Announcement

Collapse
No announcement yet.

P:klupicu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • P:klupicu

    Budući da doma više nema ko raditi, klupica ide u prodaju, nova, čvrste izrade, debeli profili cijevi, nema mrdanja, spojevi čvrsti, stabilna( dio na koji ide guzica je nepomičan, površine di su spajani željezni profili s naslonima široki i čvrsti, daska preko koje je koža i spužva deblja), koža kojom je prešvučena nije glatka tako da se ne skliže se po njoj, koža je od jednog komada(svaka površina) tako da nema pucanja ko ove iz trgovačkih centara koje su šivane pa šavovi popuštaju, 3 stupnja nagiba, 0-45-90, ako je kome bitno uz malo mašte može staviti nešto ispod pa dobiti još tih par stupnjeva. Cijena je 1000kn, mogućnost slanja po cijeloj lijepoj našoj, ako je neko iz Zg može slobodno doći vidjeti.
    Javite se na PM ako ste zainteresirani.






  • #2
    Re: P:klupicu

    Originally posted by MikiZG87
    Cijena je 1000kn,

    Comment


    • #3
      Re: P:klupicu

      Originally posted by CroVk
      Originally posted by MikiZG87
      Cijena je 1000kn,

      Može objašnjenje? Kolko sam vidio po oglasnicima, to je u rangu s cijenama drugih, dapače, po toj cijeni su se rabljene prodavale...

      Comment


      • #4
        Re: P:klupicu

        Originally posted by MikiZG87
        Originally posted by CroVk
        Originally posted by MikiZG87
        Cijena je 1000kn,

        Može objašnjenje? Kolko sam vidio po oglasnicima, to je u rangu s cijenama drugih, dapače, po toj cijeni su se rabljene prodavale...
        Usporedbe radi:
        http://www.njuskalo.hr/fitness-oprema/k ... as-2228669
        http://www.njuskalo.hr/fitness-oprema/u ... as-2181342
        http://www.njuskalo.hr/fitness-oprema/k ... as-1481969
        http://www.njuskalo.hr/fitness-oprema/u ... las-432309
        http://www.njuskalo.hr/fitness-oprema/r ... las-930586
        Poštarinu unutar HRV plaćam ja, zaboravio sam to navest gore...

        Comment


        • #5
          Re: P:klupicu

          Ako ti zato ko da 1000kn budi sretan...

          evo ovakva klupa u trgovini dođe oko 600kn

          [attachment=0:3qond9xf]DM-2810.jpg[/attachment:3qond9xf]
          Attached Files

          Comment


          • #6
            Re: P:klupicu

            Originally posted by CroVk
            Ako ti zato ko da 1000kn budi sretan...

            evo ovakva klupa u trgovini dođe oko 600kn

            [attachment=0:3uthnbyt]DM-2810.jpg[/attachment:3uthnbyt]


            Da, to dođe 600kn s razlogom, jesi probo vježbat na tome?
            Moja 2 brata su uspijela potrgat jednu takvu, OLPRAN iz metro-a, pa s razlogom je cijena takva, a s tim da mi jedan buraz ima 75kg, a drugi oko 60, ja sam jednom sjeo na nju i sve mi je bilo jasno.

            Comment


            • #7
              Re: P:klupicu

              ove iz metroa i tih ducana su zesce sranje, neko malo tezi sjedne i stavi malo normalniju tezinu ode i on i klupa

              Comment


              • #8
                Re: P:klupicu

                Neznam šta vi radite s tim spravama al ja za ovu tvoju nebi dao 1000kn cjena je previsoka i smješna...

                Comment


                • #9
                  Re: P:klupicu

                  Originally posted by FEARiTseLF
                  ove iz metroa i tih ducana su zesce sranje, neko malo tezi sjedne i stavi malo normalniju tezinu ode i on i klupa
                  Točno o tome pričam.
                  Ja sam bez utega sjeo na nju sa svojih 100kg, i počela se pigati, imam i bench od NAF-a koji je trpio bez problema mene+120 kg u bilo kojem nagibu samo je cijena dosta skuplja bila u početku, i on će u prodaju.

                  Comment


                  • #10
                    Re: P:klupicu

                    klupica je dobra i ako netko hoce nesto sto ce mu potrajat uzet ce ju!!
                    a ova za 600 kn je teze smeće ,al fakat teze

                    Comment


                    • #11
                      Re: P:klupicu

                      Originally posted by gargamel69
                      klupica je dobra i ako netko hoce nesto sto ce mu potrajat uzet ce ju!!
                      a ova za 600 kn je teze smeće ,al fakat teze
                      Klupica uz power rack ravnu, ez, 2 manje šipke i 150kg je sve što nekom treba za kućni gym+ malo mašte.
                      Kako sam već reko, ako ima zainteresiranih, mogu slobodno doći i pogledat je, pa će im sve biti jasno.

                      Comment


                      • #12
                        Re: P:klupicu

                        miki, imas moju potporu u cijeni. ekipa je navikla gledati klupice za 400-600kn, a ne znaju kako zapravo lose i pogibeljne klupice misle kupiti.
                        prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                        Comment


                        • #13
                          Re: P:klupicu

                          Originally posted by t111
                          miki, imas moju potporu u cijeni. ekipa je navikla gledati klupice za 400-600kn, a ne znaju kako zapravo lose i pogibeljne klupice misle kupiti.

                          Nikoga ne tjeram, ništa na skrivam, može se doć, vidjet, sjest, leć, i još i sok dobite uz to... Pa odlučite.

                          Comment


                          • #14
                            Re: P:klupicu

                            Originally posted by MikiZG87
                            Originally posted by t111
                            miki, imas moju potporu u cijeni. ekipa je navikla gledati klupice za 400-600kn, a ne znaju kako zapravo lose i pogibeljne klupice misle kupiti.

                            Nikoga ne tjeram, ništa na skrivam, može se doć, vidjet, sjest, leć, i još i sok dobite uz to... Pa odlučite.
                            sta, i sok se dobije? ajmo ljudi navalite

                            Comment


                            • #15
                              Re: P:klupicu

                              Izgleda kvalitetno ali eto kolega po meni malo to much...no sretno u prodaji Solidna cijena po meni bi bila oko 700kn.

                              Comment

                              Working...
                              X