Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike - 1.5 godina vježbanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Slike - 1.5 godina vježbanja

    Prijatelju i ja sam krenuo ovako ko ti,ali sam dosta pao u skoli,jebiga haha
    Al popravit ce se to...krenuo prije mjesec ipo pa cemo vidjet za godinu i pol,mozda budem ko ti,a mozda i bolji :P
    Uglavnom svaka cast,radi to sto volis i dalje,ostani skroman i rezultati ce se sami pokazat
    pozz iz zga

    Comment


    • #17
      Re: Slike - 1.5 godina vježbanja

      i noge prate formu, ja sam i vise nego zadovoljan..

      ovo ce za koju godinu biti savrseno..

      btw pisi zutim slovima
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #18
        Re: Slike - 1.5 godina vježbanja

        samo mi reci jos molim te koje vjezbe za leda si radio??

        Comment


        • #19
          Re: Slike - 1.5 godina vježbanja

          Originally posted by j.j.k.k.e.-zg View Post
          samo mi reci jos molim te koje vjezbe za leda si radio??
          Za leđa sam radio razne zgibove, te sa utezima 2-3 vježbe.
          veslanje jednom rukom, sjedneš na stolicu malo nagneš trup prema naprijed i onda podižeš ruke prema iza.
          Ne znam baš dobro objasniti, uglavnom ima puno vježba koje možeš raditi, zgibove sam radio široki hvat, uski hvat i obrnuti hvat gdje su mi ruke bile u ravnini ramena.

          Comment


          • #20
            Re: Slike - 1.5 godina vježbanja

            Originally posted by Jo0ker View Post
            Za leđa sam radio razne zgibove, te sa utezima 2-3 vježbe.
            veslanje jednom rukom, sjedneš na stolicu malo nagneš trup prema naprijed i onda podižeš ruke prema iza.
            Ne znam baš dobro objasniti, uglavnom ima puno vježba koje možeš raditi, zgibove sam radio široki hvat, uski hvat i obrnuti hvat gdje su mi ruke bile u ravnini ramena.
            kolko si zgibova mogo na pocetku(pretpostavljam 5-10),a kolko sad mozes i sta si radio da to poboljsas...
            jel znam ja kad sam poceo sa sklekovima mogo sam ih 7(da 7 uzas),a sad sam dogurao do 70 odjedanput

            Comment


            • #21
              Re: Slike - 1.5 godina vježbanja

              bez uvrede ali nema smisla raditi toliko skekova a i trbusnjaka ako radis toliko bez opterecena,znaci bolje ti je napraviti 10 sklekova ali sa tolikim opterecenjem da zadnjeg ono jedva napravis nego 70 komada suhih to isto vrijedi i za trbusnjake

              Comment


              • #22
                Re: Slike - 1.5 godina vježbanja

                Originally posted by Jo0ker View Post
                Za leđa sam radio razne zgibove, te sa utezima 2-3 vježbe.
                veslanje jednom rukom, sjedneš na stolicu malo nagneš trup prema naprijed i onda podižeš ruke prema iza.
                Ne znam baš dobro objasniti, uglavnom ima puno vježba koje možeš raditi, zgibove sam radio široki hvat, uski hvat i obrnuti hvat gdje su mi ruke bile u ravnini ramena.
                Jel tebi to tako piše ili si namjestio na tako velika slova?mislim kad čitam tvoj post odem na kauč a lap ostavim na stolu i čitam pa se vratim.

                Comment


                • #23
                  Re: Slike - 1.5 godina vježbanja

                  To sam stavio veća slova tako da se razlikujem od drugih
                  na početku sam radio jedva 6-7 zgibova, a sklekove sam uvijek mogao puno napraviti.
                  Sada radim 30-ak zgibova od jednom (malo manje). Ovisi o danu kojim vježbam, ako radim sklekove i zgibove isti dan onda manje mogu napraviti jer su mi ruke već umorne od sklekova, a ako radim noge + leđa onda mogu puno napraviti.

                  Sada počinjem sklapati neki plan da na sve vježbe stavljam opterečenje.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Slike - 1.5 godina vježbanja

                    E ovo motivira!

                    Svaka čast!
                    Kada ne možeš više, možeš još jednom.

                    Comment

                    Working...
                    X