Announcement

Collapse
No announcement yet.

Legionnaire slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Legionnaire slike

    evo i ja sam se ohrabrio slike su u kurcu jer je slikano mobitelom

    jedna pozerska


    odozada


    leđa


    bas me zanimaju komentari strucnjaka
    " A man who won't die for something is not fit to live. ''

  • #2
    Re: Legionnaire slike

    Na prvi pogled, vojnički aktivni mišići i bez trunke masnoća. Sasvim u redu i dobro izgledaš.
    Sad ovisi za što trebaš svoje mišiće.
    Ako ih trebaš za ukras onda će ti i ostali napisati da trebaš poraditi na masi,
    na prehrani i malo bolje nabildati ruke. Prsa skrivaš i noge isto...
    Sve u svemu, ako ih koristiš za fizički rad, opet je bolje da se malo povećaš.
    Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

    Comment


    • #3
      Re: Legionnaire slike

      poprilično ok leđa. ostalo i ne vidim baš.

      kg/cm?

      Comment


      • #4
        Re: Legionnaire slike

        Ja ti mogu odmah reci da pocnes jesti vise.mislim da je to najpametnije po tomu sto vidim.

        Comment


        • #5
          Re: Legionnaire slike

          Originally posted by Todd_the_Wraith
          Na prvi pogled, vojnički aktivni mišići i bez trunke masnoća. Sasvim u redu i dobro izgledaš.
          Sad ovisi za što trebaš svoje mišiće.
          Ako ih trebaš za ukras onda će ti i ostali napisati da trebaš poraditi na masi,
          na prehrani i malo bolje nabildati ruke. Prsa skrivaš i noge isto...
          Sve u svemu, ako ih koristiš za fizički rad, opet je bolje da se malo povećaš.
          uhh kako mi je toplo kod srca kad sam procitao "vojnicki aktivni misici", inace se nadam poslu prof. vojnika
          ne trebam misice za ukras, vec za upotrebu u praksi, to je i jedan od razloga zasto sam krenuo u teretanu, vidim da dolaze mnogi sad prije ljeta koji se zele pokazat na plazi, meni nije do toga, hocu sredit neke genetske nedostatke (slaba ramena, npr)...

          haha ne skrivam prsa, s njima sam zadovoljan, uglavnom su prirodno jaca oduvijek...
          Noge ne zelim pokazat, hahaha, listovi su katastrofa, tanki skroz, nikad nisam bio nesto tezak pa nisu bas bili optereceni...

          znaci trebao bi se povecat???? ok... ici ce to...

          Marijane napisao sam proporcije kad sam se predstavljao, mislio sam da ne trebam tu... 184 cm i 71-72 kg... mislim da sam sad cak izgubio ponesto...
          " A man who won't die for something is not fit to live. ''

          Comment


          • #6
            Re: Legionnaire slike

            A kakvi li su to vojnički aktivni mišići. Za umrijet od smijeha šta ovdje neću sve pročitati.

            Šta se tiče izgleda po mom mišljenju i nemaš baš neku mišićnu masu ali ako je tebi to ok onda je i meni.
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #7
              Re: Legionnaire slike

              Originally posted by Dalibor
              A kakvi li su to vojnički aktivni mišići. Za umrijet od smijeha šta ovdje neću sve pročitati.

              Šta se tiče izgleda po mom mišljenju i nemaš baš neku mišićnu masu ali ako je tebi to ok onda je i meni.
              kao sto rekoh, ne trebaju mi misici za pokazivanje, bitnija mi je snaga i funkcionalnost
              ali naravno da cu poradit jos na misicnoj masi
              " A man who won't die for something is not fit to live. ''

              Comment


              • #8
                Re: Legionnaire slike

                a dobro je to,kako ti hoces.ali ne izgledas ko da imas snage.ipak ces i za snagu trebati jos narasti

                Comment


                • #9
                  Re: Legionnaire slike

                  Originally posted by legionnaire
                  Originally posted by Dalibor
                  A kakvi li su to vojnički aktivni mišići. Za umrijet od smijeha šta ovdje neću sve pročitati.

                  Šta se tiče izgleda po mom mišljenju i nemaš baš neku mišićnu masu ali ako je tebi to ok onda je i meni.
                  kao sto rekoh, ne trebaju mi misici za pokazivanje, bitnija mi je snaga i funkcionalnost
                  ali naravno da cu poradit jos na misicnoj masi
                  Pa zašto si onda stavio slike?
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #10
                    Re: Legionnaire slike

                    hahahaha sta me zaeeefrkavas, htio sam cut misljenje i to je to...
                    pod ovim "misici za pokazivanje" sam mislio na dobru definiciju a i masu za kojima svi bilderi toliko zude... ja imam drukciji cilj, kapiš????
                    " A man who won't die for something is not fit to live. ''

                    Comment


                    • #11
                      Re: Legionnaire slike

                      Profesinalnom vojniku su prijekopotrebni mišići, a jedni bez drugih ne mogu opstati.
                      Pogotovo na obuci, kad su leđa pod teretom "punom ratnom spremom", za što ćeš trebati pojačati noge i stražnjicu, te čvrsti mišići prsa i snažne ruke koje blokiraju trzaje iz oružja.
                      U svakom slučaju, bolje je imati višak mišićne mase, jer nikad neznaš kakvi te sve treninzi mogu dočekati, uostalom nebi htio kaskati za ostalim vojnicima.

                      Poradi na težinama iznad svoje, zapravo, kad ćeš moći radit čučnjeve sa 100 kila to je već dobro.
                      Ima jedna vježba na obuci za profesionalne vojnike gdje ćeš morati zgrabiti svojeg kolegu staviti ga na leđa i snjim tako trčati neko vrijeme preko mosta. To je u slučaju ranjavanja, tako nešto, pa će onda netko tebe nositi i td.. Ostalo znaš.
                      Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                      Comment


                      • #12
                        Re: Legionnaire slike

                        Originally posted by Todd_the_Wraith
                        Profesinalnom vojniku su prijekopotrebni mišići, a jedni bez drugih ne mogu opstati.
                        Pogotovo na obuci, kad su leđa pod teretom "punom ratnom spremom", za što ćeš trebati pojačati noge i stražnjicu, te čvrsti mišići prsa i snažne ruke koje blokiraju trzaje iz oružja.
                        U svakom slučaju, bolje je imati višak mišićne mase, jer nikad neznaš kakvi te sve treninzi mogu dočekati, uostalom nebi htio kaskati za ostalim vojnicima.

                        Poradi na težinama iznad svoje, zapravo, kad ćeš moći radit čučnjeve sa 100 kila to je već dobro.
                        Ima jedna vježba na obuci za profesionalne vojnike gdje ćeš morati zgrabiti svojeg kolegu staviti ga na leđa i snjim tako trčati neko vrijeme preko mosta. To je u slučaju ranjavanja, tako nešto, pa će onda netko tebe nositi i td.. Ostalo znaš.
                        naravno, nece mi stetit visak misicne mase

                        hahaha ovo sam radio s frendom, nosio sam ga na leđima... nije bas lako
                        " A man who won't die for something is not fit to live. ''

                        Comment

                        Working...
                        X