Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretana u Sukošanu/Zadru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teretana u Sukošanu/Zadru

    Zanima me dali ima u Sukošanu teretana pošto tamo ljetujem 40-ak dana ako ima tko od tamo ili da je bio tamo pa zna za neku teretanu (ja neznam jer se prije nisam bavio time pa me nije ni zanimalo dali ima tamo teretana :s), ako nitko nezna ili nema uopce a vjerovatno nema :/ koju teretanu preporucate u Zadru i ako bi mi mogli cijenu reć bio bih zahvalan!

  • #2
    Re: Teretana u Sukošanu/Zadru

    Nevirujen da imas u sukosanu al u Zadru imas dosta dobrih, fitness Popaj 200kn /misec, imas Omniu 270kn - http://omnia-fitness.com/ .. Ima ih jos al po meni te 2 najbolji izbor..
    It's not over until i win.

    Comment


    • #3
      Re: Teretana u Sukošanu/Zadru

      Originally posted by MONSTAA View Post
      Nevirujen da imas u sukosanu al u Zadru imas dosta dobrih, fitness Popaj 200kn /misec, imas Omniu 270kn - http://omnia-fitness.com/ .. Ima ih jos al po meni te 2 najbolji izbor..
      tako je ima i u Biogradu tipa core gym ide mi frend mogu ti vidit sa njim (imas i kantu za povracanje) :P

      Comment


      • #4
        Re: Teretana u Sukošanu/Zadru

        Originally posted by darill View Post
        tako je ima i u Biogradu tipa core gym ide mi frend mogu ti vidit sa njim (imas i kantu za povracanje) :P
        hahahahha kanta za povraćanje sto ce to u teretani ko zna sta tam mjesaju kakve bljutave napitke Mislim da ce mi u Zadru vise odgovarat jer mi stari tam ide u shoping namirnice i to autom a imam tamo stan al starcima je bolje u sukošanu u kući pa tamo moram ćubit ;D btw ako treba kome apartman preko ljeta moze mi se javit jeftino Sukošan ispod kuće odmah more nekih 30 m

        Comment


        • #5
          Re: Teretana u Sukošanu/Zadru

          treba kanta tamo se trenira prevrcu se bagerske gume,lupa se macama od gume,brodskim konopima se nateze brutala od trening programa....pase zadar vise naravno Sukosan - Zadar 10km imas od centra -do centra...a ja sam u zadru cesto u lici stojim al u Zadru sam kao kod kuce....slusaj zasto ne za apartman ako bude mozda ga uzmem za cjelu godinu trenutno sam bez posla pa ak ose dogovorimo mozda ga izrentam imam nekih ponuda za posao u Zadru..

          Comment


          • #6
            Re: Teretana u Sukošanu/Zadru

            Ajde budemo se dogovorili javi mi se u inbox za apartman pa se dogovoris sa mojim starcima oni to iznajmljuju ja samo nađem nekog iak vec imam stalne goste al ima rupa a ovako preko godine (kad nije sezona znaci od 9mj pa do negdje polovice 6mj) je vecinom prazan kako kad netko dode al vecinom je prazan pa ako hoces rezervirat slobodno ti i preko ljeta sam sta je onda skuplje kad je sezona normalno..

            Comment


            • #7
              Re: Teretana u Sukošanu/Zadru

              Aaa sukošan,tamo sam ljetovao selce ali lijepo malo mijesto...

              Comment


              • #8
                Re: Teretana u Sukošanu/Zadru

                Teretana na ravnicama, kod dvorane Jazine...

                160kn članarina,sve su sprave nove....
                Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                Comment


                • #9
                  Re: Teretana u Sukošanu/Zadru

                  DA - DA mislim da je ta teretna na Ravnicama cak novo otvorena u koliko se nevaram..?!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Teretana u Sukošanu/Zadru

                    Originally posted by darill View Post
                    DA - DA mislim da je ta teretna na Ravnicama cak novo otvorena u koliko se nevaram..?!
                    Nije baš novo otvoreno,nego je novo sve preuređeno,imam samo riječi pohvale, treniram tamo 2 i pol godine...
                    Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                    mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                    Comment

                    Working...
                    X