Announcement

Collapse
No announcement yet.

Man from North - Trenutna Forma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Man from North - Trenutna Forma

    Pozdrav ljudi!!
    Evo resio da postavim par slika jer me zanima vase misljenje oko trenutne forme i sta dalje.....
    Trenutno imam 86kg
    Attached Files

  • #2
    Re: Trenutna Forma

    jako dobro, sve je tu negdje, malo prsa pojacaj, koliko se da primjetit ruke najjace...BF sasvim ok, guraš masu do daljenjeg ili? I di su noge, kak stojis s njima?
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • #3
      Re: Trenutna Forma

      Da mi je jednog dana ovako izgledat

      Comment


      • #4
        Re: Trenutna Forma

        Po meni odlicno
        Leđa dobra,ruke odlicne,prsa dobra...
        Btw. sto radis za ruke?
        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

        Comment


        • #5
          Re: Trenutna Forma

          Svaka čast !!

          Comment


          • #6
            Re: Trenutna Forma

            Muku mucim sa grudima,nece da rastu..to me bas nervira u zadnje vreme.Sad sam poceo prosle nedelje da radim dva puta nedeljno benc.Valjda ce biti neki rezultat.
            Da i dalje radim na masi,od skora sam opet pojacao ishranu jer sam ispao iz koloseka jedno vreme.Smrsao sam jedno 3kg i nikako da ih vratim.Cak imam utisak da ni kreatin ne deluje vise.
            Za ruke ovako...triceps potisak sa glave nikad skoro ne preskacem i to mi je prva i glavna vezba.Posle ili radim sa bucicom iznad glave ili uski benc ili sajle.A za biceps...glavna skot klupa,dugo vremena sam je izbegavao i samo sam stagnirao sa bicepsom onda stojeci neizmenicno sa bucicama al tako sto u gornjem polozaju izvrsim rotaciju sake da osetim da se pomeri glava bicepsa,koncentracioni u pretklonu i ponekad uradim sledece.sednem na klupu i uzmem ravnu sipku sa manjom kilazom i onda dizem normalnom brzinom i spustam lagano jedno 4-5 sekundi.
            A sta reci za noge...gornji deo i mogu da napumpam nekako al zato listovi....

            Comment


            • #7
              Re: Trenutna Forma

              Pohvale! Bas neobicna gradja, ogromne ruke
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • #8
                Re: Trenutna Forma

                Ramena dobra... Ne slažem se da ti je dobar BF, mislim da to možeš puno bolje... Kako se hraniš?

                Koliko dugo si na kreatinu i koje su doze?
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #9
                  Re: Trenutna Forma

                  Jedem manje vise sve.
                  A kratin pijem samo posle treninga.Pio sam ga kako treba al imao sam prekid i sad ga pijem manje.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Trenutna Forma

                    Odlicno je ovo. Koliko dugo treniras?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Trenutna Forma

                      Treniram dosta,osam godina sa prekidima naravno.Dosta je to vremena,moglo je i bolje al jebiga.
                      Tesko je,kad sam kretao nisam imao uopste misicnu masu nisam se bavio nikakvim sportom pre toga.i jos sam relativno kasno krenuo sa 21 godinu.Imao 69kg kad sam krenuo.
                      Doduse vec neko vreme stojim u mestu,verovatno sto se covek blizi nekom svom prirodnom maksimumu sve teze ide preko,tako da sam ja ovu formu manje vise imao i pre tri godine.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Trenutna Forma

                        koliko si visok?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Trenutna Forma

                          Visok sam 1.81

                          Comment


                          • #14
                            Re: Trenutna Forma

                            DSC00694df.jpg
                            DSC00fdf801.jpg
                            Last edited by Man from North; 07-12-13, 19:11.

                            Comment

                            Working...
                            X