Announcement

Collapse
No announcement yet.

AlBundy-slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: AlBundy-slike

    da prsa su mi sranje,njih mi je najteze dobit

    Comment


    • #17
      Re: AlBundy-slike

      možda krivo benčaš, jel ideš s rukama do kraja gore, mislim jel ih potpuno izravnaš na kraju pokreta?

      Comment


      • #18
        Re: AlBundy-slike

        Originally posted by Marijan
        možda krivo benčaš, jel ideš s rukama do kraja gore, mislim jel ih potpuno izravnaš na kraju pokreta?
        Nemo to veze. Čak je poželjno ostaviti zglobove malo zgrčene (otprilike 1 cm) kako ih ne bi preopteretili.
        Jednostavno kod pojedinaca su neki mišići tvrdokorniji za izgraditi od drugih. Kod njega je to možda problem sa prsnim mišićima iako ne vjerujem da to trenutno možemo detektirati kao problem jer momak trenira jako kratko i u tom kratkom periodu nije mogao puno napredovati.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #19
          Re: AlBundy-slike

          kako nema veze? pa i da mu nisu "tvrdokorna" skupina neće ih nikako sagradit ako ide s rukama do kraja, jedino će mu tricepsi eksplodirat (a vidim da su već dosta jaki, u odnosu na prsa..)

          Comment


          • #20
            Re: AlBundy-slike

            Pa neće ih sad ostaviti zgrčene nešto puno. Ali 1 cm je poželjno da ne optereti laktove. Isto je kod čučnjam, potiska za remena, nožne ekstenzije i sl.
            Pogledaj Ronnia Colemana kako radi.
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #21
              Re: AlBundy-slike

              nikako nije poželjno, u BPu. stavlja se daleko preveliki stres na triceps i miče stres sa prsa. Kod vježbi za nogu je druga stvar jer ustvari i pokušavamo opteretit kvadriceps i idemo samim time do kraja.

              Comment


              • #22
                Re: AlBundy-slike

                Originally posted by Marijan
                nikako nije poželjno, u BPu. stavlja se daleko preveliki stres na triceps i miče stres sa prsa. Kod vježbi za nogu je druga stvar jer ustvari i pokušavamo opteretit kvadriceps i idemo samim time do kraja.
                Sad ispada da je kontrakcija prisutna sam u gornjoj točki. Gluposti. Centimetar je dovoljno ostaviti da se ne opterete zglobovi. Ja u principu pružam ruke do kraja jer tako radim cijeli život ali početnicima to ne savjetujem.
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment


                • #23
                  Re: AlBundy-slike

                  imas veoma nizak BF kolko mogu vidjeti,odlicnu podlogu za dalje.Samo ti mozda treba jos malo mase bas kao i meni,i meni je to najveci problem.

                  Comment


                  • #24
                    Re: AlBundy-slike

                    ma mislim da bi bf mogo jos malo skinut za sto bolju definiciju sto i nije neki problem buduci da treniram kosarku i svaki dan trecim.al bitna je prehrana,najvaznije je pazit sta se jede i kolko se jede .ja imam 5-6 obroka na dan

                    Comment


                    • #25
                      Re: AlBundy-slike

                      Originally posted by AlBundy
                      ma mislim da bi bf mogo jos malo skinut za sto bolju definiciju sto i nije neki problem buduci da treniram kosarku i svaki dan trecim.al bitna je prehrana,najvaznije je pazit sta se jede i kolko se jede .ja imam 5-6 obroka na dan
                      Ma nema potrebe...samo pređi na masu
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #26
                        Re: AlBundy-slike

                        ...jedi pravo + trening + odmor i nema tu se šta više kemijat tu !!!
                        Bravo za napredak!!!
                        http://img25.imageshack.us/img25/196...hkloktroll.gifMETAL ... POWER THROUGH LIFE !!!

                        Comment

                        Working...
                        X