Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mobilna aplikacija korisna za rekreaciju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mobilna aplikacija korisna za rekreaciju

    evo ovo koristima ja pa sam vam htio reći za to, nadam se da sam pogodio podskupinu tema.

    svi sa nekim boljim mobitelima, koji imaju mogućnost gps satelita, touch ekran, neka si instaliraju aplikaciju "Endomondo" . znaci aplikacija funkcionira pomoću gps satelita, ne troši internet ni novce na računu. aplikacija vam daje mogućnost da malo pratite što ste učinili tokom neke aktivnost... aktivnost su brojne: trčanje, plivanje, pedaliranje, skijanje, šetnja itd itd itd

    Screenshot_2013-03-24-21-48-24.jpg ==> ovo je prikaz npr koliko ste sagorijeli kalorija, prešli metara, prosječna brzina itd

    Screenshot_2013-03-24-21-36-33.jpg ==> ovo je prikaz glavne stranice prilikom izvođenja radnje. naprimjer ovdje sam ja stavio walking, i odabrao sam da mi kaže koliko sam prešao km i koliko sam sagorio kalorija... u desnom donjem rubu vidite ovaj kao savinut list... ako to potegnete prikazat će vam kartu kuda ste se kretali... naziv ulice, grada itd itd

    Screenshot_2013-03-24-21-36-22.jpg ==> evo ovo je o cemu sam pricao u prethodnom objašnjavanju...
    Rome wasn't built in a day.

  • #2
    Re: Mobilna aplikacija korisna za rekreaciju

    Zanimljivo.
    Budem skinuo kad dodjem s faxa.

    Kad smo već kod aplikacija koristim i MyFitnessPal , odlična za prehranu pratiti

    Comment


    • #3
      Re: Mobilna aplikacija korisna za rekreaciju

      budem pogledao tu tvoju aplikaciju, da vidim

      ovo je stvarno super... treba ti samo gps ništa više... veliki plus što ne treba mrežu ili novce da se koristi
      Rome wasn't built in a day.

      Comment


      • #4
        Re: Mobilna aplikacija korisna za rekreaciju

        Također možete isprobat App "Noom"
        thumbnail.ashx.jpg
        Ima više funkcija nego li ovo prikazano, također savjeta, unos hrane (automatski izračun unesenih kalorija).
        Screenshot_2013-04-13-11-18-23.jpg
        Screenshot_2013-04-13-11-19-11.jpg
        Screenshot_2013-04-13-11-18-34.jpg
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Re: Mobilna aplikacija korisna za rekreaciju

          @HTC

          Ako funkcionira priko "gps satelita" onda koristi internet.
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • #6
            Re: Mobilna aplikacija korisna za rekreaciju

            Endomodno sam ja koristio cijelo prošlo lito i stvarno bolje nisam naša na marketu. Precizan gps, bez štekanja, jednostavan, radi svoj posao. Koristim ga i ove godine, samo se čeka zatopljenje.

            Preporuka
            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

            Comment


            • #7
              Re: Mobilna aplikacija korisna za rekreaciju

              skinuo my fitness pall, *****a aplikacija, ima svu hranu jbt, i ja budala prvo sve na engleskom pisem i onda skuzim da ima sve na hrvatskom jos za sve koji brinu o kalorijama prava stvar pohvale

              Comment


              • #8
                Re: Mobilna aplikacija korisna za rekreaciju

                koristim aplikaciju "sport tracker" i po meni je bolja od ove "endomondo" iako radi na istom principu.. samo mi se nekako pokazala jednostavnijom za korištenje i točniji su izračuni.. prezadovoljan sam aplikacijom
                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                Comment


                • #9
                  Re: Mobilna aplikacija korisna za rekreaciju

                  Originally posted by pro_beginer View Post
                  skinuo my fitness pall, *****a aplikacija, ima svu hranu jbt, i ja budala prvo sve na engleskom pisem i onda skuzim da ima sve na hrvatskom jos za sve koji brinu o kalorijama prava stvar pohvale
                  gdje si naredio na hrvatski jezik??

                  Comment


                  • #10
                    Re: Mobilna aplikacija korisna za rekreaciju

                    pa tamo gdje trazis hranu napisi na hrvatskom kako se zove

                    Comment

                    Working...
                    X