Announcement

Collapse
No announcement yet.

nije nesto al dosta za pocetak ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nije nesto al dosta za pocetak ...

    evo i mene ...sorry malo su mi mutne slike bit ce bolje drugi put ...
    znaci tri miseca kucnog vjezbanja ...bez ikakvih dodataka ..
    trbuh san drasticno smanjija al ga jos uvik ima ...nabija si malo trapeze ... prsa i ramena...jos uvik fale bicepsi al pomalo ...ja zadovoljan za sada ..sta vi mislite ?!
    slobodno recite ..nazamjeran nista ..




    imat odjeljak u restoranu za pusenje je isto ko imat odjeljak za pisanje u bazenu

  • #2
    Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

    tetovaža u stilu Franka Mira to sam prvo zamjetio.
    slabo se vidi i trebo si još koju pozu ubacit al, solidno

    cm, kg?

    Comment


    • #3
      Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

      pa iman 180 i 94 kile ..
      ma potrudit cu se to bolje uslikat ...sorry
      a tatoo ko tatoo ...
      imat odjeljak u restoranu za pusenje je isto ko imat odjeljak za pisanje u bazenu

      Comment


      • #4
        Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

        Ako bih htio nekoga preplašiti, poslao bih tebe.

        Izgledaš ko opaki razbijač.

        Comment


        • #5
          Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

          haha ..al si me nasmija ..ajde bolje da izgledan nego nikako ..
          hvala ...
          imat odjeljak u restoranu za pusenje je isto ko imat odjeljak za pisanje u bazenu

          Comment


          • #6
            Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

            ...pravi razbijac...

            Comment


            • #7
              Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

              Originally posted by pepen
              ...pravi razbijac...

              imat odjeljak u restoranu za pusenje je isto ko imat odjeljak za pisanje u bazenu

              Comment


              • #8
                Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

                mrcina..ajde stavi bolje slike imaš više za pokazati...
                A gde su noge?

                Comment


                • #9
                  Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

                  ja bi na tvom mjestu na laganu defku...
                  Mind over muscle.

                  Comment


                  • #10
                    Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

                    slazem se za defku...
                    a slike su dosta nejasne..cini mi se da imas dobar trapez..
                    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                    http://www.staying-fit.net/

                    Comment


                    • #11
                      Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

                      stavit cu nove kroz neko vrime da bas vidim dal ce se primjetit kakav pomak ...sad mi je ža sta neman slike prije nego san poceja vjezbat ...dan i noc razlika ...
                      pa trapez i prsa su mi super ispali dok su mi bicepsi nazalost izostali ....a zbilja puno radim na rukama ali slabo ide ...morat cu si nabavit kakve bucice i zapet malo vise iako su mi ruke tvrde ko kamen al bicepsa nema ...
                      imat odjeljak u restoranu za pusenje je isto ko imat odjeljak za pisanje u bazenu

                      Comment


                      • #12
                        Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

                        tu ces se i za******..radi ih na treningu kako ti padaju i nek ti to bude dovoljno. Jer sa vise treninga ih neces natjerati da brze rastu..samo ih mozes natjerati da se smanje... i isto jako vazno ne pretjeruj sa volumenom na treningu optimalno nekih 9-12 (ali 12 zadnji maksimum) serija da se ruke uradi vrhunski.
                        Jer svakako su stalno aktivne, na prsima, ledjima, ramenima... treba im dati vremen da se oporave kako bi mogle da rastu.
                        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                        http://www.staying-fit.net/

                        Comment


                        • #13
                          Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

                          da ali ja vec dosta dugo radim i neke stvari su se dobro promjenile na bolje ali bicepsima se neda ...mislin da bi treba nesto mjenjat ...nevirujen da su i bicepsi genetski da ih nemogu lipo razvit ...
                          al svakako puno ti hvala na savjetu ...to i trazim !
                          imat odjeljak u restoranu za pusenje je isto ko imat odjeljak za pisanje u bazenu

                          Comment


                          • #14
                            Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

                            Probaj za vježbanje bicepsa jako smanjiti težinu do te mjere, da kada vježbaš, se možeš koncentrirati na kontrakciju bicepsa. Izvodi vježbe polako i vježbaj s bučicama- jednu po jednu ruku. Probaj pomizati zglob dlana i nači položaj kod kojega najbolje osječaš bicepse. Onaj trenutak kada osjetiš da pri izvoženju vježbe počinju preuzimati glavnu ulogu drugi mišiči (podlaktica, torzo, ramena ipd.) prestani izvoditi vježbu i prebaci se na drugu ruku.
                            Ja imam iste probleme kao i ti i s večom težinom mi više radi podlaktica i ostalo a vrlo malo bicepsi. Pravilno izvoženje vježbi (forma) je najbitnija, težine dolaze u obzir tek kada usvojiš dobru formu izvođenja...

                            Comment


                            • #15
                              Re: nije nesto al dosta za pocetak ...

                              Originally posted by AnfrA
                              Probaj za vježbanje bicepsa jako smanjiti težinu do te mjere, da kada vježbaš, se možeš koncentrirati na kontrakciju bicepsa. Izvodi vježbe polako i vježbaj s bučicama- jednu po jednu ruku. Probaj pomizati zglob dlana i nači položaj kod kojega najbolje osječaš bicepse. Onaj trenutak kada osjetiš da pri izvoženju vježbe počinju preuzimati glavnu ulogu drugi mišiči (podlaktica, torzo, ramena ipd.) prestani izvoditi vježbu i prebaci se na drugu ruku.
                              Ja imam iste probleme kao i ti i s večom težinom mi više radi podlaktica i ostalo a vrlo malo bicepsi. Pravilno izvoženje vježbi (forma) je najbitnija, težine dolaze u obzir tek kada usvojiš dobru formu izvođenja...
                              svakako cu provat ...hvala na savjetu ...! ...
                              imat odjeljak u restoranu za pusenje je isto ko imat odjeljak za pisanje u bazenu

                              Comment

                              Working...
                              X