Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dinamo!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Dinamo!!!

    Dalibore oprosti ali mislim da ti pišeš gluposti!
    gore si naveo da "Hajduk po imenima definitivno ima jaču ekipu od Dinama" pa ako ima zašto nisu prvaci onda ????

    uostalom ja mislim baš suprotno, ja mislim da je Dinamo definitivno puno bolja momcad od Hajduka....

    Ako je tvoje obrazloženje ovo:

    "Sa braćom Sharbini, sa Andrićem, Cernatom, Skokom, Vejićem itd. Hajduk jednostavno nije gori."

    Onda ti ja kažem da Dinamo sa
    manđom, ibanjezom, samirom, etoom, moralesom, papandopulosom i ostalima je tri puta bolji od hajduka!

    no hard feelings

    Comment


    • #77
      Re: Dinamo!!!

      Originally posted by Fredy Kruger
      Dalibore oprosti ali mislim da ti pišeš gluposti!
      gore si naveo da "Hajduk po imenima definitivno ima jaču ekipu od Dinama" pa ako ima zašto nisu prvaci onda ????

      uostalom ja mislim baš suprotno, ja mislim da je Dinamo definitivno puno bolja momcad od Hajduka....

      Ako je tvoje obrazloženje ovo:

      "Sa braćom Sharbini, sa Andrićem, Cernatom, Skokom, Vejićem itd. Hajduk jednostavno nije gori."

      Onda ti ja kažem da Dinamo sa
      manđom, ibanjezom, samirom, etoom, moralesom, papandopulosom i ostalima je tri puta bolji od hajduka!

      no hard feelings
      Momčiću jednom ćeš shvatiti da za vrhunsku momčad nisu dovoljno samo dobri igrači. To je puno kompleksnije nego što ti poimaš. Hajduku je svih ovih prošlih godina u najmanju ruku nedostajao kvalitetan kondicijski trener a bome s njim i glavni. Sad je to posloženo ali možda malo kasno iako nikad se ne zna. Hajduk je kiksao na početku sezone ali nemoj mo zaboravit da je Dinamo na startu imao puno lakši raspored i da je u prvih sedam osam kola samo jednom napustio Zagreb i to je prosuo bodove u Zadru. Sad je li taj raspored smišljen neću ulazit u to ali svakako budi sumnju.

      Za ove igrače što si ih naveo kao kvalitetne moram reći da od svih njih jedino vrijedi Manđukić, Sammir ponekad bljesne ali onda odigra pet loših utakmica, Papandopulos još nije pokazao ništa, Etto nikako da se vrati u formu od prije dvije godina. Aj ajde Morales je zadnjih par utakmica odigrao jako dobro. Ima potencijal.
      Ali čovječe ovoga Ibaneza ne spominji. Da se iti malo bolje razumiješ u nogomet onda bi uočio da je to najgori bek u hrvatskoj ligi. Sorry ovaj promašeni Glavina je još gori. Ibanez ima srce ali znanja niti malo. Igra neodgovorno, nema moć ponavljanja sprinteva, u obrani je neobrazovan i nediscipliniran itd. itd.
      Poznajem jako dobro stanje u Dinamu jer mi je zet tamo lani igrao i kao zakleti Hajdukovac lani sam zbog te okolnosti navijao za Dinamo. Primjer Tomo Butina je za Ibaneza rekao da je to najgori i najpokvareniji igrač koji je ikad došao i igrao u Dinamu. Kovaču se diže kosa na glavi na njegov spomen itd.
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #78
        Re: Dinamo!!!

        ovo u vezi Ibaneza me iznenadilo jer sam mislio da se radi o fer i korektnom igracu koju daje sve od sebe na terenu !

        Comment


        • #79
          Re: Dinamo!!!

          Originally posted by breezer20
          ovo u vezi Ibaneza me iznenadilo jer sam mislio da se radi o fer i korektnom igracu koju daje sve od sebe na terenu !
          Govorim ti iz prve ruke a da si malo bolje pratio igru vidio bi koliko je loš.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #80
            Re: Dinamo!!!

            Originally posted by Dalibor
            Originally posted by breezer20
            ovo u vezi Ibaneza me iznenadilo jer sam mislio da se radi o fer i korektnom igracu koju daje sve od sebe na terenu !
            Govorim ti iz prve ruke a da si malo bolje pratio igru vidio bi koliko je loš.
            pratim Dinamo posto navijam za njega, al samo kazem da nisam primjetio ovo u vezi Ibaneza, vjerojatno zato sto dobiva vrlo skromnu minutazu !

