Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko mi treba love za sprave u teretani ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Koliko mi treba love za sprave u teretani ?

    Originally posted by t111
    malo koristene sprave u teretani u svom prostoru - najbolja solucija. osim onih ''kvarljivih'' sprava tipa bicikli i trake za trcanje, sve ostalo kupi malo rabljeno i u odlicnom stanju. odlicna investicija - amortizacija na spravama ce ti biti vrlo mala (manja nego da kupujes nove), a ostalih gubitaka skoro pa i nemas ako jednog dana odlucis zatvoriti biznis.
    ostatak novca ulozite u rabljene stanove i imate svaki mjesec siguran novac od rente, a ako s vremenom pozelite imati puno novaca na hrpi - prodajte stanove.

    druga opcija
    - ako u bosni imate poticaje na stambenu stednju, svi otvorite stambenu stednju s minimalnim iznosom potrebnim da se dobiju maksimalni poticaju.
    - uplatite svi zivotno osiguranje (zbog sebe)
    - ulozi u niskorizican fond oko 10% novaca, u srednjerizican 6%, visokorizican 1% ukupnog novca
    - kupite rabljene nekretnine i rentajte kao u prvoj soluciji. bolje je vise manjih stanova, nego jedan veci. stanovi neka budu dvosobni 45-55 m2. postizu najbolju cijenu rente u odnosu na cijenu.
    - zavrsi faks ili ako si neka strukovna skola, pokreni svoj biznis (popravljanje autiju, postavljanje instalacija,...)
    - novac od rente stavljaj na orocenu stednju i za 4-5 godina ces imati dovoljno da uz sve ovo kaj imas, otvoris teretanu. a iskreno, mislim da si premlad (jos si skola) da bi otvarao teretanu. mozda ti tata/deda imaju ozbiljnost, ali ti nemas dovoljno znanja i iskustva. mogli bi vas nasanjkati.


    jedan savjet: pazite se ''rodbine'' koja kada posude od vas novce misle ''kaj da im vracam na vrijeme, imaju dovoljno, nije da im fali, a ja bas sada nemam za vratiti''. vjeruj mi, takvih ima jaaaako puno.
    A čovječe pari da ima 2 milijona eura a ne 2 milijona kuna pa će kupiti par stanova i iznajmljivat ih a pri tome još dio novca uložiti u fondove?
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #47
      Re: Koliko mi treba love za sprave u teretani ?

      Originally posted by VelikiBlek
      Originally posted by MegaMegaBadBoy
      Originally posted by VelikiBlek
      A zašto ti ne bi napravio zgradu na tom placu od dede i bake Zaradit ces puno više negp da ovo tamo prodaješ
      jako duhovito daj mi ti par miliona za materijal,radnike.... il ces doci ti i ove kolege sa bb foruma da pravimo zgradu D

      Mislim da ćeš se jako ispušit prodajom te parcele
      misli ti sta hoces drugog rjesenja nema nemamo mi vlastitu gradjevinsku firmu pa da sebi pravimo zgradu trazimo arhitekte lalalala....vako fino das covjeku plac on naprawi sebi zgradu ti dobijes 2 000 000 kuna i cao

      Comment

      Working...
      X