Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kahn dijeta...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Kahn dijeta...

    Kazu da je ogroman uzivo..+nije bb i ne trenira za izgled.

    Poslano sa mog GT-S6810P koristeći Tapatalk
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #32
      Re: Kahn dijeta...

      Originally posted by staragarda View Post
      Kazu da je ogroman uzivo..+nije bb i ne trenira za izgled.

      Poslano sa mog GT-S6810P koristeći Tapatalk
      Izgleda ko *****. Nisam ni ja bb i ne treniram za izgled, a jači sam od tog pljugera. To su glupe izlike.

      Comment


      • #33
        Re: Kahn dijeta...

        btw raspisi se malo o svom treningu kroz godine..od pocetka kad uhvatis vremena..ako nije neka tajna.
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #34
          Re: Kahn dijeta...

          Originally posted by staragarda View Post
          btw raspisi se malo o svom treningu kroz godine..od pocetka kad uhvatis vremena..ako nije neka tajna.
          Velike težine, dosta odmora, uvik dobra forma, 6 - 8 ponavljanja većinu svoje karijere, relativno niži volumen, al svaka serija intenzivna, uu 9 godina treninga možda sam 5 puta preskočia obrok, proteini su gotovo uvik bili oko 250 - 350 i većinu karijere sam ima bf 18%+ jer se nikad nisam boja ufetavat i nisam se zamara definicijom. Mišićima trebaju kalorijski plus i proteibi. Nije neka tajna ili filozofija. Jednom godišnje definicija, najčešće do 15%, ispod ne bi iša, mada sam sad oko 13 - 14% i to mi je najniže šta sam ikad u životu bia.

          Comment


          • #35
            Re: Kahn dijeta...

            Većina vas strength obsessed tipova neće da shvate jednu stvar - trebaš bit velik i imat velike mišiće da bi bia jak. Prvo izgradi temelj, a onda radi na snazi.

            Comment


            • #36
              Re: Kahn dijeta...

              Klen i anabolički učinak? Ovo je smiješno, ali i razumljivo jer si egobilder ipak treba u glavi opravdati zašto je netko toliko nabildaniji od njega : ))). Mislim da se radi o genetici kalibra Klančir, Tomas te naravno o dosljednosti.

              Comment


              • #37
                Re: Kahn dijeta...

                "Većina vas strength obsessed tipova"

                " jer si egobilder"

                -.- mozda VAŠ ego ima problem s time sto ste dobili malo anabolickog utjecaja od klena pa VAS dira kad sam reko da je klen mozda anbolican. unaprijed se ispricavam uvrijeđenim EGOIMA na mojim buducim postovima... LEWL

                afk

                "Drugo jer bi mi psiha bila u kurcu da znam da napredujem zbog anabolika, a ne zbog truda i znanja." lewl2
                Last edited by staragarda; 04-08-15, 16:34.
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #38
                  Re: Kahn dijeta...

                  Danas sam navratija u Jokera odradit jedan trening,i vidija sam te u gymu. Samo ti drži šta ti odgovara,ne znam jel procjenu BF radiš vizualno ili si mjerija? Pitam jer kad sam ja ima 12%,ima sam hrpu potkožne vode,pa je to izgledalo puno više,nego šta je aparat pokaziva. Ne znam kako stojiš s tim,odnosno,jel zadržavaš vodu. Meni je to najveći problem bija kod takvog BFa.
                  do or do not,there is no try. Yoda

                  Comment


                  • #39
                    Re: Kahn dijeta...

                    Originally posted by 30solin View Post
                    Danas sam navratija u Jokera odradit jedan trening,i vidija sam te u gymu. Samo ti drži šta ti odgovara,ne znam jel procjenu BF radiš vizualno ili si mjerija? Pitam jer kad sam ja ima 12%,ima sam hrpu potkožne vode,pa je to izgledalo puno više,nego šta je aparat pokaziva. Ne znam kako stojiš s tim,odnosno,jel zadržavaš vodu. Meni je to najveći problem bija kod takvog BFa.
                    Bia si, vidia si me, nisi se javia ni predstavia. Shvaćaš li koliko voajerski to ispada?
                    Ne mjerim uređajem bf, niti se zamaram potkožnom vodom ili koliko mi je točno BF. Bitno mi je da napredujem u snazi i da izgledam dobro u ogledalu.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Kahn dijeta...

                      Originally posted by Kahn View Post
                      Bia si, vidia si me, nisi se javia ni predstavia. Shvaćaš li koliko voajerski to ispada?
                      Ne mjerim uređajem bf, niti se zamaram potkožnom vodom ili koliko mi je točno BF. Bitno mi je da napredujem u snazi i da izgledam dobro u ogledalu.
                      Ha,ha,imaš dobre odgovore definitivno. Nemam običaj smetat ljudima kad treniraju,ali ako me put opet nanese tamo javim se,pa da ne ispadnem "voajer" kako kažeš. Respect za brutalnu snagu i to šta si naturalac samo još više pokazuje talent.
                      do or do not,there is no try. Yoda

                      Comment


                      • #41
                        Re: Kahn dijeta...

                        Originally posted by 30solin View Post
                        Ha,ha,imaš dobre odgovore definitivno. Nemam običaj smetat ljudima kad treniraju,ali ako me put opet nanese tamo javim se,pa da ne ispadnem "voajer" kako kažeš. Respect za brutalnu snagu i to šta si naturalac samo još više pokazuje talent.
                        Thank you.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Kahn dijeta...

                          Uzivan citat tvoje teme,jak si na ricima skoro ka i na liftovima :P ti bi moga bit nas mike o hearn bez greske samo da oces

                          Comment


                          • #43
                            Re: Kahn dijeta...

                            Originally posted by stbiker View Post
                            Uzivan citat tvoje teme,jak si na ricima skoro ka i na liftovima :P ti bi moga bit nas mike o hearn bez greske samo da oces
                            Skoro haha

                            Comment


                            • #44
                              Re: Kahn dijeta...

                              Vrhunski jeb.emti život :O ... zaostaje ti jedino lijevi nokat na ruci...daj odi na državno ili nešto pokupi koju medalju onako usput iz zaj.ebancije...kakvi su ti skorašnji planovi?
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • #45
                                Re: Kahn dijeta...

                                Originally posted by hardstyle91 View Post
                                Vrhunski jeb.emti život :O ... zaostaje ti jedino lijevi nokat na ruci...daj odi na državno ili nešto pokupi koju medalju onako usput iz zaj.ebancije...kakvi su ti skorašnji planovi?
                                Diga sam apsolutnu medalju u Gospiću i državni rekord u dead liftu. Plan je sad drugo državno zlato, rekord i apsolutno prvo mjesto 29. 11, samo da me ne sjebe posal, da me ne pošalju opet na teren di nećzu moć po 10 dana trenirat ni normalno se hranit/spavat.

                                Comment

                                Working...
                                X