Announcement

Collapse
No announcement yet.

Maximus1950 (hžv) :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Maximus1950 (hžv)

    Originally posted by Premium.Better View Post
    Maximus ti sigurno ideš na powerlifting natjecanje, a ne physique contest?

    Inače ovaj izgled je nemoguće postić nečural, sigurno koristiš kreatin.
    Samo estetika! Idemo svi na musclemaniu ove godine...

    Nemoj me javno odavat, koristin ono sta si mi preporucia iz osobnog iskustva, znas vec... :P

    Comment


    • Re: Maximus1950 (hžv)

      Juventino da merda hahah
      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

      Comment


      • Re: Maximus1950 (hžv)

        Originally posted by Maximus1950 View Post
        210kg.

        Pa gledaj, tu je najbitnije osjetit dobar mind muscle sa musculus risoriusom, treba bit konstantna tenzija na misicu. Zbog dobrog pumpa izmedju serija deadlifta odradin par dropsetova facijalnih ekspresija, od najteze prema najlaksoj(logicno) da je misic dobro prokrvljen. Whey ne koristim, doktorica rekla da je to kemija. Popia san ga jednom i dobia san odma 4kg i izgleda san neprirodno ko da me osa ubola pa san nateka. Otad samo necural. Bajo moj.



        Bezi bre matori pa di ti gledas?!
        To je kljuc od ormarica, vezan na spigetu od kratkih gaca, al kad zene pitaju, mudro sutin, naravno.



        Stucne su tu da postedin potkoljenicu modrica i ogrebotina od sipke... Al da, medju ostalim dosta dugo san bia malonogometni golman. Otkad ozbiljnije radin PL, mali nogomet je pa u 2. plan(102. da buden precizniji ). Udarci u glavi i prepone svako malo, istegnuca razna, bolje ne riskirat.



        Nisan, bratu ih kraden redovito, on je YNWA. Ja san Juventino. :P



        bravo za dl, izgled super bf ispod ništice

        reci bratu da promjeni klub pod hitno dok je tvoj jos uredu :P

        Comment

        Working...
        X