Announcement

Collapse
No announcement yet.

Iznajmljujem apartman u vodicama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iznajmljujem apartman u vodicama

    Ako ima koji kolega forumas da je zainteresiran za ljetovanje/jesenovanje/zimovanje u vodicama, imam apartman za iznajmiti. 2 spavace + dnevni s blagavaonom i kuhinjom + kupatilo s tus kabinom i ves masinom + terasa + klima + tv + parkirno mjesto. apartman je oko 10 min pjeske do centra (ne onih 10 min koji ispadnu pola sata), a toliko i do plaze. ako netko zna gdje je tribunjska cesta, apartman je na zavoju. apartman je u zgradi staroj oko 6-7 godina, u apartmanu je sve novo od pretprosle godine, a obzirom da smo tamo samo 2 mjeseca preko ljeta, izracunajte koliko je koristeno...
    cijena je po dogovoru zbog toga sto stariji clanovi mogu dobiti odredjen popust. obzirom da stan inace nije za stalno rentanje, nego vise za osobnu upotrebu, u obzir ne dolaze grupe mladih ljudi (pretpostavite zasto). idealni kandidati: stariji bracni parovi, obitelji,...
    slike trenutacno nemam jer je moj stari idiot svjetskog glasa koji ne zna da se slike apartmana ne slikaju dio po dio nego da se treba cijela soba slikati odjednom... al naci cu neke slike da se vide prostorije, ak je netko na slikama, boze moj...
    al evo dvije, na jednoj je raspored prostorija (nisu bas omjeri jer sam to crtao u paintu), a druga je slika zgrade da vidite stanje zgrade.
    ako ste zainteresirani, javite se na PM


    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

  • #2
    Re: Iznajmljujem apartman u vodicama

    ja vec mislio doc sa ekipon iznajmit,razjebat gajbu,kad ono ne iznajmljujes mladima ,steta

    Comment


    • #3
      Re: Iznajmljujem apartman u vodicama

      fulao si forum ,tesko da tu ima starijih bracnih parova
      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

      Comment

      Working...
      X