Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

    Originally posted by wannabeBB
    o kakavim glupostima vi pricate....


    ko danas ima muda isfurat noz i probost vas?? dogada se vrlo rijekto...to mogu samo anrkomani neki...ja da se potucem s nekim dao bi mu noz..i znam da neib imao muda probosti me....


    i jedna je reko da ne korstis noz jer sta ako naletis an enkog ko trenira krav magu ...HAHAHAHA...od 4 milijona ljudi u HRV mozda ih 200 trenira krav magu, od toga 60 bi reagirali tako da ti uzmu noz i probodu te nasvjesno...


    ugl boks+judo!
    Jesi siguran?
    "Neuspjeh nije opcija."

    Comment


    • #32
      Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

      Koje fantaziranje covjece

      Comment


      • #33
        Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

        a decki o cemu vi raspravljate!! pa kaj imate 7 god ??
        onaj tko trazi frku dobit ce ju,a onaj tko ne nece sigurno!!
        ciste gluposti

        Comment


        • #34
          Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

          Originally posted by gargamel69
          a decki o cemu vi raspravljate!! pa kaj imate 7 god ??
          onaj tko trazi frku dobit ce ju,a onaj tko ne nece sigurno!!
          ciste gluposti
          Nije bas uvik ima svakakvih *****a, a kad takvi nalete, a u mogucnosti si onda ih trihba toliko razjebat da im ne padne napamet na ulicu izac sljedecih 10 godina...

          Comment


          • #35
            Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

            ma slazem se da ima *****a, i stvarno nikad neznas na sta mozes naletit!! ali sad ic pricat o sori po ulici u sta trenirat da bi nekog mogo bolje razbit hahahah!! dajte mi recite decki vi koji trenirate koliko vasih trenera podrzava tucnjavu na ulici????
            ja sam treniro 6 god tajlandski boks i 8 godina hrvo tak da znam o cemu pricam!

            Comment


            • #36
              Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

              -danas ima budala vani skojima se ne treba kaciti jer ce te ubit utokom, ili nozem probost

              -ako vec nekim slucajem dode do pravedne fajte vani(ili pri naguravanju u discu) najkorisniji su judo i boks, i naravno bilo kakav ultimate fight

              -najbolje izbjeci tucu ako je to moguce

              -imaj dobre prijatelje u zivotu, to je od najvece pomoci


              tema lock
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #37
                Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

                Originally posted by gargamel69
                ma slazem se da ima *****a, i stvarno nikad neznas na sta mozes naletit!! ali sad ic pricat o sori po ulici u sta trenirat da bi nekog mogo bolje razbit hahahah!! dajte mi recite decki vi koji trenirate koliko vasih trenera podrzava tucnjavu na ulici????
                ja sam treniro 6 god tajlandski boks i 8 godina hrvo tak da znam o cemu pricam!
                Istina, borilačke vještine se treniraju za svoj gušt, ne zato da bi bili mange na ulici. Treniral sam i ja tajlandski i mma i nijedan od trenera kod kojih sam bio ne podržava fajt na ulici. To je prvo šta će ti reć na treningu.
                Chill bro

                Comment


                • #38
                  Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

                  Mislim da osoba koja trenira neku borilačku vještinu nikad neće napadati ili izazivati borbu, obično se radi o samoobrani protiv nekih pijanica ili frustriranih *****a suvog kur**, a i u tom slučaju neće se koliko je god moguće upotrijebit puna sila nego tek toliko da onesposobi protivnika bez nekih trajnih oštećenja.

                  A ovi u lokalnim brlozima što se furaju na borilačke vještine da bi se kurčili po gradu od toga nema ništa, jer ko i sve drugo treba bit ozbiljan i posvetit se nečem da bi naučio.
                  “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                  Comment


                  • #39
                    Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

                    ili puno treniraš budeš veliki i malo tko ti bude sral

                    Comment


                    • #40
                      Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

                      skompajte se sa vucom

                      Comment


                      • #41
                        Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

                        Nije stvar u borilačkoj vještini nego u onome tko je koristi.

                        A svatko je majstor Krav Mage kad je situacija biti-nebiti... pepeljara u čelo, boca od glavu, letva preko leđa i eto ti Krav Maga.

                        Svaka borilačka vještina je itekako upotrebiljva kada je onaj koji je koristi životnu filozofiju posvetio toj vještini.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

                          Po meni su Ultimate Fight/Box/Thai Box jedni od boljih. ali ubiti se sve bazire na stand up-u, jer nebi bilo pozeljno nekog srusit na pod i udarat ga pa nalete njegovi kompici...
                          Ubiti sve se svodi na prvi udarac,mozes ti trenirat cuda,al ak te netko pogodi na aktera kak treba,tesko da ces ostat na nogama... ;D
                          Those who want to live,let them fight,and those who do not want to fight in this world of struggle do not deserve to live!
                          -14/88-

                          Comment


                          • #43
                            Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

                            mislim da svaki boksac(koji trenira npr.. vise od godinu dana) moze "predvidjeti" taj prvi udarac, takoder izbjeci ga, i kontrirati govorim to iz iskustva, mozda grijesim, ili me netko iznenadi.
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • #44
                              Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

                              Originally posted by wannabeBB
                              mislim da svaki boksac(koji trenira npr.. vise od godinu dana) moze "predvidjeti" taj prvi udarac, takoder izbjeci ga, i kontrirati govorim to iz iskustva, mozda grijesim, ili me netko iznenadi.
                              I ja se bavim UF-om dosta dugo,ali taj prvi udarac ako osoba zna udarit,nema sanse da ga izbjegnes...pogotovo ako te zašpreha i odjednom BAM u glavu
                              Those who want to live,let them fight,and those who do not want to fight in this world of struggle do not deserve to live!
                              -14/88-

                              Comment


                              • #45
                                Re: Primjenjivost borilačkih vještina izvan Dojo-a (tj na ulici)

                                super posluze borilacke... al jako malo stvari je na ulici potrebno za obranit se... najveca je imat muda i uvjek udarit prvi... to je to ... ako je njih tamo 5 i ti prvog srusis iz prve a drugog 2 puta opalis i posaljes ga na pod... mislis da ce ova 3 pomislit te udarit? zvuci komplicirano al imas element prednosti i uz malo mdua i srece na konju si !

                                Comment

                                Working...
                                X