Announcement

Collapse
No announcement yet.

Draven

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Draven

    Objava rezultata :

    Nakon što sam popio ;
    Tribulus PRO 270 kom - 6 dnevno
    T-MATRIX 180 kom - 6 dnevno - 4 dnevno kada bih u vrjeme konzumiranja Aspartic Acid
    Aspartic Acid 250 gr - 4 gr dnevno uz pauze svakih 12 dana.

    Prehrana : 6 obroka dnevno

    Brokule, karfiol, prokelj (minikupus)
    OMEGA 3 - 2 tablete dnevno + lan sjeme i ulje 10 gr dnevno + 5 gr maslinovog ulja svaki drugi dan
    ZMA - svakodnevno
    c-vitamin - svakodnevno
    multivitamine i minerale -svakodnevno

    Sve ovo je trebalo da utječe na konačni rezultat jer sam se testirao nakon što sam čitao da se razina testosterona može narušit naglim skidanjem kg i umanjenom ishranom, na što sam posumnjao s obzirom na simptome koje sam čitao o nedostatku istog.

    Reziltati evo uvjerite se sami :

    1 nalaz je 21.11.2013
    2 nalaz je 10.03.2014
    test testo (1).jpgtest testo (2).jpg

    Slušam savjete iskusnijih kao što vidite ispod granice sam najnizeg dozvoljenog. Da sa ovim odem doktoru bez problema bih dobio TRT ...
    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

    Comment


    • #32
      Re: Draven

      Koliko dnevno si uzimao lanenih sjemenki i ulja ? Kod nekih moze uzrokovat drastican pad testosterona makar su super za gubitak sala :/
      I ma kolko sve drugo bilo savrseno ako si uzimao ih stalno malo vise mogu nadjacat to sve skupa...
      Probaj ih izbacit na par tjedana i onda napravi testiranje mislim da bi se mogao iznenadit. A i zanima me da li si uzimao vitamin d?
      Last edited by Homemade; 14-03-14, 16:14.

      Comment


      • #33
        Re: Draven

        Vitamin D sam uzimao redovno. Sto se tice lan ulja i sjemenki svaku noc jednu veliku zlicu samljevenu uz kazein sam konzumirao.

        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
        "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

        Comment


        • #34
          Re: Draven

          Originally posted by Homemade View Post
          Koliko dnevno si uzimao lanenih sjemenki i ulja ? Kod nekih moze uzrokovat drastican pad testosterona makar su super za gubitak sala :/
          I ma kolko sve drugo bilo savrseno ako si uzimao ih stalno malo vise mogu nadjacat to sve skupa...
          Probaj ih izbacit na par tjedana i onda napravi testiranje mislim da bi se mogao iznenadit. A i zanima me da li si uzimao vitamin d?
          Homemade, mozes molim te objasnit kako lanene sjemenke mogu smanjit ukupnu razinu testosterona? Ja ih koristim zadnja 2 tjedna ujutro 20g sa zobenim..

          sent from my nokia 3410
          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
          http://instagram.com/dinc_94
          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
          myprotein code: MP24017174

          Comment


          • #35
            Re: Draven

            znači da imaš izgovor za ubost se
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #36
              Re: Draven

              Originally posted by kingpin View Post
              znači da imaš izgovor za ubost se
              Inace nisam za te kombinacije jer i ovako mi dobro ide za sad, ali s obzirom na ove promjene raspoloženja i ako uzmem u obzir što se je vec moglo napravit da je on u granicama normale razmisljam otici do doktora pa fino uz kontrolu doktora da vidim što on kaže.

              A galenike se uvijek može ubacit između TRT kod doktora
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment


              • #37
                Re: Draven

                Fora je da lanene sjemenke sadrze komponentu estrogena koja je dobra za organizam jer izbacuje stetne derivate estrogena iz tijela koje nakupljamo kemikalijama i pesticidima iz povrca i mogu pomoc mrsavljenju na taj nacin jer izbacuju stetne tvari. E sad sa druge strane kod nekih ljudi mogu uzrokovat cak i drastican pad testosterona zbog tog sadrzaja estrogena al u manjim kolicinama vecinom se to ne desava. Ako netko ima problem sa drasticno niskom razinom testosterona onda bi mu ja preporucio ma kolko bile super za mrsavljenje i druge stvari da ih ipak izbaci jer sadrzaj lignina kod sjemenki varira pa cak i sa manjom kolicinom sjemenki moze se desit da uneses puno. Kod zena djeluje drugacije i one nemoraju strahovat od lanenih sjemenki i u malo vecim kolicinama.

