Announcement

Collapse
No announcement yet.

kak ide, ovaj web shop pride-everlast?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: pride shop - nisam dobio pošiljku već 20 dana...'

    Originally posted by lion
    kod pridea sam poslao narudzbu i nisam dobio posiljku ,ima vec 20 dana .zvao sam ih vec nekiliko puta kazu da ce viditi i nista...jel ta firma ozbiljna ?Jel puno vas od njih narucuju ..ako nije problem dajte mi stranicu od nekih drugih online trgovina ...
    Ti si još dobar...Kako sam ja poduvo kitu sa proteke i našeg webshopa!
    Proteka mi (tj. pošta ne pošalje otpremnicu) i nakon par dana mi pošalju mail da iduči put kad budem uzimo nešto kod njih na web-u moram platiti njihove troškove vračenog paketa cca 30kn i to preko žiro računa jer mmi navodno više ne vjeruju!

    Sa našeg webShopa nakon par dana kad sam vidio da nema od proteke nema ništa naručim american muscle protein od 335kn a dođe mi otpremnica od cca 400kn!
    Naravno nedignem paket jer bi me sa dizanjem izašo oko 415.420kn a mogu ga nabavit za 370kn a nje mi bilo hića! U međuvremenu dobijem sa našeg portala mail kako nisam digo paket i moram platit i njima troškove vračenog paketa! Lud sam ko šiba jbt , neki tip sa našeg portalaje zvao poštu i oni mu rekli da je ma mojoj otprenici pisalo da je vrijednost 345kn, a na otpremnici lijepo pisalo 408,00kn!
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #47
      Re: pride shop - nisam dobio pošiljku već 20 dana...'

      Da to je jako čudno da ti je pošta zaračunala troškove koji ne postoje.
      Mi plaćamo poštarinu, jedino što još dodatno ide kod pozeća (otkupnine) je 7 kn fiksnih troškova i 2% na cjelokupnu cjenu + 5 kn ako te poštar nađe doma i uruči ti paket.

      Ovo što su oni napravili je katastrofa i što rade inače je neprofesionalno.
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #48
        Re: pride shop - nisam dobio pošiljku već 20 dana...'

        Baš sam se jučer čuo sa protekom jer kod njih inače uzimam suplemente i pitam ih koliko bi me trebao izač paket ako ga dignem isti dan kad mi dođe?! Kažu max. 365kn, a ja svaki put plačam preko 370! Stvarno neznam ko kog jeb... ko kom uši zavrče!
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #49
          Re: kak ide, ovaj web shop pride-everlast?

          dečki molim za malu pomoć.na ovom pride-ovom web shopu želim da naručim neke rukavice ali mi nije jasna cijena. ovo je BIH verzija web shopa. naime, prvo piše da je ukupna cijena 25 KM[attachment=1:1fi6vmgh]bezimena2.gif[/attachment:1fi6vmgh]


          a onda kada trebam upisati svoje podatke ovo[attachment=0:1fi6vmgh]pride.gif[/attachment:1fi6vmgh]
          Attached Files

          Comment


          • #50
            Re: kak ide, ovaj web shop pride-everlast?

            Originally posted by askoaki
            dečki molim za malu pomoć.na ovom pride-ovom web shopu želim da naručim neke rukavice ali mi nije jasna cijena. ovo je BIH verzija web shopa. naime, prvo piše da je ukupna cijena 25 KM[attachment=1:20km3nqi]bezimena2.gif[/attachment:20km3nqi]


            a onda kada trebam upisati svoje podatke ovo[attachment=0:20km3nqi]pride.gif[/attachment:20km3nqi]

            Hmmm...ne izgleda mi dobro...
            Mislim da imaju bug na stranici.
            Kontaktiraj ih i posalji im ove slikice.
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • #51
              Re: pride shop - nisam dobio pošiljku već 20 dana...'

              tako sam i ja narucio utege prije vise od tri tjedna i nije nista doslo...pa kad sam ih nazvao kaze ona...da mi nisu mogli poslati narudzbu jer me nisu mogli dobiti na mobitel koja glupost... i kad sam ja pristojno podigao glas i popljuvao je, onda je rekla da ce doc za 4 dana
              Originally posted by Jurica
              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

              Comment


              • #52
                Re: pride shop - nisam dobio pošiljku već 20 dana...'

                kolko bi me izasla 2x20kg?
                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                Comment


                • #53
                  Re: pride shop - nisam dobio pošiljku već 20 dana...'

                  Je li netko u zadnje vrijeme preko pride-ovog web shopa nešto naručivao??

                  Ja pokušavam zadnja 5 dana kupiti opremu, ali mi svaki puta kada hoću potrvrditi kupnju javlja neki f...... error

                  Comment


                  • #54
                    Re: kak ide, ovaj web shop pride-everlast?

                    ja kupujem često u tom dučanu
                    web shop ... sve znate i sami
                    ruku na srce osoblje i usluga ... jbg ne baš najbolji također i odnos s ljudima
                    al šta reć imaju tu svoju marku PRIDE (uz hrpu drugih) al stvarno je za tu cijenu
                    pride marka super
                    ja osobno neznam di u HR po takvim cijenama se može nabavit oprema, a da je ok kvalitete.
                    ja sam kupio: mma rukavice Ž(155 kn), 10oz boks rukavice(200 kn) , kimono za đudo ( koristim ga za điju) 215 kn
                    štitnike za potkoljenicu 115 kn
                    moji u klubu svi su pokupovali mma rukavice 155 kn
                    svakodnevno korištenje i traju fakat traju

                    smola je ak niste iz zg pa nije zgodno doć, ako jeste... pripremit živce ne se nervirat i odeš kupit kaj treba
                    BAD TO THE BONE

                    Comment


                    • #55
                      Re: kak ide, ovaj web shop pride-everlast?

                      kupio njihove gurtne i rukavice, oboje su smeće.
                      ne repam o politici možda bi trebo,
                      politika je mala ljadro još je nisam jebo

                      Comment


                      • #56
                        Re: u vezi utega-kupovina

                        Originally posted by lion
                        ja se samo bojim uzmem li sipku razlicitog promjera rupe od utega onda sam bacio pare...nek se javi neko ko je kupavao preko pridea
                        Pa pise ti negdje , ja sam prije narucivao i pisalo je , ali ako sad ne pise , obrati se nekom adminu stranice ..

                        Comment


                        • #57
                          Re: kak ide, ovaj web shop pride-everlast?

                          Originally posted by Mir7a
                          kupio njihove gurtne i rukavice, oboje su smeće.
                          Pa to je do proizvođača , a ne do stranice ..

                          Comment


                          • #58
                            Re: kak ide, ovaj web shop pride-everlast?

                            jel imaju oni svoj dućan :S :S u zagrebu mislim...nesviđa mi se baš ovo što čitam...rađe bi ja oči u oči to riješio!!

                            Comment

                            Working...
                            X