Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dokumentarac o steroidima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dokumentarac o steroidima




    http://www.megaupload.com/?d=N28L9VSS

  • #2
    Re: dokumentarac o steroidima

    Hvala ti puno za ovo, več se skida! Ako pratiš dokumentarce pogledaj Bigger, stronger, Faster!
    Još jednom Hvala!
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: dokumentarac o steroidima

      Dobar filmić..
      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

      Comment


      • #4
        Re: dokumentarac o steroidima

        93%
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #5
          Re: dokumentarac o steroidima

          upravo ga sad pogledao,brutala...rezultati su strašni,lik je dobio 15 kila čiste mišićne mase,i izgubio 10 kila sala za samo 3 mjeseca...(ko kaže da defka i masa ne mogu ići zajedno,šala naravno) no naravno,onaj pregled poslije uzimanja je samo dokaz koliko su mu ti steroidi sve sjeb...ali izgubit toliko sala i još uz to dobit 15kg mišića je stvarno brutalno.

          Comment


          • #6
            Re: dokumentarac o steroidima

            Film je totalno sranje,površan i u njemu nema niš edukativno.Kao prvo steroidi se prikazuju kao droga a oni su zapravo lijekovi-koriste se prevenstveno u medicinske svrhe.Uopče neču komentirat da niti pišu doze,niti preparati niti bilo kaj kaj je taj lik uzeo.
            Onda ove pretrage na kraju,pa normalno da ti je poslije kure poremečen hormonalni balans,dobro da nije išao na pretrage za vrijeme kure i čudio se od kud mu je povišen test u krvi
            Sve u svemu,potračenih 45 minuta

            Comment


            • #7
              Re: dokumentarac o steroidima

              lijek su, kad postoji svrha za uzimanja i naravno, pod liječničkim nadzorm...

              Comment


              • #8
                Re: dokumentarac o steroidima

                Originally posted by hardhitter
                lijek su, kad postoji svrha za uzimanja i naravno, pod liječničkim nadzorm...
                Pa naravna stvar,ali ko što nitko njega silio da ih uzme ne sili niti ikoga drugoga,pa više treba kritizirati pušenje na javnim prostorima nego steroid usere-ne kužim to kaj ljudi gledaju isod oka ljude kaj koriste steroide,pa pun ih je bilo koji medij.To se zove licemjerje i dvoličnost.Uporaba steroida je osobna stvar,netko ko ih je naumio uzet uzet će ih bez obzira na ovakve glupe filmove isto kaj će netko zapalit pljugu bez obzira kaj zna da ona uzrokuje kancer i kardiovaskularna oboljenja.A i ovi koji su prikazani da su imali problema od steroida su ponajviše imali problema zbog uporbe DIURETIKA tj.bubrezi su im otkazali zbog nedostatka tekučine.
                Daleko do toga da su steroidi dječja igra,nisu i nikako ih nije preporučljivo uzimat,pogotovo na način na koji ju masa ljudi uzima,nemaju sređenu ni osnovu(prehrana+trening+suplementacija) a već bi to malo posolili metanom i galenikom.
                Osim toga ima masa ljudi bildera kao što su Sergio Nubert,Larry Scott itd koji su bili na steroidima pa i sad su u svojim 60-ima i 70-ima i dok se večina njihovih vršnjaka hrani na slamku i vuče u invalidskim kolicima oni treniraju 4-5 puta tjedno u teretani.

                Comment


                • #9
                  Re: dokumentarac o steroidima

                  Originally posted by Vladebisi
                  Originally posted by hardhitter
                  lijek su, kad postoji svrha za uzimanja i naravno, pod liječničkim nadzorm...
                  Pa naravna stvar,ali ko što nitko njega silio da ih uzme ne sili niti ikoga drugoga,pa više treba kritizirati pušenje na javnim prostorima nego steroid usere-ne kužim to kaj ljudi gledaju isod oka ljude kaj koriste steroide,pa pun ih je bilo koji medij.To se zove licemjerje i dvoličnost.Uporaba steroida je osobna stvar,netko ko ih je naumio uzet uzet će ih bez obzira na ovakve glupe filmove isto kaj će netko zapalit pljugu bez obzira kaj zna da ona uzrokuje kancer i kardiovaskularna oboljenja.A i ovi koji su prikazani da su imali problema od steroida su ponajviše imali problema zbog uporbe DIURETIKA tj.bubrezi su im otkazali zbog nedostatka tekučine.
                  Daleko do toga da su steroidi dječja igra,nisu i nikako ih nije preporučljivo uzimat,pogotovo na način na koji ju masa ljudi uzima,nemaju sređenu ni osnovu(prehrana+trening+suplementacija) a već bi to malo posolili metanom i galenikom.
                  Osim toga ima masa ljudi bildera kao što su Sergio Nubert,Larry Scott itd koji su bili na steroidima pa i sad su u svojim 60-ima i 70-ima i dok se večina njihovih vršnjaka hrani na slamku i vuče u invalidskim kolicima oni treniraju 4-5 puta tjedno u teretani.

