Announcement

Collapse
No announcement yet.

R.I.P. The Rev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • R.I.P. The Rev

    Primih tuznu vjest da je jucer u 28 g. preminuo James Owen Sullivan , zvani "REV" bubnjar AVENGED SEVENFOLD u svojoj kuci u Huntington Beach.Orange County Coroners Office istrazuje uzrok smrti.
    Oficijalna izjava benda:...........Jimmy was, not only one of the world's best drumers, but more importantly he was our best frend and brother ..................!

  • #2
    Re: R.I.P. The Rev

    omg...
    obozavam Sevenfolde, kolko god su "meksi" i "blazi" od onog sto ja slusam, imaju odlicne, pa i predivne pjesme...
    ovo mi je stvarno zao...
    R.I.P.

    ima jedna prigodna njihova:

    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #3
      Re: R.I.P. The Rev

      e on je dobar bubnjar, respekt i RIP
      "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

      Comment


      • #4
        Re: R.I.P. The Rev

        ovo me uzasno iznenadilo kad sam cuo... prvo sam mislio da je neka sala a kasnije vidim da su objavljene sluzbene informacije... avenged sevenfold mi je vec duze vrijeme najdrazi bend.. R.I.P. Rev
        Masa je mama a definicija je baba!

        Comment


        • #5
          Re: R.I.P. The Rev

          R.I.P.
          You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

          Comment


          • #6
            Re: R.I.P. The Rev

            nisam prije gledo ovaj topic, ali fan sam ove grupe i odlični su, šteta što više nije isti sastav...
            Blood never lies!

            Comment

            Working...
            X