Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bench ili klupa za trbušne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bench ili klupa za trbušne

    Imam prijatelja koji bi želio sebi kupiti ravni bench (samo klupu sa stalkom) i klupu za trbušnjake al nema novca za obadvoje, a nezna napravit bench -.-"... i sada se misli šta da od toga da uzme... ja mu govorim da kupi klupu za trbušnjake(ali ravnu ne onu "zakrivljenu") jer od nje može napravit kosi bench i ravni bench a može radit i trbušnjake... sada me zanima šta vi mislite... ova moja ideja nije tolko loša nezz
    No Rules...

  • #2
    Re: Bench ili klupa za trbušne

    klupica koja moze bit ravna,kosa,kontra-kosa uvijek je bolja od samo ravne...inace za mene je glupost kupovat klupicu samo zbog trbusnjaka
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #3
      Re: Bench ili klupa za trbušne

      Razumjem ja to... al meni je kupovat ravni bench isto glupo, a da nemože bit kosi i kontra kosi... pa mu je bolje uzet to za trbušne imat ce više mogućnosti na tome
      No Rules...

      Comment


      • #4
        Re: Bench ili klupa za trbušne

        S ravnim benčom napraviš 99% onoga što napraviš s ravnim, kosim i kontrakosim. A klupa za trbušnjake je peezdarija.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: Bench ili klupa za trbušne

          Same trbusnjake nek radi na prostirci/tepihu.
          A ako ima ogromne tezine onda klupice sa drzacima za uteg (bench), a ako nema, onda moze i ova za trbusnjake koja je, pogadam i jeftinija.
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #6
            Re: Bench ili klupa za trbušne

            Ok ja cu mu reć da onda uzme bench Hvala momci na savjetu
            No Rules...

            Comment

            Working...
            X