Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vratax-početak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vratax-početak

    Evo postavljanje slika i praćenje napretka

    Imam 16godina visok sam 186 a težak 68kg(kao što se vidi na slikama mršav sam dosta ali radim da težina ide gore) u teretanu idem manje od 2mjeseca počeo sam sa wheyom i slažem si prehranu da bude šta bolja. Izbačena je cola,hamburgeri i takve stvari. Kritike i pohvale dobrodošle.

    Album: Klik.

  • #2
    Re: Vratax-početak

    mlad si,dosta mršav,ja san bija pola tebe kad san krenija u teretanu samo udri po prehrani za masu i nađi početnički program za gym,upoznaj se s osnovnim vjezbama i nauci ih izvodit pravilno

    Comment


    • #3
      Re: Vratax-početak

      Originally posted by stbiker View Post
      mlad si,dosta mršav,ja san bija pola tebe kad san krenija u teretanu samo udri po prehrani za masu i nađi početnički program za gym,upoznaj se s osnovnim vjezbama i nauci ih izvodit pravilno
      Program sam si sastavio, sad samo prehranu sređivam.

      Comment


      • #4
        Re: Vratax-početak

        nemoj se opterećivat baš s izbacivanjem svega i svačega,netrebaš toliko pazit jer si mršav,i mlad,kupi b kompleks da ti otvori apetit i zderi

        Comment


        • #5
          Re: Vratax-početak

          Evo update, kilaža 72kg bilo bi većega napretka ali me skolioza muči tako da moram to sredit

          http://imgur.com/Dh8u3,JSrlP,Em5dX#2

          Comment


          • #6
            Re: Vratax-početak

            Jos puno puno jesti prijatelju i puno puno trenirati, drago mi je da si aktivan i da nisi odustao, samo naprijed, i 4 kg u 3 mjeseca je odlican napredak!

            Comment


            • #7
              Re: Vratax-početak

              Originally posted by WTF View Post
              Jos puno puno jesti prijatelju i puno puno trenirati, drago mi je da si aktivan i da nisi odustao, samo naprijed, i 4 kg u 3 mjeseca je odlican napredak!
              Hvala na podršci

              Comment


              • #8
                Re: Vratax-početak

                Samo naprijed, bit je biti konstantan i ne odustat!
                It's not over until i win.

                Comment


                • #9
                  Re: Vratax-početak

                  Evo nakon dugo vremena, nisam odustao, ali bio sam slabije aktivan zbog bolesti(4tjedna) a i moram pažljivo radit radi skolioze pa se i napredak ne vidi bar ja ne primjećujem

                  Trenutno stanje je visina je ista a kila 78kg, sad sam u procesu sređivanja prehrane. Znam da sam još jako mršav ali sad radim na tome

                  do ljeta planiram do nekih 85kg.

                  Molim vas za savijete bilo dobri ili loši dobrodošli su.

                  Slike : http://imgur.com/a/FfPHy

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vratax-početak

                    Papati kolega, punooo papati...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vratax-početak

                      Naravno moram se primiti kvalitetne hrane, btw koliko mi je dovoljno kila na 186 vise oko 80-90kg jel to ok?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Vratax-početak

                        Ma jeb.eš vagu frend moj... ogledalo je Bog i batina. Ali fali ti 15-tak kila...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Vratax-početak

                          Ja imam oko 75 mozda malo gore, i ne izgledam mrsavo , a ti 78 i nekako mi se cini da nije to to.
                          Koliko vec dugo treniras

                          Comment


                          • #14
                            Re: Vratax-početak

                            3-4 mjeseca, koliko si visok?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Vratax-početak

                              Evo me, da se javim s nekim slikama, trenutno stanje visina: 190cm kilaža: 82kg

                              iako moram radit pažljivo i ne pretjerivati s kilažama radi skolioze, prehranu mogu napisati ako vas zanima, i od svega mi najdraže šta sam uspio popraviti malo držanje i skoliza ide na bolje rekao je doktor samo moram bit pažljiv i tako nastaviti je rekao. još uvijek to sve izgleda mršavo nažalost, ali bude bolje U slikama je jedan slika od mojeg početka.

                              Molim savijete dobre i loše.

                              http://imgur.com/a/PEZWK

                              Comment

                              Working...
                              X