Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako da napravim dobre jednoručne utege? Napravio sam si betonske, ali lome se

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako da napravim dobre jednoručne utege? Napravio sam si betonske, ali lome se

    Pozdrav, imam jedno pitanje:Kako da napravim dobre jednoručne utege, napravio sam si betonske, ali dosta pucaju i lome se?
    Unaprijed hvala))

  • #2
    Re: Kako da napravim dobre jednoručne utege? Napravio sam si betonske, ali lome se

    Ja sam to radio na moru, stavio sam beton u plasticnu kanticu i nije mi pucao kasnije

    Comment


    • #3
      Re: Kako da napravim dobre jednoručne utege? Napravio sam si betonske, ali lome se

      Ma ni meni ne puca al se lomi dost i šipka mi se ne drži za beton kak spada, daj mi reci ak mozes koji omjer si radio. Hvala

      Comment


      • #4
        Re: Kako da napravim dobre jednoručne utege? Napravio sam si betonske, ali lome se

        nisi dovoljno cementa stavio..

        Comment


        • #5
          Re: Kako da napravim dobre jednoručne utege? Napravio sam si betonske, ali lome se

          Mislis, daj mi reci ak mozes koji omjer da radim, hvala!

          Comment


          • #6
            Re: Kako da napravim dobre jednoručne utege? Napravio sam si betonske, ali lome se

            ako znas zavarivat mozes odlicne bucice napravit!

            napravi dobar kalup (najbolje od lima) jednu cijev fi 30 pa navise sta ti odgovara,duzina,mos neke standarde... onda armaturu malu za uteg koja je zavarena na tu cijev od fi 30 i ulijes beton sa vise cementa...kad napravis jednu stranu onda drugu stranu radis...kad se beton osusi oko "utega" zalipis gumu neku,ja sam koristia neku kao izolaciju za visokonaponske kablove,ti mozes i zracnice od bicikla ili neceg dugog,samo ti triba dobar silikon ili lipilo pa izrezat kako ti odgovara i to je to,meni se utezi nisu ni mrvili ni pucali a slobodno ih mozes bacati s neke normalne visine (1m)

            Comment


            • #7
              Re: Kako da napravim dobre jednoručne utege? Napravio sam si betonske, ali lome se

              e hvala puno si mi pomogo, a od čeg da napravim armaturu, msm teško ću savijat neki metal?

              Comment


              • #8
                Re: Kako da napravim dobre jednoručne utege? Napravio sam si betonske, ali lome se

                od sipke(tondin) fi6 moze i manji fi...fi6 ako nije pojacane cvrstoce motze se "na ruku" savit,a mozes napravit i kalup za to,samo triba volje

                Comment

                Working...
                X