Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirko Filipović

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mirko Filipović

    Mirko je nabio par kila mišiča i čak bi rekao skinuo malo sala u odnosu na prošlu borbu.Ipak ne vidim u njemu onaj stari žar još uvijek.
    btw.fascinirao me Velasquez,kako je raznio Minotaura to je nekaj strašno

    Comment


    • Re: Mirko Filipović

      Svaka cast mu na pobjedi,ali on u sebi vise nema one stare agresivnosti i voljom za borbu,..

      Comment


      • Re: Mirko Filipović

        Meni se vise cini da je stedio Perosha I hebeno me zivcira sto i dalje dopusta borcu da se dize u stand-up, umjesto da ga izmlatara sakama na podu i voljno

        Comment


        • Re: Mirko Filipović

          a onog perosa bi ja uspia istuć....
          Zašto sam tako nabildan !??

          Comment


          • Re: Mirko Filipović

            Da tak je izgledalo Lik je ful bio nepripremljen i jadan , bas mi ga zao

            Comment


            • Re: Mirko Filipović

              a šta je je. perosh je upola lošiji borac od dos santosa, gonzage, konga... ali lijepo je vidjet da mirko nekoga pošteno razbije, makar sam se nado KO, a ne TKO, ali dobro šta je tu je. možda ga ova pobjeda uzdigne malo.
              "At least one time in your life, train with the will to die." Enson Inoue

              Comment


              • Re: Mirko Filipović

                ko da nema vise zara u njemu. pa nakon svakog udarca kojeg je uputio dao mu je vremena da se oporavi i dizao ruke u znak isprike. isto kad mu je razbio celo ustao se ko da se prepao krvi i digo ruke u stilu sorry nije bilo namjerno. nema onaj primitivni nagon.
                Imam disleksiju

                Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                Comment


                • Re: Mirko Filipović

                  Novac je sve zbog čega sebi dozvoljava ovo. Da je bio neki malo ozbiljniji borac, opet poraz na žalost.
                  1 i 1 nisu 2 već 11

                  Comment


                  • Re: Mirko Filipović

                    Gledajte to ovako.. jednostavno nije se trebao boriti s njime.. da je bila ova mrcina od 120kg vjerovatno bi i mirko drukcije postupio u oktagonu. Mirko nije cak ni upotrebljavao previse svoju ljevu nogu znaci li vam to ista..? Po mom misljenju stedio ga je i to jako..

                    Comment


                    • Re: Mirko Filipović

                      trenirao je za tu borbu u nizozemskoj promjenio sve svoje dosadasnje nacine treniranja ukljucujuci i sparing partnere. otisao u alustraliju 2 tijedna prije borbe da bi mu se tijelo aklimatiziralo. znaci napravio je sve u svojoj moci da moze dati maxsimum od sebe i na kraju da ode doma bez borbe. brijem da bi se borio i sa lavovima samo da sav taj trud nebi bio uzaludan
                      Imam disleksiju

                      Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                      Comment


                      • Re: Mirko Filipović

                        A i to to kazes.. A uglavnom vidjeti cemo u buducnosti sto ce biti s njim.. bilo bi mu pametno da ode u neki kvalitetniji kamp trenirati ..

                        Comment


                        • Re: Mirko Filipović

                          Mirko bi se trebao ugledati na Silvu koji je isto kao i on "deda" MMA ali ide u kost do kraja...kraj 3.runde a frajer se razmahao krošeima...to znači željeti pobjediti i razbiti protivnika... i nije mi jasno zašto Mirko uopće nije koristio koljena u parteru a imao je i više nego jednu priliku da uspava Perosha tako...Budimo realni:nikome nije jasno šta se dešava s Mirkom zadnjih godina u ringu, ali nije ništa dobro...
                          Velazquez je car...on je trebao dobit šansu protiv Carwina a ne Mir...no,mlad je,bit će još prilike...

                          Comment


                          • Re: Mirko Filipović

                            mislim da nije tolko stvar do kampa nego do toga sta je izgubio onu srcanost, zelju za dokazivanjem, poceo je razmisljati o buducnosti, fizickom zdravlju, obitelji. mislim da se u glavi zapetljao sa beskonacnim kalkuliranjem sta god pozeli napraviti u borbi vidi dva razloga zasto bi mu se to moglo obiti o glavu pa na kraju samo ceka da se nesto desi. ima on zelju da se vrati na vrh ali nije spreman podrediti zivot tom cilju kao prije. izgubio je srz borca i ne vjerujem da to moze vratiti.

                            3:30 to je ono sta se desilo mirku
                            pogledajte cijelu scenu s mickyjem jel to se desilo i filipovicu. micky je to bolje objasnio nego ja
                            Imam disleksiju

                            Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                            Comment


                            • Re: Mirko Filipović

                              Mislim da on više nema ni želju da se vrati na vrh... I Mirko je samo čovjek koji voli lovicu i želi odraditi ovaj ugovor do kraja da spremi još nekoliko desetaka tisuća u đepeka... Da u njemu želja postoji, ne kažem da bi razbio sve protivnike, možda bi i izgubio sve mečeve ali bi ih izgubio muški... MMA nije sport za previše kalkulacija ... I nemreš brijat samo na kickbox ko Mirko i bit u vrhu...to više nije moguće....previše je momaka koji su došli iz hrvanja i koji su ubojice u ground and poundu...moraš bit kompletan borac il ćeš dobit po pi...čast iznimkama kao anderson silva koji je frik prirode

                              Comment


                              • Re: Mirko Filipović

                                Bas sam pogledao snimku borbe, pa ovaj dječaćić koje se borio s Mirkom nije imao nikakve šanse a i Mirko ga je štedio pošteno. Jeste li primjetili kako se Mirko već nakon samo 5-6minuta podosta zapuhao
                                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                                Comment

                                Working...
                                X