Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ante slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ante slike

    169 - 170 cm, 68 - 69 kg. Stanje je bilo i bolje, ali imao sam neku virozu i par dana sam samo povracao, imao temperaturu i nisam mogao jesti. Da cujem vase komentare.

    Opusteno.

    Opusteno.

    Napeti trbusni. Ne znam zasto su toliko deformirani.

  • #2
    Re: Ante slike

    meni se ovo čini odlično!!!!!
    keep pumping!! btw. napiši neke mjere!

    Comment


    • #3
      Re: Ante slike

      nije lose wolf, samo po malo uska konstrukcija ramena il mi se cini, na ovoj zadnjoj slici


      samo treniraj, a sto se tice trbusnih to ti je do genetike, i do bf najvise, a i naravno slabo se vide mozda nisu dovoljno razvijeni ,

      i btw. imas gigantske podlaktice , to je sve od trcanja i udaranja maljem u traktorsku gumu
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #4
        Re: Ante slike

        Originally posted by SemaMare
        nije lose wolf, samo po malo uska konstrukcija ramena il mi se cini, na ovoj zadnjoj slici


        samo treniraj, a sto se tice trbusnih to ti je do genetike, i do bf najvise, a i naravno slabo se vide mozda nisu dovoljno razvijeni ,

        i btw. imas gigantske podlaktice , to je sve od trcanja i udaranja maljem u traktorsku gumu
        Ramena bih rekao da su odlicna, al isam valjda krivo stao. Milijoni sati hrvanja. Trbusni su mozda do genetike jer mislim da imam nizak BF, a kada smo vec kod njega jel moze netko dati procjenu.

        Comment


        • #5
          Re: Ante slike

          Originally posted by SemaMare
          i btw. imas gigantske podlaktice , to je sve od trcanja i udaranja maljem u traktorsku gumu
          Misliš macolom od gumu

          Wolf to je dobro.Prsi mi se čine malo čudne,Ruke su ubilačke
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • #6
            Re: Ante slike

            vidin da ima gentski velike obliquse ko i ja...triba bi porarit na ramenima da se raširiš pa da lipo bude simetrično
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • #7
              Re: Ante slike

              dobar si, i viso od toga, al malo cudno izgledas. mislim da ti gornji dio prsa i trapez jako kaskaju za donjim djelom i to te nekako izoblicuje.
              stavi jos i koju sliku ledja i nogu.
              prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

              Comment


              • #8
                Re: Ante slike

                Originally posted by t111
                , al malo cudno izgledas.
                stavi jos i koju sliku ledja i nogu.


                da bas cudan mu je izgled, izgleda bas poput nekog visokog tipa sa uskim ramenima a visok je 170

                i da stavi nam koju fotku u BB pozi
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #9
                  Re: Ante slike

                  Stavio sam te pod slike članova jer nikako ove slike ne spadaju u Slike općenito iz života.
                  Izgledaš mi dobro pogotovo jer su ovo slike u opuštenoj pozi. Stavi još neku u bb pozi pa da mogu prokomentirat.
                  Sada primjećujem da BF dosta nizak i da je gornji dio prsiju loš. Ruke izgledaju ok.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ante slike

                    Dobro je, malo razjacat ramena, trapezious i latissimus i bit ce super. Ubaci i malo vise kosog bencha inace je odlicno

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ante slike



                      Evo ledja. Mislim da sada kada sam uveo promjenu s manje dekstroze u PWM - u zbog toga sto punim glikogen s malo kompleksnih UH i dosta brzim secerima vec za vrijeme treninga da cu biti jos vise shreded. Hvala Bogu sto sam vjerojatno Ectomorph ili Mezomorph, prije Mezomorph pa vjerojatno dobro podnosim UH pa se nisam do sada uprasio. Instruktor u teretani je rekao da se ne moram brinuti zbog nesto secera prije treninga koji udju kroz suplemente, te ih ne moram oduzimati od dekstroze u PWM - u, ali neka od dekstroze u PWM - u oduzmem SAMO brze secere koje unosim DWM - om, jer prakticki punim glikogen za vrijeme treninga. Inace instruktor je Kresimir Juranic.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ante slike

                        a jbt, ili su to neke fisheye lece, ili je photoshop, ali sto ti se dogodilo sa rukama

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ante slike

                          bravo wolf, da popravis ramena i latove mogao bi bit super naturalac
                          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ante slike

                            Originally posted by 5q4t
                            a jbt, ili su to neke fisheye lece, ili je photoshop, ali sto ti se dogodilo sa rukama
                            i meni su sumljive, al sve u svemu dosta dobro izgledaju,

                            i losa ti je ta krijesta skroz na pola glave ti siroko puno
                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ante slike

                              extra jos malo ramena i na odlicnom si putu ....ako smijem pitati koliko imas godina ??

                              Comment

                              Working...
                              X