Announcement

Collapse
No announcement yet.

Axl Rose proglašen najboljim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Axl Rose proglašen najboljim

    Iako se svi neće složiti sa ovim ali po ovom izboru Axl Rose je najbolji.

    http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektak ... fault.aspx
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

  • #2
    Re: Axl Rose proglašen najboljim

    ako me ikad išta nerviralo onda su to top ljestvice muzičara. glazba nije sport da se može odredit tko je prvi, a tko drugi. usput,ljestvice radi određen broj ljudi koji slušaju određenu glazbu, tako da takvo što ne može bit mjerodavno. napravite anketu na Wackenu(metal festival), pa rezultati neće bit ni izbliza slični ovim. Možemo odredit tko je popularniji, ali tko je bolji...to je već teško i otvara put ka raspravi. Mislim Dickinson, Dio, Mercury...to su sve pjevači u prvom redu s mnogo više pjesama od Axla, a gdje su još Eric Adams(manowar), Russel Alen(symphony X), Geoff Tate( Queensryche), Tony Martin(Black Sabbath),Halford(Judas Priest)... Jedu Axla za doručak, a to su samo metal pjevači, gdje su još pop-rock vokalisti.
    do or do not,there is no try. Yoda

    Comment


    • #3
      Re: Axl Rose proglašen najboljim

      [quote="Dalibor"]Iako se svi neće složiti sa ovim ali po ovom izboru Axl Rose je najbolji.

      Na zapadu doslovna svaka publikacija ima neku svoju nagradu (awards) za nesto najbolje po glasanju njihovih citalaca.Vrlo cesto se radi o komercijalnosti pojedinih po Top listama, npr. Susan Boyle i Gift su #.1 na US Billboards listi , .I nije cudo da dobije Grammy, srecom ne u Rock'n' Roll kategoriji.
      One najvaznije Rock - Hard Rock -Heavy Metal Awards su: Kerrang Magazine "K" Awards,Terorizer Mag Awards, i meni najdrazi Golden Gods - Revolver Mag "metalni bogovi '' ,Metal Hammer ima ugledne nagrade, sad amerikanci uveli US Metal trofej.
      Recimo za 3 mjeseca Lemmy i Ozzy ce u Sydneyu dobiti zlatnog Platypusa
      od ovdasnjeg metalnog magazina.
      Pozdrav svim Metalheads & Headbangers u Cro.

      Comment


      • #4
        Re: Axl Rose proglašen najboljim

        Originally posted by Dalibor
        Iako se svi neće složiti sa ovim ali po ovom izboru Axl Rose je najbolji.

        http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektak ... fault.aspx
        tako je, ovo nije mjerodavno!
        evo ukazala mi se prilika za jedn staru : "De gustibus non est disputandum"

        Comment


        • #5
          Re: Axl Rose proglašen najboljim

          bravo za axla

          Comment


          • #6
            Re: Axl Rose proglašen najboljim

            ako me ikad išta nerviralo onda su to top ljestvice muzičara. glazba nije sport da se može odredit tko je prvi, a tko drugi. usput,ljestvice radi određen broj ljudi koji slušaju određenu glazbu, tako da takvo što ne može bit mjerodavno. napravite anketu na Wackenu(metal festival), pa rezultati neće bit ni izbliza slični ovim. Možemo odredit tko je popularniji, ali tko je bolji...to je već teško i otvara put ka raspravi. Mislim Dickinson, Dio, Mercury...to su sve pjevači u prvom redu s mnogo više pjesama od Axla, a gdje su još Eric Adams(manowar), Russel Alen(symphony X), Geoff Tate( Queensryche), Tony Martin(Black Sabbath),Halford(Judas Priest)... Jedu Axla za doručak, a to su samo metal pjevači, gdje su još pop-rock vokalisti.
            tocno to ... takve ljestvice su jednostavno nemoguce ... i glupo ih je uopce uzimat u obzir i komentirat ...
            “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

            Comment


            • #7
              Re: Axl Rose proglašen najboljim

              Slažem se da te ljestvice i izbori ne mogu bit mjerodavni i da ih ima na desetke. Ali istina je i ta da ovo nije prvi put da Axla proglašavaju po nekom izboru najboljim.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #8
                Re: Axl Rose proglašen najboljim

                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #9
                  Re: Axl Rose proglašen najboljim

                  Evo moje top liste na jednom mjestu. Nikad više ovakve ekipe. Mogu samo s nostalgijom gledat na te dane...
                  do or do not,there is no try. Yoda

