Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gdje nabaviti ove valjke?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gdje nabaviti ove valjke?

    gdje nabaviti ove spuzve u obliku valjka? mogu i preko ebaya kad bi znao koji je pravi naziv toga...

    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

  • #2
    Re: Gdje nabaviti ove valjke?

    Kod krojaca ili krojacice u susjedstvu s malo odgovarajuce tkanine i odgovarajuce spuzve?
    MYPROTEIN

    Comment


    • #3
      Re: Gdje nabaviti ove valjke?

      debela spuzva, i skaj , to je sto trebas i sam sebi napravis i opaseses, i heftaricom sredis kraj i to je to, cas posla.
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #4
        Re: Gdje nabaviti ove valjke?

        haha, bas i ne bi heftaricom
        ne cini mi se tak jednostavno, a da rezultat bude estetski prihvatljiv.
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • #5
          Re: Gdje nabaviti ove valjke?

          Solidan krojac/ica ti to od skaja napravi da bude i ljepse neg orginal Radio sam neke slicne stvari tako i super su ispale.
          Ili kod nekoga tko radi tapacirunge za auto
          Ako i uspijes naci gotove-opet moras pogadat duzine, debljine itd.ovako das da ti se napravi po tvojim specifikacijama.
          MYPROTEIN

          Comment

          Working...
          X