Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ante Gotovac propjevao...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Ante Gotovac propjevao...

    Po mom mišljenju teme sa ovakvim *****ima ne bi se trebale pojavljivati na našem forumu pa makar to bilo i u off topicu. Zašto pridavati važnost ovim sitnim i iskompleksiranim ljudima a na ovakav način provlačenjem istih kroz teme na forumu upravo to radimo.
    Ja sam da se ova tema izbriše sa foruma.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #17
      Re: Ante Gotovac propjevao...

      Originally posted by Dalibor
      Po mom mišljenju teme sa ovakvim *****ima ne bi se trebale pojavljivati na našem forumu pa makar to bilo i u off topicu. Zašto pridavati važnost ovim sitnim i iskompleksiranim ljudima a na ovakav način provlačenjem istih kroz teme na forumu upravo to radimo.
      Ja sam da se ova tema izbriše sa foruma.
      slažen se,koga boli neka stvar za antu.bankrotira je pa sad na sve naćine pokušava zaradit kunu.nije ni vridno spomena.
      ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

      Comment


      • #18
        Re: Ante Gotovac propjevao...

        Originally posted by Dalibor
        Po mom mišljenju teme sa ovakvim *****ima ne bi se trebale pojavljivati na našem forumu pa makar to bilo i u off topicu. Zašto pridavati važnost ovim sitnim i iskompleksiranim ljudima a na ovakav način provlačenjem istih kroz teme na forumu upravo to radimo.
        Ja sam da se ova tema izbriše sa foruma.
        Potpuno si u pravu, nisu krivi takvi *****i, nego mi koji pričama kako su oni kreteni i budale dajemo im popularnost i pomažemo razvoju 24 sata i ostalih žutih gluposti.
        Na kraju oni ispadnu ti koji su pametniji, a mi ti koji smo budale jer oni samom pojavom na televiziji i stavljanjem neke reklamice na sebe dignu pristojne svote.

        Comment


        • #19
          Re: Ante Gotovac propjevao...

          Društvo očito treba takve ljude, da se može iz nekoga sprdati i smijati mu se. Ako to neče biti Ante onda če se več netko drugi nači . Što se mene tiče može se brisati

          Comment


          • #20
            Re: Ante Gotovac propjevao...

            Kako god uzeli većini ljudi bi bilo dosadno bez ovakvih likova ,farmi i sličnih emisija da mogu tračat ,pa o čemu bi ljudi pričali inače.....Helllllooooo neka je Ante živ i zdrav i neka ostane *****,i minja žene dok može ,ali jednog dana će umrit sam....
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • #21
              Re: Ante Gotovac propjevao...

              a kad umre dignuti čemo mu spomenik u aleji rvatskih velikana

              Comment


              • #22
                Re: Ante Gotovac propjevao...

                Haha di ti samo ovo sve iskopaš Anfra....
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • #23
                  Re: Ante Gotovac propjevao...

                  Originally posted by Dalibor
                  Po mom mišljenju teme sa ovakvim *****ima ne bi se trebale pojavljivati na našem forumu pa makar to bilo i u off topicu. Zašto pridavati važnost ovim sitnim i iskompleksiranim ljudima a na ovakav način provlačenjem istih kroz teme na forumu upravo to radimo.
                  Ja sam da se ova tema izbriše sa foruma.
                  i ja sam za, jbs antu gotovca

                  Comment


                  • #24
                    Re: Ante Gotovac propjevao...

                    a pjesma je stvarno posebna umjetnost,takav ritam i to sve ja amater u Fruity loopsu isprogramiram za nekih 2 sata i manje,kad če se više taj primitivluk iskorijenit i da ljudi počnu slušat nekog poput Ivana Đikiča,Gorana Miliča i takvih od koji se može nešt i naučit....
                    ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                    Comment


                    • #25
                      Re: Ante Gotovac propjevao...

                      Simona
                      Ante
                      Ava
                      Tko je idući?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Ante Gotovac propjevao...

                        Originally posted by markojuric
                        Simona
                        Ante
                        Ava
                        Tko je idući?
                        Jadranka
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #27
                          Re: Ante Gotovac propjevao...

                          Originally posted by igor
                          Originally posted by markojuric
                          Simona
                          Ante
                          Ava
                          Tko je idući?
                          Jadranka
                          hahahahhahaahah BRAVO MAJSTORE!!!!!! ima njih jos npr onaj mali gey ja mislim da se zove marko grubnic modni stilista aaaaa ima i ona maja morales i ona je jos malo pa spremna da zapjeva
                          Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                          Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                          Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                          Comment

                          Working...
                          X