Announcement

Collapse
No announcement yet.

postoji li nekakva firma u kojoj bi mogao narucit da mi naprave utege?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • postoji li nekakva firma u kojoj bi mogao narucit da mi naprave utege?

    zanima me postoji li nekakva firma u kojoj bi mogao narucit da mi naprave utege? ovo iz ducana mi je preskupo, 18 kn po kili, ko da su zlatni a ne zeljezni

    nazalost nemogu otvorit temu u Oglasi-ma pa cu ovdje napisat

    kupujem ez sipku, ravnu sipku (kracu od 200cm) i cca 40-50kg utega

    onei gumirani utezi punjeni cementom me ne zanimaju....

  • #2
    Re: kupujem utege, ravnu i ez sipku

    u prideu imaju dosta povoljno, a na njuskalu se nadje napovoljnije. inace, strojopromet tu moze rezati ploce po dimenzijama, ali bez rupe. rupe dodatno moras kod nekog tokara, sto se ne isplati jer ti oni znaju uzeti suho zlato za jednu rupu.
    dakle - njuskalo.
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #3
      Re: kupujem utege, ravnu i ez sipku

      ja sam si sam napravio utege,zeljeznu malu i veliku sipku,na malu sam stavio dva zeljezna koluta iste tezine ,5,5 kg i probusio rupu,nakacio ih i super je,na velike sam stavio cetiri diska od traktora koje sam nasao i koji su imali rupu u sebi vec,isto stavio na sipku i imam 55kg,mogu skidat ploce i sve

      cijena : 0 kn

      tezina je svuda oko nas to bar nije tesko nac

      Comment


      • #4
        Re: kupujem utege, ravnu i ez sipku

        Postoji ova firma u Hrvatskoj, ali ne znam koje su cijene: - http://www.v-gym.com/
        U teretanu gdje idem je sve od te firme i stvarno je vrhunsko.

        Comment


        • #5
          Re: kupujem utege, ravnu i ez sipku

          e jbga, meni ovo treba za stan , tako da se nemoze radit bas o utezima za traktor hahha

          njuskalo pratim jako dugo, zvao sam vec 20 oglasa, svaki puta izvisim.. zovem i ove koji prodaju bench sprave da mi prodaju samo utege ali nista

          a kada dode oglas tipa 52 kg za 520 kn onda moram po njih na drugi kraj hrvatske pa opet ispadne neisplativo.....

          nadam se da ce mi se javit neko sa foruma ko ima neki visak da to rijesimo po sportskoj cijeni

          Comment


          • #6
            Re: kupujem utege, ravnu i ez sipku

            ma nisu veliki,ploce kao i ove ploce,ja to drzim u sobi u kojoj vjezbam,brdo toga sto sam sam napravio..

            Comment

            Working...
            X