Announcement

Collapse
No announcement yet.

mehanizam na smith spravi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mehanizam na smith spravi

    Poz. interesuje me mehanizam odnosno zakačka na smith spravi, da li je zavarena za šipku ili je postavljena neka opruga unutar.
    Da li se ta šipka može mijenjati sa drugom, prepostavljam ako je zavaren da je nemoguće

  • #2
    Re: mehanizam na smith spravi

    Pa može se mjenjati ako imaš original drugu, sve te sprave se sklapaju, nijedna nije napravljena u cjelini jer bi to bilo suludo ali još uvijek nisam potpuno jasno razumio šta tebe točno zanima.

    Budi jasniji.

    Comment


    • #3
      Re: mehanizam na smith spravi

      znam da se rasklapa, možda nisam dovoljno bio jasan.
      Znaš kad staneš na smith pa okrenes sipku da se skine sa zakački, e da li je onaj dio koji veže sipku i zakačku zavaren za sipku ili je neki mehanizam unutar npr opruga
      Attached Files

      Comment


      • #4
        Re: mehanizam na smith spravi

        Originally posted by xplode2290
        znam da se rasklapa, možda nisam dovoljno bio jasan.
        Znaš kad staneš na smith pa okrenes sipku da se skine sa zakački, e da li je onaj dio koji veže sipku i zakačku zavaren za sipku ili je neki mehanizam unutar npr opruga
        nisam bas obracao previse pozornosti tome ali sam prilicno siguran da je ta kuka zavarena za sipku, nek me neko ispravi ako samu krivu !

        Comment


        • #5
          Re: mehanizam na smith spravi

          pa da, trebalo bi biti zavareno, ja nisam neku drugu varijantu vidio.

          Comment


          • #6
            Re: mehanizam na smith spravi

            Ovisno od proizvođača.
            Na svim smithovima koje sam ja vidio šipka je provučena kroz metalni valjak na koji je zavarena kuka a sama šipka je učvrščena vijcima...

            Comment


            • #7
              Re: mehanizam na smith spravi

              I ja sam isto samo vidjao zavarene varijante. Zasto ti to uopce pravi problem?

              Comment


              • #8
                Re: mehanizam na smith spravi

                Samo da se malo osvrnem. Imam priliku zadnjih mjesec dana promjenom teretane raditi na smith mašini Life fitnessa. To je savršenstvo. Naime, šipka je vođena vodilicama ali čim je dignete sa konzole dobijete osjećaj slobodnog utega.
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment

                Working...
                X