Announcement

Collapse
No announcement yet.

ultras'86-slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ultras'86-slike

    Pozdrav svima,evo da se predstavim,imam 24 god,visok sam 171cm težak 72kg,vježbam u kućnoj teretani,odnosno dvorišnoj od prošlog proljeća...vježbe koje izvodim su čučnjevi,bench,vježbe za biceps,triceps ono klasične sa utezima,ramena,na onoj klupici trbušnjaci i leđnjaci pod opterećenjem sklekovi propadanja i tako to,uglavnom vježbam 3-4 puta tjeno,nekad 2 al to je rijetkost..dugo sam radio cijelo tjelo svaki put,unazad par mjeseci imam podjelu biceps,prsa i trbuh ponedjeljak i četvrtak,a triceps ramena i čučnjevi utorak i petak(drugu vježbu ne radim osim čučnjeva za noge,listovi su mi dost jaki,igro sam nogomet 10-ak godina a i nizak sam)...kaj se tiče prehrane orjentiram se na proteinsku hranu,znači jaja,posni sir(uglavnom njega jedem prije spavanja),tuna,sardine u konzervi,jogurti,grah,meso(svinjetina,piletina,jun etina sve kaj mi dođe pod ruku hehh),nejedem sranja više ili ih u minimalnoj količini konzumiram znači pomfri,čipsi,keksi kebabi i tako to ni čut...kruh uglavnom integralni,prije se uvijek jeo bijeli,sad kad ja inzistiram mama uvijek kupuje integralni i petkom obavezno pastrva ili orada,više se jede bijelog mesa,prije se uvijek jela uglavnom svinjetina sad je piletina glavna

  • #2
    Re: ultras'86-slike

    ..slučajno sam poslo,imam još toga za napisat i slike postavit.....

    Comment


    • #3
      Re: ultras'86-slike

      kaj se tiče suplemenata whey se koristi kada se ima zadnjih par mjeseci češće,prije rijeđe,one multivitaminske dodatke prehrani sam koristio jedno vrijeme,kada imam poslije treninga s proteinima pomješam glukozu...moj najveći problem je šta puno pijem,to nije nešto s čim se ponosim i znam da to nejde ruku pod ruku s ovim sportom al jbg tako je,tak da nije rijetkost da se i dva dana zaredom opijam,pivu obožavam al mislim alkohol smanjit na minimum eventualno jednom mjesečno,sad svaki tjedan...planiram u neko dogledno vrijeme krenut u teretanu,uzet kreatinsku kuru da vidimo kak će tjelo reagirat,dobit još jedno 5kg,smanjit masno tkivo i to je to....inače nikad nisam bio nerazvijen i uvijek sam bez majce solidno izgledao pa pretpostavljam da je genetika ok,jbg zajebavam se s tim slikama al mi nejde baš,budem ih u najkraćem mogućemo roku postavio..........

      Comment


      • #4
        Re: ultras'86-slike

        evo i slike,kažu da slika govori tisuću riječi pa molim vaše komentare...




        Comment


        • #5
          Re: ultras'86-slike

          krut si kad se slikas. moras znat ispozirat. nije to lose al tesko je rec konkretno sta i kako. imas uzak frame i leda su najslabija skupina, trapeza nemas uopce, a i triceps kaska dosta. noge? prsa nisu losa iako vidim da ti je prednje rame dominantno jede ti biceps. koje su mjere?
          Pocivao u miru Bozjem

          22.12.1984 - 20.12.2012

          __________________________________________________ ___________________________

          mentor: Sasa Draskovic

          Comment


          • #6
            Re: ultras'86-slike

            Slikaj noge

            Comment


            • #7
              Re: ultras'86-slike

              budem sliko noge,bit će u ponedjeljak,mjere neznam,moram izmjerit .......
              Maximus 1950,vidimo se sutra

              Comment


              • #8
                Re: ultras'86-slike

                Hahah donesen ti piletine da ne kataboliras na tribini

                Comment


                • #9
                  Re: ultras'86-slike

                  ma ruksak je za sutra pun,opskrbio sam se kvalitetno...samo se nadam da nas neće predugo držat na tribini nakon utakmice da stvarno nebi došlo do katabolizma,boli njih ona stvar za naše kataboličke probleme

                  Comment


                  • #10
                    Re: ultras'86-slike

                    Nije lose, samo mi nekako ledja zaostaju

                    Comment


                    • #11
                      Re: ultras'86-slike

                      Sta je *****u, jel dolazis ponovo u sridu?

                      Comment


                      • #12
                        Re: ultras'86-slike

                        *****u nemogu,poso me ****,izbivanje više ne dolazi u obzir,al srest ćemo se mi već,ako nigdje drugdje na nekoj benzinskoj sigurno
                        malo kasnije navečer ću postaviti slike kvadricepsa i listova,tako da dobijete uvid u cjelokupno stanje

                        Comment


                        • #13
                          Re: ultras'86-slike

                          Steta, da bar nije odgodjena utakmica, zaj mi je ljudi koji su toliko putovali i potrosili novce ni za sta,...

                          Comment

                          Working...
                          X