Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nevjerovatan film-dokumentarac Home

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevjerovatan film-dokumentarac Home

    Kinematografija ovog dokumentarca je nevjerojatna, čak i slike od zagađenja okoliša koje su ljudi zbog neopreznosti napravili izgledaju izuzetno privlačne oku. No, ovaj dokumentarac je više od toka prekrasne slike iz cijelog svijeta.

    Poruka koju sadrži dokumentarac je jaka: za razliku od naših naroda, naš ekosustav nema granica. Kao ljudi organizirani u nacionalne države, mi trošimo 12 puta više na oružje da se obranimo jedni od drugih nego što smo spremni potrošiti na pomoći za najsiromašnije u svijetu. Učinci eksploatacije našeg zajedničkog ekosustava će utjecati na nas i sve će nas pogoditi. Problema s kojima se naš svijet suočava, ne može riješiti niti jedna zemlja sama. Predugo smo usredotočeni na ono što nas razdvaja kao građane pojedinih zemalja, ne shvaćajući da smo svi povezani kao ljudska bića. Bez brzo rastuće globalne svijesti o situaciji s kojom se suočavamo, mi ćemo ostaviti puno strože okruženje za našu djecu, u kojima se prirodni resursi o kojima svi ovisimo postaju sve rijeđi i rijeđi.

    Uglavnom,nećete požaliti ako ovo pogledate,jer jednoga dana ćete sigurno biti obuhvaćeni činjenicama iz ovog filma,a taj dan je sve bliži i bliži kako se čini.

    http://www.youtube.com/watch?v=jqxENMKa ... re=related



    ovo dolje je trailer samo da vidite o čemu se točno radi:

    http://www.youtube.com/watch?v=G8IozVfp ... re=related

  • #2
    Re: Nevjerovatan film-dokumentarac Home

    Nice.
    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

    Comment


    • #3
      Re: Nevjerovatan film-dokumentarac Home

      Film je odličan,najviše su me šokirale brojke na kraju...nisam znao da već sada ima toliko izbjeglica od globalnog zatopljenja,i da će 2 milijarde ljudi do 2025. ostati bez pitke vode..itd,itd,itd...baš nevjerojatni podaci,kao i posljedice onoga što smo napravili ekosustavu,we fucked up badly.

      Comment


      • #4
        Re: Nevjerovatan film-dokumentarac Home

        uffffffffff.trebalo bi biti puno vise ovakvih filmova,i reklama da se proba makar malo docarati nama svima,sta radimo!
        sjebat cemo sam sebe,na jako dobrom smo putu!

        Comment


        • #5
          Re: Nevjerovatan film-dokumentarac Home

          Originally posted by ACAB
          uffffffffff.trebalo bi biti puno vise ovakvih filmova,i reklama da se proba makar malo docarati nama svima,sta radimo!
          sjebat cemo sam sebe,na jako dobrom smo putu!
          Bas tako.
          There is no good, no evil - only decisions and consequences.

          Comment

          Working...
          X