Announcement

Collapse
No announcement yet.

hardstyle91

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: hardstyle91

    Originally posted by ubojit View Post
    Super je to imas neke mjere ?
    hvala, kvad je 62, štapić
    Originally posted by ScuderiaBull View Post
    To ti ja bacam kontra vibre, da se moje noge osuše prije tvojih





    Ma samo polako Hardy san, ići će to nama, kad-tad, ali će ići mamu im heben debelu i vodenastu!
    ma de ici cemo na anticelulitne tretmane, za.jebi ovo
    Originally posted by WTF View Post
    Mislis silazi "vodurino" s nogu? Noge su vodene a ne masne. Pa suh si kao barutana, nema tu masti za viditi a ti se defkas dok ne izjedes misic
    Jednu dehidraciju okaciti pa da vidis separacije a i da se uvjeris koliko si stvarno suh i bez sala
    Inace ja sam ti vec sve rekao, odlican i odlican.
    I najedi se vise i prestani kako bi ti rekao "siliti gdje ne treba"
    hvala jos jednom dehidrirani mentore, idemo sad pravim koracima, kupujem žlicu 2x2 i mir
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • Re: hardstyle91

      Jel te još uvijek Tibor vodi ?

      Comment


      • Re: hardstyle91

        Originally posted by diinnoo View Post
        Jel te još uvijek Tibor vodi ?
        to kad sam rekao da me, Tibor vodi, to ti je bilo, dao mi primjer ishrane, neke pocetnicke smjernice za trening, brzo sam nastavio po svome..ionak mu je to bila neka shema probit led s klijentima pa je kao dijelio besplatne savjete, bolio ga je ku.rac, no sve 5, mene također boli ku.rac, samo sam htio vidjeti hoce mi reci nesto sto ne znam
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: hardstyle91

          noge balvani haos, extra druze , defka je dobra, kod mene noge pojedene od kardia

          imam jednu zamjerku sa slika iz 05 mjeseca, boxerice ti ofirne do bola , nekakve bas penzionerske su

          Inace hardyi stari kolega, sve na mjestu je sto se tice forme
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • Re: hardstyle91

            hardy, batak na nivou!
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • Re: hardstyle91

              Po kvadovima umanjena verzija Sase Draskovica.. identican oblik
              "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

              Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
              https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

              http://www.staying-fit.net/

              Comment


              • Re: hardstyle91

                Originally posted by SemaMare View Post
                noge balvani haos, extra druze , defka je dobra, kod mene noge pojedene od kardia

                imam jednu zamjerku sa slika iz 05 mjeseca, boxerice ti ofirne do bola , nekakve bas penzionerske su

                Inace hardyi stari kolega, sve na mjestu je sto se tice forme
                hvala stari kolega, bokserice u zafrkane pa dobijes dojam starkeljizma, inace, ultra moderne, svaka bi majka bila ponosna
                Originally posted by vege View Post
                hardy, batak na nivou!
                hvala, vege, majstore, da ti pohvalim tu kuharicu i novi lifestyle, samo naprijed i nek je sa srecom
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: hardstyle91

                  88.1kg - održavam, a noge me ugodno iznenađuju
                  IMG_20130705_111558.jpg
                  IMG_20130705_111640.jpg
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: hardstyle91

                    Svaka cast , vidi se da znas sta radis
                    Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                    Comment


                    • Re: hardstyle91

                      stari ja stvarno ne znam sto reci, to tako dobro izgleda, vidim da te genetika nije zaobišla

                      Comment


                      • Re: hardstyle91

                        Originally posted by ubojit View Post
                        Svaka cast , vidi se da znas sta radis
                        Originally posted by Builty View Post
                        stari ja stvarno ne znam sto reci, to tako dobro izgleda, vidim da te genetika nije zaobišla
                        hehe, tesko je reci da znam sta radim, uvijek je to preispitivanje i igranje s hranom, treningom i cardiom, ali mogu reci da znam sta mi paše, a sto se sveukupno rezultata tice, sasvim je ok s obzirom da nikad nisam odradio masu, nemojte me shvatit da nisam nikad bio 4-5 mj. u suficitu, nego jednostavno nisam odradio nikad kako sam htio jer mi mozak i strah od sala nikad nisu dozvoljavali veci napredak, tako da je to vecinom vise manje tapkanje u mjestu, evo jos nekih fotki od prije kojih tjedan dana; na hladno

                        941159_350875228372858_1054102799_n.jpg
                        IMG_20130622_193902.jpg
                        IMG_20130622_193808.jpg
                        IMG_20130622_193544.jpg
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • Re: hardstyle91

                          Baš super, svaka čast!
                          Ne razumijem se u ovo, ali meni su kvadovi najbolji a prsa malo zaostaju.
                          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                          Comment


                          • Re: hardstyle91

                            samo da kazem da je profilna 10/10, strogo no homo
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: hardstyle91

                              Jel imas neke natjecateljske ambicije mozda ? Vec vidim kako bi ih s leda sve jeo
                              Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                              Comment


                              • Re: hardstyle91

                                Fatalan si, ajde skupi krpe i na natjecanje dogodine :*
                                "What the mind believes the body achieves."

                                Comment

                                Working...
                                X