Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta da gledam pri kupovini tegova?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta da gledam pri kupovini tegova?

    Pozdrav svima novi sam na forumu,registrovao sam se da postavim pitanje,
    trenutno vjezbam bez tegova,ali odlucio sam se i njih da ubacim jer daju vise rezultata koliko znam,e sad,nasao sam na netu jednu sipku i 2 ploce po 5kg,znaci to je ukupno 20kg,mozda je malo ali vremenom cu povecavati tezinu kad osjetim da trebam vise
    Da li svaka sipka prima sve ploce (ako se tako kazu,mislim one sa strane tegove sto idu na sipku),moraju li imati osigurace opruga i sta jos da gledam pri kupovini?
    I nemam klupe za benc,nisam bas dobar sa novcima,moram li to kupiti ili mogu na necemu drugom raditi?

  • #2
    Re: Sta da gledam pri kupovini tegova?

    da su teski i da ih ima puno



    *** vecina precnika sipki i rupa u tegovima je ista, ne bi tu trebao grijesiti....osigurace uzmi ako mozes....ako nemas alternativu onda ces morati uzeti tu klupicu ili napraviti sebi
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Sta da gledam pri kupovini tegova?

      ako kupujes utege koji nisu u kompletu sa sipkom onda izmjeris promjer sipke i kupujes utege koji imaju tolki promjer (najcesce 25 ili 30mm)...mozes stavit uteg s vecim promjerom na sipku sa manjim, al onda ce ti trebat osiguraci

      Comment

      Working...
      X