Announcement

Collapse
No announcement yet.

Posao od kuce preko interneta!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posao od kuce preko interneta!

    Zelite dodatno da zaradjujete?Posao koji radite u svojoj kuci,sve sto je potrebno jeste internet konekcija,sami kreirate svoje vrijeme rada.Nije potrebno nikakvo iskustvo,dobijate kompletno uputstvo rada.Nemate sto izgubiti,javite se na mail

    069848655@bilogdje.com

    ili

    myteamisit@gmail.com

    Odgovor dobijate u najbrzem mogucem roku!

    Evo ovo postavljam na forumu za bodibildere,a ovaj posao ima dosta veze sa prodajom Rembraco proizvoda tacnije Rembraco caja,to je caj za mrsavljenje ali i za mnoge druge stvari tako da ga mogu slobodno piti zdrave osobe,naravno i koje ne zele da smrsaju ni malo!

  • #2
    Re: Posao od kuce preko interneta!

    cek pa kako to radi
    mogu pit osobe koje zele mrsavit i koje ne zele.
    znaci ja popijem pa odlucim. dobra ta stvar.

    by the whey ko zagrize na ovo stvarno je tup...nezelim flejmat al opis posla je vjerovatno ic po rofumima i regrutirat clanove ili nasanjkat neke bucaste likove koji ce probat sve da smrsave.
    to je moje misljenje, ako sam pogrijesio duboko se ispricavam.
    Originally posted by Bilderčić
    Originally posted by Dehydronator
    sve do grama tjedno je natural
    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

    Comment


    • #3
      Re: Posao od kuce preko interneta!

      nego, da ne sisamo vesla, kolko se plaća taj posao? šta treba konkretno radit?
      Chill bro

      Comment


      • #4
        Re: Posao od kuce preko interneta!

        Originally posted by Archiv3r
        cek pa kako to radi
        mogu pit osobe koje zele mrsavit i koje ne zele.
        znaci ja popijem pa odlucim. dobra ta stvar.

        by the whey ko zagrize na ovo stvarno je tup...nezelim flejmat al opis posla je vjerovatno ic po rofumima i regrutirat clanove ili nasanjkat neke bucaste likove koji ce probat sve da smrsave.
        to je moje misljenje, ako sam pogrijesio duboko se ispricavam.
        Slusajte,nije moj posao da objasnjavam nego samo da postavim link preko kojega mozete doci do svih informacija.Medjutim ja sam odlucio da taj link saljem na mail,ko mi se javi.Kao prvo nije moj posao da ja vama prodajem proizvode,pogrijesio sam sto sam uopste pominjao proizvode,na drugim forumima dje sam reklamirao nisam pominjao ali sam mislio da je ovo dobro za bodibildere.
        Znaci nemam sto ja Vama ovako objasnjavat mogu sve preko privatne poruke ili na mail da objasnim.
        Ja Vama ne nudim proizvode,nego vam nudi da radite posao sa proizvodima,ali Vi uopste ne znate kako to funkcionise,ne mozete ni pretpostaviti.Znaci ne nudim ja nikome proizvode.
        Nego kazem jer ako krenete sa poslom dobijate jednu kutiju ovoga caja,zbog toga sam spomenuo!
        Kao sto rekoh sve informacije na mail!

        Comment


        • #5
          Re: Posao od kuce preko interneta!

          Originally posted by Soner
          nego, da ne sisamo vesla, kolko se plaća taj posao? šta treba konkretno radit?
          Poslacu ti na pm

          Comment


          • #6
            Re: Posao od kuce preko interneta!

            posalji i meni na pm ako nije prob

            Comment


            • #7
              Re: Posao od kuce preko interneta!

              Originally posted by FEARiTseLF
              posalji i meni na pm ako nije prob
              me too
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • #8
                Re: Posao od kuce preko interneta!

                Samo mi reci dali ja tebi pošaljem pare pa ti meni robu.
                LP

                Molim te što prije jer sam več po forumu počeo nuditi.

                Comment

                Working...
                X