Announcement

Collapse
No announcement yet.

M:bulls bicikl za neku specijalku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • M:bulls bicikl za neku specijalku

    mjenjam buls bicikl star 2-3 godine,nema kuglice u kotačima nego ležajeve,tako da se vjerojatno nikad neće rasipat,napravljen servis prije 2 mjeseca,vožen na manje relacije najviše kojih 20km,stanje 8/10,sve mu radi,al bi mogla jedna sajla puknut,i sic je poderan,skoro nova zadnja guma,dobar je za mtb,za visinu 170-180cm,odprilike,ja imam 182,i malo mi je premali,dam ga za neku specijalku,da je u stanju ko i on,može i moja nadoplata,il vaša http://www.njuskalo.hr/mtb-bicikli/b...-oglas-9611288 sličan je ovome,moj nije toliko sređen,dam ga za 1500kn,il najbolje za rogovu specijalku sređenu,slike vam pošaljem ako vas zanimaju

  • #2
    Re: M:bulls za neku specijalku

    Gdje se nalazi bicikla-koji grad?
    MYPROTEIN

    Comment


    • #3
      Re: M:bulls za neku specijalku

      zagrebu al i jaka i kalovac su mi blizu

      Comment


      • #4
        Re: M:bulls za neku specijalku

        savjetovao bih ti da uvijek stavljas slike uz bic jer nemas kaj kriti. nedostatke koje bic ima je bolje pokazati, nego poslije imati probleme "nisi mi rekao", pogotovo ako saljes bic postom. onaj tko kupuje, bit ce zadovoljan da ne kupuje macka u vreci, a ti neces imati problema.
        zakonski ne moras brinuti, obzirom da policija i sud ne rade apsolutno nista kada je po srijedi i cista prevara (covjek kupio jedan bic prema slikama, dosao mu potpuno drugi (druga marka), nekoliko klasa nizi i nikome nista. covjek potrosio vrijeme, novac i zivce. ima link opisa cijele situacije na forum.hr u pdf-u biciklizam.
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • #5
          Re: M:bulls za neku specijalku

          preko moba sam stavit cu slike sutra u jutro,nemislim ga ni slat postom ko hoce dogovorimo se i dodje ga vidit probat itd,a i kao sto sam reko moj bic nema opremu ko onaj na slici,mislio sam ako hoce tko kakve slike neka mi se javi ja mu slikam sve

          Comment

          Working...
          X