                  osobno nevidim nikakvo licemjerje u ovom filmu i ne smatram ga provokativnim na bilo koji način, čak i sam protagonist govori kako je licemjerno da su svi biciklisti koji voze tour de france na dopingu ili su ga u nekom dijelu svog života koristili a da se o tome ne priča i ne osuđuje ih se, dok se za ljude koji imaju puno mišića odmah veže priča o steroidima. gle, dokumentarac je takav kakav je i o tome sad možemo raspravljat, tebi je glup, meni nije, to nema smisla. ako ti se ne sviđa ugasiš i to je to, a za raspravu o steroidima imamo poseban dio foruma...
                  http://www.building-body.com/forum/viewforum.php?f=17

                  Comment


                  • #10
                    Re: dokumentarac o steroidima

                    Treba puno više ovakvih filmova, ne zbog onih koji su odlučili se sj.bat rati 15 kg mišića, ti su već sasvim u k.... u svom mentalnom sklopu, tima pomoći nema, to su kao one anoreksičarke i bulimičarke, koje će bljuvat ili se izgadnjivat, sve dok jednom ne padnu mrtve, do onda su sasvim "zdrave", za sebe... tu uopće ne treba raspravljat, ili pomoć stručnih osoba, ili ostavit da sami sebi prosude.
                    Trebaju ovakvi filmovi za one mlade, koji po prvi put ulaze u teretanu, pa se naslušaju svakakvih priča, p.zdarija...
                    Od toga da "uzimat steroide ja kao pit vodu, i kad vodu piješ previše šteti..". Ili pak ovu tragikomičnu, očito nekog tko je ili zloban ili aposlutno nema pojma što su steroidi, a to da je to liječnički preparat, pa kao takav ne može biti štetan... ludilo.
                    A mislim da svaki krelac zna da obični antibiotik je "otrov", tj. omaže u uništavnju određene bakterije, no pritom napravi i dosta štete, ponekad više od koristi, ali jedino tako može uništiti pojedinu bakteriju... A di je tek steroid, i zašto se korisit u medicini i kad... žalosno i smiješno.
                    Zato ovaki filmići su dobri, jednostavno da pokažu kolko mogu sj.bat čovjeka, radi tih 10tak kg mišića...
                    Mene je Bog stvorio jer zna što je lijepo, a tebe jer ima smisla za humor!

                    Comment


                    • #11
                      Re: dokumentarac o steroidima

                      Ovaj filmič je prvenstveno napravljen radi početnika! Meni se sviđa i osobno nikad nebih koristio nikakvu vrstu steroida jer mislim da su mi nepotrebni i nebavim se profi BB-om!
                      Svaka čast na "filmu" prikazuje realnu sliku korištenja steroida!
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #12
                        Re: dokumentarac o steroidima

                        Meni se nije dopao ni trailer i činilo mi se da bi moglo biti nešto kao kaj je Vladek opisal pa ga nisam zbog toga ni pogledao :P .

                        Comment


                        • #13
                          Re: dokumentarac o steroidima

                          Originally posted by AnfrA
                          Meni se nije dopao ni trailer i činilo mi se da bi moglo biti nešto kao kaj je Vladek opisal pa ga nisam zbog toga ni pogledao :P .
                          Šta ja znam! To što je film niskobuđetni nemora začiti da je nerealn
                          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                          Comment


                          • #14
                            Re: dokumentarac o steroidima

                            Stvar je u tome da je filmić ništa drugo nego amaterski i needukativan kao i što je taj lik ko god da ga vodio i po meni ima samo svrhu zastrašivanja budučih korisnika.Niti piše kak se hranio,niti piše kaj je koristio niti piše kolko mu je to narušena HPTA osovina.I za prepostavit je da AKO je lik dobio 15 kg MIŠIČA ne tjelesne mase mada se meni to ne čini nikako bio na jako agresivnoj kuri jer 15 kg MIŠIČA dobit u jednoj kuri je jaaaako jako puno da ne kažem da gotovo nemoguče ako je kura u nekom normalnom trajanju i "normalnim" dozama i eventualno kad se ide prvi puta,to će vam reči svatko ko se iole kuži u doping.Ljudi misle da su anabolici nekaj od čega se od jedne injekcije raste.Pa onda bi svatko od nas mogao na Olympiju nakon godine dana priprema.

                            Da se razumijemo,ja niti sam za niti protiv uporabe ikakve vrste dopinga,ne samo dopinga nego i sportske suplementacije i osobno me boli ona stvar hoče netko nekaj koristiti ili ne,njegova stvar isto kao i bilo kaj drugo na ovom svijetu,bitno je samo da pritom ne nanosiš drugima nikakvu štetu u bilo kojem smislu te riječi.Bespotrebno se sotoniziraju neke stvari,vjerujte da je su doslovno stotine stvari veči problem za ljudski rod nego nekoliko miliuna usera.

                            Comment


                            • #15
                              Re: dokumentarac o steroidima

                              Očito je da su neki za, neki protiv ali to je sada manje bitno a đabe se svađamo i raspravljamo međusobno! Uvijek postoji netko ko je za i neko protiv zato predlažem da prestanemo razglabat o ovoj temi, tko hoče neka pogleda! Uostalom ako če nekog nagovoriti ili odgovoriti na uporabu steroida tek jedan snimak...Jadna mu majka
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment

                              Working...
                              X