Announcement

Collapse
No announcement yet.

Makrofit fitness centar na Oranicama - Iskustva?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Makrofit fitness centar na Oranicama - Iskustva?

    Tražim teretanu pa me zanima jel itko ovdje imao iskustva s Makrofitom na Oranicama?
    http://www.makrofit.hr/info/
    blizu mi je, ok cijene, u opremu se ne kužim...
    Najbitnije mi je da su treneri normalni tj. da su ok plaćeni pa im je u interesu pokazat i svjetovat.
    Unapred fala!

  • #2
    Re: Makrofit fitness centar, info potrebit!

    Što volim kad napišu uz članarinu dobijete gratis program treninga i prehrane.....to valjda naprintaju 100 listova jednog početničkog programa i samo djele...tako isto za prehranu...
    Kao da je isti trening potreban i Anti i Mati
    Teretana ko teretana...Ok je
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • #3
      Re: Makrofit fitness centar, info potrebit!

      Originally posted by VelikiBlek
      Što volim kad napišu uz članarinu dobijete gratis program treninga i prehrane.....to valjda naprintaju 100 listova jednog početničkog programa i samo djele...tako isto za prehranu...
      Kao da je isti trening potreban i Anti i Mati
      Teretana ko teretana...Ok je
      Blek, si bio tamo?
      Ma meni je najbitnije da se trener malo zauzme oko tebe. Mislim razlog iz kojeg idem je jer sam zapeo sa vježbanjem doma (uglavnom kružni bodyweight) i imam sve slabije rezultate. Trebam promjenit način treninga bar na neko vrijeme jer sam motivacijski i fizički u slijepoj ulici već neko vreme. Zato trebam da mi netko malo pokaže i to ... mislim sprave ko sprave...

      Comment


      • #4
        Re: Makrofit fitness centar na Oranicama - Iskustva?

        Nisam bio ali čuo sam da je ok...Ako imaš novca idi...u drugim teretanama nemaš ni stručnu osobu da ti pomogne
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment

        Working...
        X