            Comment


            • #81
              Re: Dinamo!!!

              Lani je nešto i igrao ali vrlo loše.
              E sad ću ti nešto reći i vjerovatno će te iznenaditi i možda nećeš odmah vjerovati ali nemam razloga za izmišljati.
              Znaš li zašto je Hrgović napustio Dinamo?
              Zato jer je Ibanez igrač Zorana Mamića i pored Mirka nije mogao dobiti priliku a ovi ga želi ubuduće prodati misleći da vrijedi nekoliko milijuna.
              E problem je nastao kad je Hrgović otišao u Njemačku (hvala Bogu za njega da se makao iz HNL) a Ibanez se pokazao toliko loš a pri tome je još morao operirati kilu koju je vukao još iz Argentine. Dakle ostao Dinamo bez lijevog beka. E onda dovode onog još goreg Glavinu koji se pokazao kao još veći promašaj i utopio je Dinama u Europi. Dakle ne može ni odgovarati na zahtjeve Dinamove igre. E tad dovode ovog Cufrea, plate ga masno. Toliko ne bi dobio nigdje u Europi ali izgleda da su Dinamo i Hajduk toliko postali bogati da se priseravaju sa ugovorima. Cufre je solidan igrač ali mislim da je njegovo najbolje vrijeme prošlo. Uz sve to prilično je pozicion bek. Slabo se pridodaje napadu.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #82
                Re: Dinamo!!!

                sto se Cufrea tice mislim da se zasad pokazuje kao pojacanje za dinamo bez obzira sto su njegove najbolje godine iza njega, odigrao je solidno ovih zadnjih par utakmica, a sto se Glavine tice tu se u potpunosti slazem da je dinamo napravio veliki promasaj njegovim dovodenjem !

                Comment


                • #83
                  Re: Dinamo!!!

                  Cufre je dobar u obrani ali moderan bek mora biti jak i u fazi napada a on to nije. Statičan je.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #84
                    Re: Dinamo!!!

                    Osvrt-nabijem ja(pardon na izrazu) sve Moralese,Chage,Ettoe,Ibaneze,Čileose i *****ose u Dinamu...to sam rekao u smislu zašto pobogu ne daju mladim igračima priliku da se pokažu na terenu?zašto ne staviti sve domaće dečke u vatru i stvarati jednu mladu perspektivnu hrvatsku momčad...Garant bi jedan Kramarić ostavio srce na terenu za razliku od jednog Ettoa koji je 10 let u Dinamu a od toga je 11 let ozlijeđen...Napraviti bazu na domaćim igračima i popunjavati eventualno ak negde curi...e da tak Maminjo napravi viš kolko bi love zgrtal kad bi ovi mladi grizli na terenu-odmah bi se iz Europe javili
                    A gde su noge?

                    Comment


                    • #85
                      Re: Dinamo!!!

                      Ut Pob Ner Por G+ G- B
                      1. Dinamo 11 9 1 1 37 5 28
                      2. Cibalia 11 6 3 2 15 5 21
                      3. Šibenik 11 6 3 2 12 8 21
                      4. Karlovac 11 5 5 1 12 6 20
                      5. Rijeka 11 5 3 3 20 13 18
                      6. Osijek 11 5 3 3 21 19 18
                      7. Slaven Belupo 11 5 2 4 17 18 17
                      8. Lokomotiva 11 5 1 5 15 17 16
                      9. HNK Hajduk š.d.d. 11 4 3 4 11 9 15
                      10. Varteks 11 4 2 5 11 15 14
                      11. Zadar 11 4 2 5 10 17 14
                      12. Međimurje 11 4 1 6 15 25 13
                      13. Inter-Zaprešić 11 3 2 6 15 17 11
                      14. Istra 1961 11 2 3 6 11 24 9
                      15. Croatia-Sesvete 11 1 3 7 13 22 6
                      16. Zagreb 11 1 1 9 5 20 4

                      Comment


                      • #86
                        Re: Dinamo!!!