                  Comment


                  • #10
                    Re: Axl Rose proglašen najboljim

                    Realno - nije, ali da je jedan od najboljih, najutjecajnijih i vjerojatno najkarizmatičnijih to stoji. Teško je napraviti ovakve ljestvice, isto kao i ljestvice najboljih pjesama, solaža, gitarista itd. To bi bilo moguće točno odrediti kada bi svi ljudi (samim time i bendovi) bili potpuno isti, što je - nemoguće

                    Comment


                    • #11
                      Re: Axl Rose proglašen najboljim

                      Originally posted by 30solin
                      Evo moje top liste na jednom mjestu. Nikad više ovakve ekipe. Mogu samo s nostalgijom gledat na te dane...
                      ovo je stvarno lijepo vidjet ... al sam se sad rastužio zbog nekih stvari
                      “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                      Comment


                      • #12
                        Re: Axl Rose proglašen najboljim

                        Originally posted by markojuric
                        Realno - nije, ali da je jedan od najboljih, najutjecajnijih i vjerojatno najkarizmatičnijih to stoji. Teško je napraviti ovakve ljestvice, isto kao i ljestvice najboljih pjesama, solaža, gitarista itd. To bi bilo moguće točno odrediti kada bi svi ljudi (samim time i bendovi) bili potpuno isti, što je - nemoguće
                        Govorim samo za Heavy Metal (Hard Rock), vrlo je lako uociti tko je tko ili tko je The Best of the Best, bilo pojedinac u band ili najbolji band u odredjenoj klasi Hard Rocka.
                        To se samo vidi kad uzivo sa blizine vidis/slusas , putem DVD ili interneta je nemoguce.
                        I kod "Bogova" metala , kad ih dozivis desetak puta u vrlo kratkom razdoblju, uvjek imaju naj-naj show.Naravno tu moraju biti i svi suportni uvjeti.Nije isto ako npr. Metallica ima koncert u jednoj od Top 10 dvorana za glazbu na svjetu, ili pak samo u nekoj sport dvorani ili na otvorenom.Potom ogroman utjecaj ima publika, jer ako je ona total hard rockers atmosfera/show eksplodira do maksimuma.Potpuno nesto drugacije je jedan privatni koncert za nekog pojedinca i njegovih stotinjak gostiju (vjerujte mi ima bilionera cijim sinovima za rodjendan ima show jedan Lemmy ili Megadeth).

                        Ili sta Ozzy kaze, Let's get PAARAANOIIIIID !.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Axl Rose proglašen najboljim

                          Originally posted by 30solin
                          Evo moje top liste na jednom mjestu. Nikad više ovakve ekipe. Mogu samo s nostalgijom gledat na te dane...
                          Moj san je bio dozivjeti tour Dead Kennedys,Black Flag & Nirvana, nazalost sta mi kazemo too late.

                          Da, dodam Krist Novoselic se vratio u business

                          Comment


                          • #14
                            Re: Axl Rose proglašen najboljim

                            Originally posted by SydneyCroatia
                            Originally posted by 30solin
                            Evo moje top liste na jednom mjestu. Nikad više ovakve ekipe. Mogu samo s nostalgijom gledat na te dane...
                            Moj san je bio dozivjeti tour Dead Kennedys,Black Flag & Nirvana, nazalost sta mi kazemo too late.

                            Da, dodam Krist Novoselic se vratio u business
                            Da i meni će vjećno biti žao Kurt Cobaina i Nirvane. I moj nedosanjani san je vidjeti Nirvanu uživo. Ali nažalost nikad više.

                            Daj malo pojasni to u vezi Krist Novoselica. Baš me zanima.
                            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                            I know it's hard to keep an open heart
                            When even friends seem out to harm you
                            But if you could heal a broken heart
                            Wouldn't time be out to charm you

                            November Rain, Guns and Roses

                            Comment


                            • #15
                              Re: Axl Rose proglašen najboljim

                              Daj malo pojasni to u vezi Krist Novoselica. Baš me zanima.[/quote]

                              To cuo od legendarnog Henry Rollinsa prije 4 mjeseca,ex - Black Flag frontman je
                              veliki frend sa Cro Kristom.Re-Union Dave Grohla,Krista i njihovog producenta Butch
                              Viga (sta samo napravio od Nevermind )iz vremena Nirvane je sad stvarnost.Rade
                              na novom albumu Foo Fighters sa 12 pjesama.Ocekuje se nesto fenomenalno.

                              (Henry Rollins cesto dolazi u Sydney i zna par "nezgodnih" izraza na nasem,
                              zahvaljujuci Kristu, odlican momak )

                              Comment

                              Working...
                              X