Announcement

Collapse
No announcement yet.

10 kg u 24 sata?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 10 kg u 24 sata?

    gladao sam danas na novoj onaj ufc specijal i osto zacuden onaj reljic kaze da na vaganju ima 84 kg a dan poslje na borbi 94 kg pa me zanima sta taj jede da dobije 10 kg ( olovo ili ??? ). ajd jedno 3 kg od vode i neke hrane bi jos shvatio ali 10 mi je cudno ??
    Sve što je dobro ili je nemoralno ili nezakonito ili deblja )))

  • #2
    Re: 10 kg u 24 sata ?????

    Originally posted by patrik1984
    gladao sam danas na novoj onaj ufc specijal i osto zacuden onaj reljic kaze da na vaganju ima 84 kg a dan poslje na borbi 94 kg pa me zanima sta taj jede da dobije 10 kg ( olovo ili ??? ). ajd jedno 3 kg od vode i neke hrane bi jos shvatio ali 10 mi je cudno ??
    Dodje izgladnio i osusen na vaganje, a preko noci to vrati. Jos jedan trik je i to sto si uzmu infuziju
    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

    Comment


    • #3
      Re: 10 kg u 24 sata?

      a je sad.....10 kila,s neznan kakvon božjon infuzijon nemože 10 kila,bog nemože kamoli on

      Comment


      • #4
        Re: 10 kg u 24 sata?

        Ja sam se najvise 5kg udebljo u jednom danu, al za 2 dana kad sam obavio par nuzdi sam opet bio na istoj težini...

        Comment


        • #5
          Re: 10 kg u 24 sata?

          Ako prosjecan covjek varira cak i do 5 kg u tezini preko dana, zasto ne bi i oni mogli 10? Ipak oni imaju poprilicno vecu misicnu masu od prosjecnog covjeka, pa im daje i vise prostora za manevar sto se tice praznjenja i punjenja glikogena.
          My Karma ran over your Dogma.

          Comment


          • #6
            Re: 10 kg u 24 sata?

            Apsolutno moguće. Pa bodybilderi ti poslije natjecanja samo popiju vode i dobiju sigurno 4-5 kg nazad. Osobno znam lika koji je na natjecanju imao 87, 3 dana poslije 105 ...

            Comment


            • #7
              Re: 10 kg u 24 sata?

              Po meni bi trebali uvesti vaganje tik ispred borbe jer je ovako po meni neposteno i moze biti i opasno, ali opet moze biti i opasno ako ima nekih ludjaka koji bi opet skidali kile i takvi usli u borbu.
              There is no good, no evil - only decisions and consequences.

              Comment


              • #8
                Re: 10 kg u 24 sata?

                Mislim da bi trebalo biti vaganje pred borbu jer onda nitko nebi drastično skidao kg jer su u takvom stanju toliko slabi da nema šanse da bi se mogli boriti.

                Comment


                • #9
                  Re: 10 kg u 24 sata?

                  Originally posted by rebound
                  Mislim da bi trebalo biti vaganje pred borbu jer onda nitko nebi drastično skidao kg jer su u takvom stanju toliko slabi da nema šanse da bi se mogli boriti.
                  E, ali radi sigurnosti jer vjerujem da bi se opet nasli ludjaci koji bi skidali, ali njihov problem i ja sam za vaganje tik ispred borbe.
                  There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                  Comment


                  • #10
                    Re: 10 kg u 24 sata?

                    par nasim natjecateljima u ultimate fightu ,tajlandskom i greplingu sam radio program tog principa da udju u kategoriju
                    vrlo jednostavno radi se o manipulaciji unosa ,natrija i vode
                    generalno to je nesto drugacije nego kod bodybuildera
                    u prvom redu sto je njima bitnije biti hidriran i punoj snazi na dan borbe dok bilderi dolaze skroz dehidrirani na binu
                    radi se tome da se prije toga piju ogromne kolicine vode ,unosi sol kroz prvih par dana i pakleno trenira ,da bi se izgubio glikogen i napravio sok kad se izbaci voda ,a kasnije se to sve nadokandjuje ponovo unosom vode i hranom bogatom kalijem i natrijem i svime ostalim sto podrazumijeva i masti i ugljikohidtrate i proteine
                    ono sto je jako bitno da se ipak toliko velika razlika u kilazi moze jedino postici sa dureticima a prirodnim putem slicno ali ne ipak u tolikoj mjeri
                    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                    Comment


                    • #11
                      Re: 10 kg u 24 sata?

                      Originally posted by mali priest
                      par nasim natjecateljima u ultimate fightu ,tajlandskom i greplingu sam radio program tog principa da udju u kategoriju
                      vrlo jednostavno radi se o manipulaciji unosa ,natrija i vode
                      generalno to je nesto drugacije nego kod bodybuildera
                      u prvom redu sto je njima bitnije biti hidriran i punoj snazi na dan borbe dok bilderi dolaze skroz dehidrirani na binu
                      radi se tome da se prije toga piju ogromne kolicine vode ,unosi sol kroz prvih par dana i pakleno trenira ,da bi se izgubio glikogen i napravio sok kad se izbaci voda ,a kasnije se to sve nadokandjuje ponovo unosom vode i hranom bogatom kalijem i natrijem i svime ostalim sto podrazumijeva i masti i ugljikohidtrate i proteine
                      ono sto je jako bitno da se ipak toliko velika razlika u kilazi moze jedino postici sa dureticima a prirodnim putem slicno ali ne ipak u tolikoj mjeri
                      Hvala.
                      There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                      Comment

                      Working...
                      X