                        Originally posted by Mackiel
                        Osvrt-nabijem ja(pardon na izrazu) sve Moralese,Chage,Ettoe,Ibaneze,Čileose i *****ose u Dinamu...to sam rekao u smislu zašto pobogu ne daju mladim igračima priliku da se pokažu na terenu?zašto ne staviti sve domaće dečke u vatru i stvarati jednu mladu perspektivnu hrvatsku momčad...Garant bi jedan Kramarić ostavio srce na terenu za razliku od jednog Ettoa koji je 10 let u Dinamu a od toga je 11 let ozlijeđen...Napraviti bazu na domaćim igračima i popunjavati eventualno ak negde curi...e da tak Maminjo napravi viš kolko bi love zgrtal kad bi ovi mladi grizli na terenu-odmah bi se iz Europe javili
                        :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

                        Comment


                        • #87
                          Re: Dinamo!!!

                          Originally posted by Pitbull
                          Originally posted by Mackiel
                          Osvrt-nabijem ja(pardon na izrazu) sve Moralese,Chage,Ettoe,Ibaneze,Čileose i *****ose u Dinamu...to sam rekao u smislu zašto pobogu ne daju mladim igračima priliku da se pokažu na terenu?zašto ne staviti sve domaće dečke u vatru i stvarati jednu mladu perspektivnu hrvatsku momčad...Garant bi jedan Kramarić ostavio srce na terenu za razliku od jednog Ettoa koji je 10 let u Dinamu a od toga je 11 let ozlijeđen...Napraviti bazu na domaćim igračima i popunjavati eventualno ak negde curi...e da tak Maminjo napravi viš kolko bi love zgrtal kad bi ovi mladi grizli na terenu-odmah bi se iz Europe javili
                          :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:
                          kako to da onda jedan klub poput cibalije šibenika istre ili lokomotive ne uspije???
                          tamo ti nema moralesa, chage, ettoa, ibaneza i sl.

                          Comment


                          • #88
                            Re: Dinamo!!!

                            Ali ima mladih igrača?mladih koji će postepeno steći iskustvo i postati bolji?
                            A gde su noge?

                            Comment


                            • #89
                              Re: Dinamo!!!

                              Eto sinoć ste mogli pogledat derbi Hajduk-Dinamo i uvjeriti se u moje tvrdnje da Hajduk ima bolju momčad od Dinama. Jedna utakmica ne čini razliku ni cijelo prvenstvo ali je istina da je Hajduk nadigrao Dinamo i to sa igračem manje.
                              Da su sa ovakvom željom i htjenjem igrali od početka sada bi bili prvi.
                              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                              I know it's hard to keep an open heart
                              When even friends seem out to harm you
                              But if you could heal a broken heart
                              Wouldn't time be out to charm you

                              November Rain, Guns and Roses

                              Comment


                              • #90
                                Re: Dinamo!!!

                                Originally posted by Dalibor
                                Eto sinoć ste mogli pogledat derbi Hajduk-Dinamo i uvjeriti se u moje tvrdnje da Hajduk ima bolju momčad od Dinama. Jedna utakmica ne čini razliku ni cijelo prvenstvo ali je istina da je Hajduk nadigrao Dinamo i to sa igračem manje.
                                Da su sa ovakvom željom i htjenjem igrali od početka sada bi bili prvi.
                                dećko,

                                ma svaka cast na pobjedi prvi gol je euro gol a drugi ste dali rukom! i onda jos imate hrabrosti napadati suca da je sudio u korist Dinama. no ja cestitam na pobjedi necu komentirati suca.

                                Jedna pobjeda ne znaci da si dobio rat! Po tome hajduk je poluprofesionalna momcad koja se napali samo kada igra s Dinamom. Trebaš shvatiti da se prvenstvo ne dobiva na derbijima nego na malim utakmicama. Također ne treba gledati jednu bitku, treba gledati sve bitke i zbrojiti bodove i onda kada se podvuce crta ispada da je Dinamo vec duuuuugih pet godina prvak hrvatske i da nema bolje momcadi! tako je htio ti to sebi priznati ili ne!

                                vi dalmatinci bolje da se bavite plivanjem ili vaterpolom (probajte tu) ili nekim morskim sportovima tu bi mozda bili konkurentniji!

                                i mislim da vam je bolje navijati za Šibenik nego hajduk- no bože moj svako ima pravo na svoj izbor!

                                no hard feelings...

                                Comment

                                Working...
                                X