Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cristiano ronaldo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Cristiano ronaldo

    Najbolje da trci po terenu sa 125kg i pokazuje se bickom od 50cm... -.-'
    btw. sta on ima 187cm? Oo izgleda mi dosta nize...

    Mozete rec sto ocete ali on je trenutno najbolji nogometas svijeta. Samo mu onaj pudl Messi moze konkurirat...
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #32
      Re: Cristiano ronaldo

      piiiicka izdefinisana...a jbt da je meni ovako,a?

      Comment


      • #33
        Re: Cristiano ronaldo

        njega nevolim ni malo.. totalno mi je antipatican tip ka i cili real.. barca mi je masu draza..

        Comment


        • #34
          Re: Cristiano ronaldo

          Originally posted by mayhem24
          njega nevolim ni malo.. totalno mi je antipatican tip ka i cili real.. barca mi je masu draza..
          Po meni je Barca vise nekakav izforsirani brend nego nogometni klub. Dobro igraju, to nemogu rec, no previse mi je to forsanja, reklamna kampanja...
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #35
            Re: Cristiano ronaldo

            Originally posted by Aronnax
            Originally posted by mayhem24
            njega nevolim ni malo.. totalno mi je antipatican tip ka i cili real.. barca mi je masu draza..
            Po meni je Barca vise nekakav izforsirani brend nego nogometni klub. Dobro igraju, to nemogu rec, no previse mi je to forsanja, reklamna kampanja...

            pa sta ja znan ja to gledam kroz nasu ligu.. real je nesto slicno dinamo (ka sta je dinamo kod nas) a barca je nesto ka (hajduk).. i u barci se bore protiv te centralizacije ka i vamo u dalmaciji.. taj rivalitet juga i sjevera..

            Comment


            • #36
              Re: Cristiano ronaldo

              Samo što je prvo mjesto malo drukčije
              "Neuspjeh nije opcija."

              Comment


              • #37
                Re: Cristiano ronaldo

                Svaki profesionalac u pripremnoj sezoni odradi i po tri treninga dnevno,ali nemojte misati stvari i misliti da tih 5-7sati dnevno treninga se sastoji samo od trcanja ili vjezbanja trbusnjaka kao sto novinari pisu,samo zagrijavanje prije bilo koje aktivnosti iznosti min 20 minuta plus rastezanje na kraju treninga od 15 minuta,a di su vjezbe suteva,koje igrac izvodi na treninzima gdje pokret iznosi ne preko 3 sekunde same bez velikog umora...a usotalom te price o njihovoj suplementaciji,svi su na necemu to je cinjenica ali iz prve ruke znam da koriste iste suplemente kao bodybuilderi a to surotein,glukoza,kreatin...ovaj naslov da c ronaldo radi 1000 trbusnjaka dnevno nema veze sa vezom,jer svaki ozbiljan trener bi mu prvo savjetovao da radi bas suprotno od toga i trosi to vrijeme na nesto drugo sto smatra vrijednim od toga,a profi igraci njih nitko ne pita sto ce jesti ili kako trenirati,dobiju propisano ure i kolicinu namirnica i vrstu koju trebaju jesti i to mjesecima unaprijed,to sto on radi u hotleskoj sobi za barenje picoka i razvijanja trbusnog zida nema veze sa nogometom...

                Comment

                Working...
                X