu imaš? mislim na gitaru, pojačalo, procesor...
              može koja slikica?
              Meni je brat išao cijelu osnovnu i srednju u glazbenu, meni je žao što ja nisam. Ipak naučio me je mnogo toga vezano uz glazbenu teoriju. izuzev toga, samouk sam
              ja sam na gitari isto samouk, ali dosta mi je pomogla teorija koju sam naucio u glazbenoj. sviram ibaneza rg-a i marshall pojacalo 65w... ovo mi je najbolja slika koju imam s jedne svirke... nije bas nesto

              Comment


              • #37
                Re: Gitara

                Da, malo je mutna slika. to je tranzistorac od 65w?
                Ja sam upravo u potrazi za bas pojačalom, točnije glavom i boxom. do max 8000kn mislia san uzeti dobru glavu (vjerojatno markbass, ampeg ili KFX) i 2x10+1x15 ili 4x10 box.

                baš sam jučer svira na frendovom RG-u, dosta star ali fino radi
                sviđa mi se floyd rose i malo uži vrat

                Comment


                • #38
                  Re: Gitara

                  sviram gitaru jedno 5-6 godina zapoceo sa bass gitarom sa 14 god pa mi je postala prejednostavna i sviram u dva benda, trenutno niti jedan vrijedan spomena

                  Comment


                  • #39
                    Re: Gitara

                    Originally posted by SpiritOfUkko
                    sviram gitaru jedno 5-6 godina zapoceo sa bass gitarom sa 14 god pa mi je postala prejednostavna i sviram u dva benda, trenutno niti jedan vrijedan spomena
                    Ja sviram 4 godine i eto iz bendova u bend nikako naci prave ljude pa za sad doma sviram. Posjedujem Ibaneza RG seriju 307 DX - L (za lijevake) i klasicnu hohnericu
                    "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

                    Comment


                    • #40
                      Re: Gitara

                      Uh, gitara...
                      Jedno 4-5 god. akusticna, profa me stalno tjerao da idem u muzicku skolu jer kako je on govorio da imam dobar sluh, ali nisam ga poslusao...
                      Problem mi je sto sam lijencina teska, svirao sam u vrh glave 10-15 min dnevno sto mi je bilo dovoljno da naucim neku srednje tesku pjesmu(sviro klasiku)
                      Uzeo prije 2g elektricnu, beze nest 2000kn, SX gitara
                      Pretezito sviro Panteru, Metallicu i Soad(malakian je car)
                      Pukla mi zica prije 2 mj i vjerujte da je jos nisam kupio i od tad ne sviram
                      panta rei

                      Comment


                      • #41
                        Re: Gitara

                        evo ja isto sviram gitaru oko 1 god ajmo rec,dobio sam elektricnu gitaru na poklon (yamaha eg112) a stara je minimalno 10 god ak ne i vise, i na njoj sam nesto naucio svirat,prva stvar koju sam naucio bila je enter sandman-metallica najbolja stvar barem meni....onda sam kupio procesor boss me-8 i malo svirao malo ne kako bi vremena uhvatio al bas danas nabavio akusticnu i odusevljen sam...jedan decko me pita imam li jos onaj kimono o taekwondoa da mu prodam jer poceo je trenirat i odem ja do njega i vidim đitra stoji u kutu,ma reko jel sviras sta,a on a bas i ne,i napravili zamjenu kimono za gitaru....sa derem ove laganice...
                        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Gitara

                          da se i ja pridruzim temi
                          i ja sviram vec neke 4god, nazalost sa stankama
                          eo bas ima koji dan da sam poceo opet redovno svirati
                          imam elektricnu ,nista posebno SX
                          i efekte Zoom G1X

                          Comment


                          • #43
                            Re: Gitara

                            Ima nas dosta...
                            Sviram prilično dugo, ali u zadnje vrijeme malo rjeđe. Nakupilo se dosta opreme, iman Schecter i Epiphone električne i Fender akustaru, Marshalla DSL 401, Digitechov procesor i tako...

                            Comment


                            • #44
                              Re: Gitara

                              sviram gitaru 16 godina, od toga po raznim bendovima nekih 13 godina. U jednom momentu sam ima 3 el. gitare, sad imam jackson Warriora već 7 godina. pojačalo je Krank Dimeg Darrel signature model ( mislim da ih u hrvatskoj nema više od 10). Kad sam ga kupovao diga sam mini kredit praktički( 2500 eura).
                              evo slike s jednog od koncerata...
                              Attached Files
                              do or do not,there is no try. Yoda

                              Comment


                              • #45
                                Re: Gitara

                                Svirao akusticnu gitaru 3 god u muzickoj skoli i 2 god privatno od 7 do 12 godine....dosadilo mi i prestao jbg bacio sam 5 godina zivota

                                Comment

                                Working...
                                X