Announcement

Collapse
No announcement yet.

Podloga za vježbanje trbušnjaka...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podloga za vježbanje trbušnjaka...

    lijep pozdrav svima želim! našo sam samo jedan topic u vezi opreme za trbusnjake no to nije ono sto me interesira pa sam odlucio otvorit novi topic.

    uglavnom, proso sam i one klupe za trbusnjake pa sam i improviziro i proso neakve stiropore umotane u rastezljive posteljine te evo sad na kraju povremeno radim na onoj spuzvici za plazu i sad trazim nest drugo.

    posto nisam siguran da li mogu (opet) improvizirat il da li bi mogo u trgovini nac po nekoj pristupacnoj cijeni ono sto trazim - odlucio sam se obratiti vama.

    sta bi po vama mogo koristit kao podlogu? nekakav linoleum? ili, di ima za kupit one 'profi' podloge u ducanima i posto su?
    Originally posted by darios
    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
    __________________________________________________

    there is no progress without struggle!

  • #2
    Re: Trbušnjaci - podloga

    isprike radi DP-a

    posto je proslo 10ak dana a nema odgovora, odlucio sam nabaviti slikicu onog sto zelim pa da vam lakse docaram ukoliko sam bio nejasan. znaci, zanima me di mogu uzet stvarcicu slicnu ovoj plavoj Weiderovoj?

    nadam se da mi mozete pomoc decki

    Originally posted by darios
    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
    __________________________________________________

    there is no progress without struggle!

    Comment


    • #3
      Re: Podloga za vježbanje trbušnjaka...

      hmm mislim da je to podloga za jogu?(yoga mat) pogledaj po netu sigurno imaju u ducanima s sportskom opremom

      Comment


      • #4
        Re: Podloga za vježbanje trbušnjaka...

        [quote="wikler"]lijep pozdrav svima želim! našo sam samo jedan topic u vezi opreme za trbusnjake no to nije ono sto me interesira pa sam odlucio otvorit novi topic.

        uglavnom, proso sam i one klupe za trbusnjake pa sam i improviziro i proso neakve stiropore umotane u rastezljive posteljine te evo sad na kraju povremeno radim na onoj spuzvici za plazu i sad trazim nest drugo.

        posto nisam siguran da li mogu (opet) improvizirat il da li bi mogo u trgovini nac po nekoj pristupacnoj cijeni ono sto trazim - odlucio sam se obratiti vama.

        sta bi po vama mogo koristit kao podlogu? nekakav linoleum? ili, di ima za kupit one 'profi' podloge u ducanima i posto su?[/

        pa zar ne mozes to zamijenit dekom ili slicnim nekim podmetacem?
        uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

        Comment


        • #5
          Re: Podloga za vježbanje trbušnjaka...

          @ Schrute: pogledat cu sad po netu bas, hvala ti (sta kazes na ovo? http://www.njuskalo.hr/fitness-oprema/p ... as-1824825)

          @ emco: kazem ti da sam se tolko vise namucio s tim improviziranjem i ispresavijo se i leđa si razjebo da mi stvarno nije problem dat i 200 i 300 kuna ako treba za mat. od stiropora me boli vrat/kuk jer mi se uvijek pogodi da mi nebude cijeli trup na njemu (ne mogu bas imat u sobi stiropor od metar i nesto), ova spuzva za plazu mi se savija dok radim bilo sta bocno (a da ne pricam kako mi tijelo 'pleše' cim se i najmanje uznojim), deke i rucnici mi takoder bjeze jer su na parketu i onda je to nemoguce 'zaljepit' za pod.
          Originally posted by darios
          Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
          __________________________________________________

          there is no progress without struggle!

          Comment


          • #6
            Re: Podloga za vježbanje trbušnjaka...

            ne razmem ti se ja bas u to,samo znam da imaju takve podloge na pilatesu tamo gdje idem u teretanu,i nisam cul da se itko zalio na njih ali cini mi se jedino bitno da pazis da ti dimenzije podloge odgovaraju i da se ne sklize po podu

            Comment


            • #7
              Re: Podloga za vježbanje trbušnjaka...

              aha aha, to za dimenzije je jasna stvar.. posto sam 181-182cm ne treba mi vise od 150cm (po mojoj laičkoj procjeni jel?).
              takoder, zanima me dal ta stvarcica ide na tepih posto mi je jedini dostupan prostor u sobi dijelom parket a dijelom pod tepihom tankim pa da nemoram rezat tepih i radit cirkus

              - nadam se da ce nabasat jos neko ko osobno ima iskustva s ovim pa da prokomentira ukratko
              Originally posted by darios
              Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
              __________________________________________________

              there is no progress without struggle!

              Comment

              Working...
              X