Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko plaćate teretanu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Koliko plaćate teretanu?

    moja teretana je 60eu misecno svaki dan radi cak i blagdanom od 7 ujutro do 22h a subotom i nediljom radi od 7do 20h,nije u hrvatskoj,to mi je u becu,i bolja je od gulivera ili jokera,sve zivo ima,a sto je najvaznije 2 min pjeske od stana di ces bolje a to je metropola heh pa je sve drugacije nego kod nas dolje,pozz

    Comment


    • #32
      Re: Koliko plaćate teretanu?

      Ufffff ..to je baš skupo..mora da je u centru Beča i da je opremljena 1000%
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • #33
        Re: Koliko plaćate teretanu?

        znam da je skupo al kad se ima onda se i moze )) ko gleda pare glavno da je ajme opremljena nema prasineeee odam bos di ocu hehe )) i sve nove sprave od nove godine,a godisnja clanarina mi je oko oko 850eu a kad bi isa na misec dana kosta mi 96 eu a kad sam na godisnjoj onda mi je 60eura misecno.pozz

        Comment


        • #34
          Re: Koliko plaćate teretanu?

          Originally posted by VelikiBlek
          Ufffff ..to je baš skupo..mora da je u centru Beča i da je opremljena 1000%
          Nama možda je skupo, njima je normalno.

          Comment


          • #35
            Re: Koliko plaćate teretanu?

            slazem se kad dvoje ljudi radu i onda kad imas dobra primanja onda je ok to..al stvarno ima tererana fit in se zove kosta misecno 20eu,al tu su samo cigani turcini pa mi se tu neda ic,a ovdje di idem gospoda sama prva liga,skompa se s trenerom i tako naucim od njega puno toga tako da mi je bas super doslo..

            Comment


            • #36
              Re: Koliko plaćate teretanu?

              Originally posted by maky25
              znam da je skupo al kad se ima onda se i moze )) ko gleda pare glavno da je ajme opremljena nema prasineeee odam bos di ocu hehe )) i sve nove sprave od nove godine,a godisnja clanarina mi je oko oko 850eu a kad bi isa na misec dana kosta mi 96 eu a kad sam na godisnjoj onda mi je 60eura misecno.pozz
              Samo uživaj...
              nama hrvatskoj sirotinji željezo je željezo, a za prašinu je najmanje važno. Došao sam se znojit u teretanu, a ne plesni bal....
              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

              Comment


              • #37
                Re: Koliko plaćate teretanu?

                ovo je u mene ko balet, da vidis crnaca kad mi dodju ko ormari su .)) a 2m ima u njima to su bice neki izbacivaci sta vec,al znoji se pod dosta,al ima 3 cistacice ili vise i svaki dan se to cisti nema znoja po podu heheh sve blista mozes ga polizat hehe ))

                Comment


                • #38
                  Re: Koliko plaćate teretanu?

                  Originally posted by igor
                  Originally posted by ekvaternik
                  Ima li tko iz Rijeke?? Mislim da ću tamo sad na faks pa da pitam kakvih teretana ima tamo, koje su cijene, opremljenost.. Znam samo za blue gym jer sam naručivao neke stvari od njih..
                  viewtopic.php?f=9&t=75
                  Hvala Igore!!
                  If you can't take the pain don't play the game

                  Comment


                  • #39
                    Re: Koliko plaćate teretanu?

                    145kn mjesečno, svakim danom osim nedjelje od 10 do 22h, neograničen broj dolazaka

                    Comment


                    • #40
                      Re: Koliko plaćate teretanu?

                      Originally posted by maky25
                      slazem se kad dvoje ljudi radu i onda kad imas dobra primanja onda je ok to..al stvarno ima tererana fit in se zove kosta misecno 20eu,al tu su samo cigani turcini pa mi se tu neda ic,a ovdje di idem gospoda sama prva liga,skompa se s trenerom i tako naucim od njega puno toga tako da mi je bas super doslo..


                      dosta preseravanja...
                      Zašto sam tako nabildan !??

                      Comment


                      • #41
                        Re: Koliko plaćate teretanu?

                        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Koliko plaćate teretanu?

                          200 kn dođeš kad hoćeš i otiđeš,radi i nedjeljom i blagdanima,2 masaže mjesećno i ulaznica na bazene neogranićeno,dobro opremljena,
                          Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Koliko plaćate teretanu?

                            Originally posted by Mata
                            200 kn dođeš kad hoćeš i otiđeš,radi i nedjeljom i blagdanima,2 masaže mjesećno i ulaznica na bazene neogranićeno,dobro opremljena,
                            di to ima?

                            Comment


                            • #44
                              Re: Koliko plaćate teretanu?

                              Donja Stubica
                              Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Koliko plaćate teretanu?

                                Bome, ja sam sad u ZGu. Al kod mene u Našicama 240kn 12 dolazaka mislim da je prestrasno kad gledam koliko su skupi

                                Comment

                                Working...
                                X