Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teretana bez guzve (puno ljudi)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Teretana bez guzve (puno ljudi)

    Pozdrav

    Krecem sutra u teretanu i odlucio sma se na XXL jer mi je blizu kuci a i cini se vrlo prostrana. Ne znam kakva je situacija s guzvama tamo, ali za neku povoljne cijene teretanu gdje se moze vjezbati sustavno ne cekajuci red na spravu dao bih sve.

    jasno mi je da se ljudi najvise okupljaju od popodne do navecer, ali ja mislim trenirati u prijepodnevnim satima, pa ako netko moze sugerirati gdje postoji teretana u kojoj nece biti te nervoze i cekanja bio bih zahvalan.

    Mozda netko trenira u toj XXL pa moze iz prve ruke dati info?
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

  • #2
    Re: Teretana minimalno guzva

    evo bijah danas prvi dan u XXL, upisah se i krajnje zadovoljan. Bio sam u jutarnjem terminu, ima ljudi ali ima i vise nego dovoljno mjesta za ugodno vjezbanje.
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

    Comment


    • #3
      Re: Teretana minimalno guzva

      Baš problematično u XXLu je jedino ponedjeljkom i utorkom od 6-9. Tad je udarni termin i samo najbahatiji mogu do sprave.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #4
        Re: Teretana minimalno guzva

        da al jutarnji termion je komotan, bar koliko sma imao priliku danas vidjeti. Cura na recepciji mi je rekla da vec od 16 pa skroz navecer budu guzve. Ja sma cak razmisljao krenut ujutro jos ranije od 8 sati. Bijah danas od 10 i ima ljudi ali da nije teretana tako prostrana ne bi bilo mjesta
        Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

        Comment

        Working...
        X