Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ima li netko mozda sipku iz pride-a od 2 metra?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li netko mozda sipku iz pride-a od 2 metra?

    Ima li netko mozda sipku iz pride-a od 2 metra ?? molio bi samo mjeru izmedu granicnika!!! jer radim kavez a sipku cu kupit tek poslje jer nemam love sad za nju!!
    zvao sam ih nece mi rec,valjda ima se neda,bio tamo al moram ic u skladiste tak da su me od...!! molim vas ako netko mi moze pomoć!! hvala!!

  • #2
    Re: Ima li netko mozda sipku iz pride-a od 2 metra?

    Kad već radiš kavez nemoj se ravnati prema jednoj šipci. Gledaj da unutarnji razmak između stupova bude 100cm. Kavez će najvjerojatnije nadživjeti tebe pa nastoj da bude upotrebljiv i efikasan bez obzira na šipku. Verificirane olimpijske šipke imaju razmak između rukava cca 130 cm tako da 120cm (uzevši u obzir vanjsku mjeru, tj. razmak između stupova + debljina stupova sa svake strane) ni u ludilu nemoj preći. Osobno ne bih išao preko 114cm sveukupno, niti manje od 110cm sveukupno. Radije uzmi neku drugu šipku nego da radiš uzak kavez.

    Comment


    • #3
      Re: Ima li netko mozda sipku iz pride-a od 2 metra?

      Imam istu tu sipku i nedavno sam napravio kavez prema njoj.
      Mislim da sam kavez napravio cca. 105cm sirine ili slicno, jer je razmak izmedju limitera na sipci negdje 120-130cm...
      Javim detalje poslijepodne.
      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

      Comment


      • #4
        Re: Ima li netko mozda sipku iz pride-a od 2 metra?

        nadao sam se bar nekih 120 sirine (vanjska mjera) da ce moc bit kavez!!! radio bi ga 120 sirine i dubine isto toliko,visine nekih 220! imam cijevi vec kvadratne 6*6 sve je spremno! jos cu neke dorade radit na njemu kad bude gotovo slikam!!
        ako nekom trebaju slike il nacrti za ideju ak bi htio tak nes radit nek se javi!

        Comment


        • #5
          Re: Ima li netko mozda sipku iz pride-a od 2 metra?

          Odluka je na tebi, ali kao što sam rekao gore, ja ne bih išao preko 114. Jer ako imaš 130 cm između rukava i 120 širinu kaveza onda ti ostaje 5 cm lufta sa svake strane da prođeš s pločama pored stupova prilikom vraćanja utega na kuke. Ako si teško napravio zadnje ponavljanje i jedva držiš šipku na ramenima nećeš baš moći nišaniti previše precizno da odložiš uteg i možeš se zabit s pločama u stup s jedne strane što te može izbaciti iz ravnoteže pa onda imaš peezdarije.

          Preko metra unutarnje širine ti treba jedino ako radiš squat s izrazito širokim stavom - nešto poput Chucka Vogelpohla. Ako su cijevi 60x60 ja bih radio kavez 112. U svakom slučaju, nabaci slike kad ga zgotoviš.

          Comment


          • #6
            Re: Ima li netko mozda sipku iz pride-a od 2 metra?

            Originally posted by malisa View Post
            nadao sam se bar nekih 120 sirine (vanjska mjera) da ce moc bit kavez!!! radio bi ga 120 sirine i dubine isto toliko,visine nekih 220! imam cijevi vec kvadratne 6*6 sve je spremno! jos cu neke dorade radit na njemu kad bude gotovo slikam!!
            ako nekom trebaju slike il nacrti za ideju ak bi htio tak nes radit nek se javi!
            Zaboravio sam jucer javiti..
            Moj kavez je 115cm vanjskih dimenzija.Razmak granicnika na sipci sam zaboravio izmjeriti,ali na vanjske dimenzije od 115cm imas jos cca 6-7cm sa svake strane razmaka do granicnika, pa je to cca 130cm.
            Kad bi ga ponovno radio,radio bi ga jos par cm uze,jer ovih 6-7cm je dosta malo...narocito je to izrazeno kod odlaganja sipke u zadnjim serijama heavy squata.
            Kavez sam radio od 50x50 cijevi i super sam zadovoljan kako je ispalo.
            Jucer sam totalno zaboravio poslikati,ali budem danas.
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • #7
              Re: Ima li netko mozda sipku iz pride-a od 2 metra?

              Možeš li staviti slike svog kaveza? Treba mi da malo ja to vidim, jer izrađujem svoj.

              Comment


              • #8
                Re: Ima li netko mozda sipku iz pride-a od 2 metra?

                Nisam bio na forumu nekoliko dana...
                Obecao sam "melisa"-i dimenzije sipke,pa nikako da javim covjeku....evo,ovim putem sluzbeno obecavam da dimenzije danas dostavljam.

                Sto se slika tice,evo nekih:
                Kavez je rucni rad...za vikend se malo zafrkavao...

                DSC_0286.JPG
                Attached Files
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment

                Working...
                X