Announcement

Collapse
No announcement yet.

RIP Amy Winehouse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: RIP Amy Winehouse

    Originally posted by Aronnax
    Npr. ako si iz Zagreba (ili ides u njega) pogledaj na Glavnom kolodvoru iznad kipova pored stupova na drugom katu imas ugravirane šestar i trokut. To ti je npr. jedan od najcescih znakova na arhitekturi. Tu je i rukovanje i sve i svasta...
    ****** ovo nisam znao.. to nešto ovakvo?


    - tu je još i pentagram (unutra je glava baphometa što je također simbol masona)


    - all seeing eye najčešći (imate ga američkom dolaru (1$))


    - baphomet


    - P.S. logo od labela čiji je vlasnik Jay-Z sadrži još jedan masonski simbol koji je veoma slićan pentagramu
    Originally posted by darios
    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
    __________________________________________________

    there is no progress without struggle!

    Comment


    • #32
      Re: RIP Amy Winehouse

      Da, onaj prvi...
      Nego baphomet nije masonski koliko sam ja upucen vec sotonisticki. On je demon i kako ce ga stovat zajedno uz Bibliju, Isusa itd.?
      A pentagram ti je izvorno ranokrscanski simbol koji se crtao na vrata kako bi se prepoznali krscani. Tek je kasnije njemu pridruzen baphomet i postao je "zlim simbolom".
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #33
        Re: RIP Amy Winehouse

        A sta oko nije od Iluminata skupa s piramidom? Inace koja je razlika izmedju masona i iluminata?

        Comment


        • #34
          Re: RIP Amy Winehouse

          Originally posted by Wolfey
          A sta oko nije od Iluminata skupa s piramidom? Inace koja je razlika izmedju masona i iluminata?
          Koliko sam upucen Masonsko udruzenje nastala je u Engleskoj dok su Illuminati nastali nesto sitno kasnije u danasnjoj Njemackoj. Tako da ti to nije sinonim.

          Imas ovdje par slikica njihovog znakovlja po HR: http://slobodni.net/t301/#axzz1W53t4oLP
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment

          Working...
          X