Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tražim opremu za vježbanje - dodatak za šipku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tražim opremu za vježbanje - dodatak za šipku

    Tražim ovaj dodatak za šipku (ne znam kako se to zove) http://www.adfit.com/mantaray/index.asp
    Dal vam je poznato ima li toga za kupit u Hr, po mogućnosti u Zg?
    Našla sam preko e baya, ali mi se čini malo preskupo...
    Hvala na odgovoru!

  • #2
    Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

    Ne treba ti
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • #3
      Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

      umotaj peskir i ne bacaj pare
      Originally posted by Rocky""
      Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
      Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
      Jedem ih al ne bas cesto
      Hvala ona odgovoru

      Comment


      • #4
        Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

        Drzi sipku na zadnjim ramenima (prsa izbaci napred, spoji lopatice)
        Moj log
        http://purposeoverpain.jimdo.com/trening-log/

        Comment


        • #5
          Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

          Ja sam to uvijek radio ili bez iceg ili eventualno s onom spuzvom sto se natakne na sipku kada bih bas s velikim tezinama radio... i nikada me nije zuljalo sa tom spuzvom.
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #6
            Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

            Da mi ne treba, ne bih pitala. Godinama sam vježbala u teretani koja je imala taj dodatak, navikla sam tak vježbati, puno je lakše nego samo sa šipkom. Teretana se na žalost zatvorila, a u drugoj to nemaju. Tako da sam definitvno odlučila to kupiti. Nije tak problem dok se radi s malim kilažama, ali kad se natrpa malo više, onda užasno žulja, ni spužva, ni ručnici baš ne pomažu...

            Comment


            • #7
              Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

              A onda kupi,u zg koliko ja znam nema,stoga e bay i plati masne pare

              Comment


              • #8
                Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

                kupiš izolaciju za cijevi za grijanje i iskrojiš si veličinu, napovoljnije, Mata ray je inače skup rekvizit i imaš ga samo vanio alternativa je i čučanj bućicama, sky čučan i prednji čučanj...

                Comment


                • #9
                  Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

                  Ne kužim se u postavljanje grijanja, haha, čini mi se da mi ne preostaje niš drugo nego naručiti izvana...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

                    To ti je ovo:

                    http://www.foerch.hr/product.aspx?p=...1-1b4bde9318c1

                    odes u najblizu trgovinu sanitarnim materijalom ili trgovinu opremom za grijanje/hladjenje i trazis toplinsku izolaciju za cijevi centralnog.
                    Bauhaus,baumax i sl. mi padaju na pamet.
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

                      Originally posted by TitanGym_VP View Post
                      kupiš izolaciju za cijevi za grijanje i iskrojiš si veličinu, napovoljnije, Mata ray je inače skup rekvizit i imaš ga samo vanio alternativa je i čučanj bućicama, sky čučan i prednji čučanj...
                      Slazem se sa tobom ja sam thtio reci stane kod djeteta koji ima bmw da mu 20 kn i skine sa volana onu spuzvu,,

                      Comment


                      • #12
                        Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

                        Probala sam sa spužvom, toga ima kod nas za kupit, nije mi to to, žulja, a kak ja volim sve komotno, naručila sam si preko e baya. Nadam se da će biti sve ok i da će stići. Platila sam 380,00 kn. To je najjeftinija varijanta koju sam uspjela nać. Hvala svima na odgovorima!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

                          a cuj,nezali onda.ipak ce bit tvoje kao rukavice,gurtne ili pojas.zavrsis trening u torbu i kuci.dugo ce trajat i ako se radi nek se radi kako treba.barem ces mozak okrenit na vjezbu a ne komfort...ebay je bog i batina
                          Pocivao u miru Bozjem

                          22.12.1984 - 20.12.2012

                          __________________________________________________ ___________________________

                          mentor: Sasa Draskovic

                          Comment


                          • #14
                            Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

                            Još nisam kupovala preko e baya, to mi je frend naručio, njemu je uvijek stiglo, valjda ja ne budem pehista pa da mi ne dođe...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Tražim opremu za vježbanje -help!

                              ja uvjek kupujem tamo,evo nema 5min da sam narucio karbonsku masku za mobitel.uvjek dode,samo pitanje od kud,njemacka,usa,engleska kina....treba vremena.

                              recimo kupis na ebayu platis preko paypala,odma dobijes na mail racun, i svaki update salju.u roku 2-3tje dode uvjek.

                              jednom sam kupio nesto i doslo pokvareno i prodavac mi vratio novce u roku 5dana i ostavi orobu.mislim uvjek samo pozitiva
                              Pocivao u miru Bozjem

                              22.12.1984 - 20.12.2012

                              __________________________________________________ ___________________________

                              mentor: Sasa Draskovic

                              Comment

                              Working...
                              X