                Comment


                • #38
                  Re: Draven

                  Originally posted by Draven View Post
                  Vitamin D sam uzimao redovno. Sto se tice lan ulja i sjemenki svaku noc jednu veliku zlicu samljevenu uz kazein sam konzumirao.

                  Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                  Izbaci ih skroz na par tjedana i sa posnim sirom navecer pojedi 2-3 žumanjca svaki dan i poprilicno sam siguran da ce ti se stanje popravit Lucenje testosterona se desava velikim dijelom preko noci,a ti si unosio estrogen bas prije spavanja i to ti moze debelo poremetit lucenje testosterona tako da prije spavanja uzmi nesto bogato kolesterolom npr žumanjca i osjetit ces drasticnu razliku ako imas dovoljan unos vitamina d. Probaj i uvjeri se sam

                  Comment


                  • #39
                    Re: Draven

                    Probat cu i to evo od danas. Sir jedem ali ne pred spavanje imam kazein ali svakako nije problem uzet 2 žumanjka pojest. A vidjet cu napravit cu jos jedno testiranje za 2 mjeseca.

                    Iako bojim se da je kod mene to jednostavno granica proizvodnje koja ne ide preko, nešto se očito poremetilo. Ja inace osjetim to po raspolozenju dosta ali eto probam i to .
                    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                    Comment


                    • #40
                      Re: Draven

                      Originally posted by Homemade View Post
                      Izbaci ih skroz na par tjedana i sa posnim sirom navecer pojedi 2-3 žumanjca svaki dan i poprilicno sam siguran da ce ti se stanje popravit Lucenje testosterona se desava velikim dijelom preko noci,a ti si unosio estrogen bas prije spavanja i to ti moze debelo poremetit lucenje testosterona tako da prije spavanja uzmi nesto bogato kolesterolom npr žumanjca i osjetit ces drasticnu razliku ako imas dovoljan unos vitamina d. Probaj i uvjeri se sam
                      Iako sam vec odogovrio ali nisam napomenuo da sam ustvari jednu žlicu dnevno jeo ali u kombinaciji lan, sezam i sjemenke bundave tako da lana nije bilo cak nit puna žlica. Ali svakako probat cu ovo sa kolestelorom iz žumanjka.
                      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                      Comment


                      • #41
                        Re: Draven

                        Originally posted by Draven View Post
                        Probat cu i to evo od danas. Sir jedem ali ne pred spavanje imam kazein ali svakako nije problem uzet 2 žumanjka pojest. A vidjet cu napravit cu jos jedno testiranje za 2 mjeseca.

                        Iako bojim se da je kod mene to jednostavno granica proizvodnje koja ne ide preko, nešto se očito poremetilo. Ja inace osjetim to po raspolozenju dosta ali eto probam i to .
                        Probaj ovo 2,3 žumanjca prije spavanja i kazein ili posni sir i izbaci lanene sjemenke i poprilicno sam siguran da ces primjetit razliku. I malo oraha tokom dana ubaci umjesto tih lanenih sjemenki, nekih 20,30 grama i za 3,4 tjedna se testiraj opet i bit ce razlika garantiram ako nisi nes gadno poremetio makar cisto sumnjam u to. Evo jedno moje iskustvo kad smo vec o tome poceli. Nije bas ukusan komentar al sta se moze hehe. Ovak navecer prije spavanja kad pojedem 2,3 zumanjca uz posni sir budim se ujutro obavezno sa dignutim k... haha pa mozes bit siguran da ima nesto u tome

                        Comment


                        • #42
                          Re: Draven

                          Hahaha ok . Iako nemam problema sa sexom iako nisam vise da bih skocio na svaku ipak 28 g. je sad se to radi polako i s gustom ali to mi problen nije. Svi ostali pokazatelji su tu za manjak testosterona. A ta ovo da mi se nesto poremetilo mislim na to da sam s nekih 24 g. Poceo imat problema sa hormonom stitnjace prvo, kada sam poceo vjezbat i skidat kg to se normaliziralo medjutim test. nije. Uglavnom doktorica je rekla da je to zbog stresova koje sam dozivio i nervoze doslo do poremecaja i zatim naglog debljanja. ( inace od 18 - sam usao u poduzetnice vode. S tim gore ugostiteljstvo je bilo u pitanju i otud sva sr.anja)

                          Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                          Comment


                          • #43
                            Re: Draven

                            Nemam ni ja... Sexa nema, tako da nema ni problema...
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • #44
                              Re: Draven

                              Originally posted by Dača View Post
                              Nemam ni ja... Sexa nema, tako da nema ni problema...
                              To kao i ono " pare nisu problem jer para nema " Hahahaha . Dobra ti ova

                              Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                              Comment

                              Working...
                              X