Announcement

Collapse
No announcement yet.

DVD filmovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DVD filmovi

    Pozdrav
    Jeli tko naručivao iz vana DVD filmove vezane za bb i dali se plaće carina i koliko

  • #2
    Re: DVD filmovi

    1.u koju svrhu ti trebaju(kao poklon il za pogledat)?
    2. nije tema za ovdje ali postoje tzv. torrenti
    3. ja naručivao stvari ali ne dvd filmove, al ko i za ostalo, ako te šta u vezi toga zanima-pitaj..
    - carina ti je ako se ne varam oko 24% i pdv 23%.. ali kod narućivanja spomeneš pošiljatelju da stavi na gutiju - napomenuto ZA POKLON. i onda te ništa neče koštat..
    Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

    Comment


    • #3
      Re: DVD filmovi

      Originally posted by vedro777
      1.u koju svrhu ti trebaju(kao poklon il za pogledat)?
      2. nije tema za ovdje ali postoje tzv. torrenti
      3. ja naručivao stvari ali ne dvd filmove, al ko i za ostalo, ako te šta u vezi toga zanima-pitaj..
      - carina ti je ako se ne varam oko 24% i pdv 23%.. ali kod narućivanja spomeneš pošiljatelju da stavi na gutiju - napomenuto ZA POKLON. i onda te ništa neče koštat..
      znači ako dvd košta 100kn- 24kn carine i 23 kn pdv= 147kn
      ali s pošiljateljem se dogovori. račun stavi 20kn, ne 100kn.. tak da ti manje platiš
      Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

      Comment


      • #4
        Re: DVD filmovi

        Hvala za ovu informaciju da se napiše da je poklon, inače je za mene kućna kolekcija, veliki sam ljubiitelj body buildinga pa bih htio veliku kolekciju original filmova, inače je npr. Mr. Olympia 2009. 39,95 $ plus poštarina 13 $ e sada carina ?

        Comment


        • #5
          Re: DVD filmovi

          to ti je znači ukupno 52,95dolara.
          Carina- ovisi o carinicima, ako će otvarat paket platit ćeš i carinu i pdv, ako neće otvarat nečeš platit..zato sam rekao da navedeš pošiljatelju da ti on npr. napiše vrijednost 9,99dolara.. i onda ako bi bilo ocarinjeno onda češ malo pdv-a i carine platit, znači na 10dolara, otprilike 4,7dolara sveukupno, dok bi za pravu cijenu platio puno više..
          p.s. mislim da taj paket nebi otvarali pošto je malem..nek stavi dvd u onu žutu papirnatu pismo, ne u kutiju, jer kutije svakako carine..
          Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

          Comment

          Working...
          X