Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nevidjena teretana do sada "uzivajte"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevidjena teretana do sada "uzivajte"

    Jezik je Ruski pokusao sam ga prevest na google prevoditelju::

    Jer ovo je nesto sto vrijedi podjeliti!!
    __________________________________________________ ____

    Prije dvadeset godina, u ovom osamljenom kutu Kijevu, u sjeni stare vrbe, bilo je bum. Nije sama, naravno, tu je, utvrdio je oduševljen Kijev zdravog načina života. Zamislite: Dašak svježeg zraka, trčao kroz šumu, pričali o šipkom, a potom još i pritisne bar par puta. U samoj nagradi, budućnost Schwarzenegger, možete plivati ​​u rijeci. I sve to ne u nekim dosadnim južnih naselja, starih debelih žena loš, ali ovdje, u neposrednoj blizini, u dvadeset godina u ovom osamljenom kutu Kijevu, u sjeni stare vrbe, bilo je bum. Nije sama, naravno, tu je, utvrdio je oduševljen Kijev zdravog načina života.
    Zamislite: Dašak svježeg zraka, trčao kroz šumu, pričali o šipkom, a potom još i pritisne bar par puta. U samoj nagradi, budućnost Schwarzenegger, možete plivati ​​u rijeci. I sve to ne u nekim dosadnim južnih naselja, starih masnih loš žena, i ovdje, kod nas, u središtu grada!

    Stvaranje sportski grad nije "roll", a Sovjetski inženjer s visokom obrazovanju, Yuri Cook, entuzijast sa izvanrednom oštrinom. Njegovo rješenje je jednostavno, kao i sve sjajno. Cook je uzletio iz obližnjeg propadaju dio lanca broda sidro i zavarene za sastavnice na jednom kraju, a drugi u vrat štap.

    Dakle, bilo je označen "kukovskie" bum i simulatori, koja ne može biti slomljen ili rastaviti bez autogen. Oni su postali neka vrsta zovete kartice "zdravo" Hydropark, a ne to, da je pogon za piti votku sumnjivu kebab. Izgled simulatora baca strance u savršenom štene radost, a lokalni navijači promijeniti metala za votku - u tjeskobe i očaja.




    http://vk.com/gidrogym

  • #2
    Re: Nevidjena teretana do sada "uzivajte"

    asti ludila

    Comment


    • #3
      Re: Nevidjena teretana do sada "uzivajte"

      Stari kakva perverzija,pogotovo brodski lanci na svakom tegu da ih nepokradu....
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • #4
        Re: Nevidjena teretana do sada "uzivajte"

        ove ruske glave su mi sve,hahahahahah

        Comment


        • #5
          Re: Nevidjena teretana do sada "uzivajte"

          Svaka čast na videu,ovakvo nešto triba na marjanu...
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #6
            Re: Nevidjena teretana do sada "uzivajte"

            Originally posted by robertost View Post
            Svaka čast na videu,ovakvo nešto triba na marjanu...
            Viruj mi živia bi tamo

            Comment


            • #7
              Re: Nevidjena teretana do sada "uzivajte"

              Comment


              • #8
                Re: Nevidjena teretana do sada "uzivajte"

                dosta ti je lanac dizat :P
                hahaha ruske živine

                Comment


                • #9
                  Re: Nevidjena teretana do sada "uzivajte"

                  dosta ti je lanac dizat :P
                  al stvarno ideja im je odlicna

                  Comment

                  Working...
                  X